PDA

View Full Version : Любов.. какво да правиш



babatasi
10-03-2010, 18:03
Здравейте, искам да ви попитам как да се сближа с едно момиче. Харесва чалга, обича пирсинга, обича да се шегуват с нея, обича да ходи на кафе.С две думи обича предизвикателствата. Не е имала приятел до сега. И двамата живеем в села (за съжаление различни), но учим заедно и още първият ден ми допадна. Писах и във фейсбука, малко закачки и мисля, че й харесваха. В клас и двамата от време на време се поглеждаме, тя малко по така се крие, че ме гледа, но вече 1 седмица забелязвам, че ме гледа.Та така.Онзи ден излезнахме на кафе. Опитах се да я заговоря, говорихме си 10 мин и нейната приятелката,с която постоянно ходят в училище заедно ама всяко междучасие беше с нас (аз бях с 2ма мой приятели) Та така, говорихме си 10 мин и после не спряха да си говорят между тях двете, а ние 3мата който се бяхме събрали също си говорхме, като се опитвахме да ги заговорим и двете, но нищо.. Когато си тръгвах и казах "Чао др път пак ще излезнем ако искате" и тя ми отговори същото , че ако може ще излезнем. Та незнам как да я отделя от нейната приятелка, която я следва "в живота й" На 14 съм, не съм имал гадже, не съм един от най-хубавите, г/д съм умен (незнам как ще го разберете това) не ме е "много" срам , но понякога се срамувам. Ако някой знае как да я заговоря по-постоянно и след 1-2 седмици да ходим сами по кафетата, ще съм му много благодарен (bow) Онзи ден в петък даже си позволих малко да я "пообарам" и се почуствах малко неловко, защото целия клас беше вътре (не целия ми 10-15 човека)

(Извинявам се ако съм писал неграмотно и съм задал малоумни въпрос)

MsIrony
10-03-2010, 18:12
Пообарай я пак ,и ако те отреже и кажи че планета пайнер и дядо коледа не съществуват

BloomF
10-03-2010, 18:19
:D :D

Просто иди и й кажи 'Искаш ли да идем на кафе, НО само двамата?". Кво толко?

Nakadah
10-03-2010, 18:29
Изгори я!

babatasi
10-03-2010, 18:37
:D :D

Просто иди и й кажи 'Искаш ли да идем на кафе, НО само двамата?". Кво толко?

Ахам, това е лесната част. А като идем на кафе как да направя впечатление или да бъда какъвто съм си и как да направя така че да почнем всеки път като идем да се сближаваме все по-близо и по-близо ?

Имам предвид докато нещата станат сериозни, не да стой близо до мен :D

soul1199
10-03-2010, 19:31
пиши й че искаш да излезете на кафе/разходка само двамата

w0lf
10-04-2010, 09:16
екстремистка е бе

ми кажи и че искаш да я пообараш пак, ма да сте само двамата

xxcherry
10-06-2010, 15:25
:D :D

Просто иди и й кажи 'Искаш ли да идем на кафе, НО само двамата?". Кво толко?

Ахам, това е лесната част. А като идем на кафе как да направя впечатление или да бъда какъвто съм си и как да направя така че да почнем всеки път като идем да се сближаваме все по-близо и по-близо ?

Имам предвид докато нещата станат сериозни, не да стой близо до мен :D

Ами знам ли, говорете си за нещата, които я кефят (виждам,че ти знаеш г/д кои са). Не бъди нахален. По-добре не се лигави (лично аз имам лоши спомени). И така,лека-полека би трябвало да се сближите... Разбира се, няма да стане на първото ви излизане. И гледай в даскало също да си говорите. Айде,успех!