PDA

View Full Version : много бързо



repi4ka92
10-03-2010, 18:33
значи сега аз съм момиче на 18 и много обичам да правя секс ама мого. в началото ми беше страшно яко - секс до скъсване. постоянно ми се прави веднага кат го видя моя и където да сме не се въздържах. случвало се е в гора, в кола, в къщи докато нашите са в другата стая, на една пейка в парка дори. мн беше яко обаче в последно време изключително бързо взех да свършвам. помислих си нали че вече съм се наситила на едно и също момче и започнах яко да се чукам с други момчета и разбрах че не е било това. направо докато го извади съответното момче нали и аз съм готова свършила. ама разбираш ли на всякъде по всяко време като се възбудя малко вповечко и пуффф пргазъм. даже не мога като хората да се чукам вече.. нз как да го контролирам. моля за помощ

rns92
10-03-2010, 18:52
Ку*вата си е ку*ва за цял живот, това не се лекува

radeberger
10-03-2010, 20:23
Ебафффффффффка ? :-o

StilianStoqnov
10-03-2010, 21:32
Ако си от София може да си полафиме някой път на кафе ! ;)
Ето ти fbck - Стилиан Иванов !
Междудругото и аз бях така с желанието, но с времето се поуспокоих!
Няма какво да се притесняваш, това че обичаш секса не те прави курва ;)
Това си си ти и трябва да си се харесваш!!

repi4ka92
10-04-2010, 16:21
абе вас хора ко ва интересува аз с кого са чукам и с кого не. аз просто помомолих за помощ с това че вече не мога да изпитам удоволствието. и дали това с оргаазама е нещо естествено или имам проблем. това е просто и за да сте обективни изясних ситуацията малко в повечко.
пс: стилиянчо не съм от София за съжаление но може да те потърся у face-a да си поовщуваме 8) :-) :oops:

rns92
10-04-2010, 18:34
Стиляне, действай, ще топнеш чушката :D

StilianStoqnov
10-04-2010, 20:59
Ще е добре, няма лошо тамън ще видиш какъв сам Пич (ких ких)! :D

DarkTemplar
10-04-2010, 21:12
А кой е казал, че е един оргазъм е достатъчен?

repi4ka92
10-06-2010, 16:24
а то че един не е достатъчен няма спор. ама много бързо бе човек разбираш ли прекалено е. колкото и да са на брой - е не че е лошо колкото повече толкова по добре но не в това е въпроса. прекалено са бързи и от нищото

sasha_90
10-08-2010, 17:41
Нямам думи направо.... и си само на 18......

marinelaaa
10-09-2010, 19:20
Ейй разгонено не са нааргасваш,по цял ден са плющиш...гъза ти пълен със сперма от 3 години не можи са изпразни пък ти са притесняваш,че бързо си свършвала...туй е най-малкия проблем който може да има извратен болен мозък като твоя :D :D :-D

repi4ka92
10-10-2010, 11:43
що не се опраиш ти ма. не съм чувала нормален човек да са оплаква от много ибане. туй че на тебе никой не са нарежда тряя да си направиш изводите сама. болен мозък ха ха друг път. ти тряя да влезеш в ритъм. и ако си толкоз изпаднала пък ти са ибе обади ми са с удовослтвие ще ти помогна и ще ти намеря компанийка :-D

repi4ka92
10-13-2010, 16:59
никой ли няма да помогне с истинския ми проблем. все пак благодаря :(

DebbieLoveBieber
10-15-2010, 20:36
значи сега аз съм момиче на 18 и много обичам да правя секс ама мого. в началото ми беше страшно яко - секс до скъсване. постоянно ми се прави веднага кат го видя моя и където да сме не се въздържах. случвало се е в гора, в кола, в къщи докато нашите са в другата стая, на една пейка в парка дори. мн беше яко обаче в последно време изключително бързо взех да свършвам. помислих си нали че вече съм се наситила на едно и също момче и започнах яко да се чукам с други момчета и разбрах че не е било това. направо докато го извади съответното момче нали и аз съм готова свършила. ама разбираш ли на всякъде по всяко време като се възбудя малко вповечко и пуффф пргазъм. даже не мога като хората да се чукам вече.. нз как да го контролирам. моля за помощ



:shock:

respect032
10-17-2010, 07:37
омг :-s

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B8%D0%BC%D1%84%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D 0%B8%D1%8F :D

repi4ka92
10-17-2010, 17:15
виж respect032 не е проблем да кажеш дирекно че ме мислиш за нимфоманка не е нужно да прашташ линкове. не смятам че хората са толкова тъпи да не знаят какво е. ии изобшто не се смятам за такава понеже не съм нито първата нито последната която обича секса. аз си го признавам но не съм чесно казано пристарсена. и да вярно е не ми пука с кого е но това ще е до едно време. а сега мога да мусе наскаждавам напълно. а пък който каквото иска да си мисли. чесно казано няма да ме промените с няколко коментара :)

rns92
10-17-2010, 18:24
виж respect032 не е проблем да кажеш дирекно че ме мислиш за нимфоманка не е нужно да прашташ линкове. не смятам че хората са толкова тъпи да не знаят какво е. ии изобшто не се смятам за такава понеже не съм нито първата нито последната която обича секса. аз си го признавам но не съм чесно казано пристарсена. и да вярно е не ми пука с кого е но това ще е до едно време. а сега мога да мусе наскаждавам напълно. а пък който каквото иска да си мисли. чесно казано няма да ме промените с няколко коментара :)

Нимфоманията не съществува!
Както го казах преди време, ти си к*рва. Обичай си секса, няма лошо в това. Помисли обаче, че един ден ще имаш деца, ще имаш съпруг, как ли би се чувствал той ако знае за миналото ти? Едва ли ще му е приятно това, че жена му е спала с половината квартал и може би продължава да го прави. Не си малка, помисли за бъдещето си. :)

nickgr7
10-18-2010, 03:13
Радвай се че ти се ебе толкова като за световно :D Лошо няма все пак трябва да те чеши някой ;)

programings
10-18-2010, 04:32
Заглавието на темата ми напомня на това :

Много бързо, много! (http://vbox7.com/play:bf48b419) :razz: :razz: :razz:

boshko123
10-18-2010, 19:41
Ейй тва хората са на опъки с всичкоо бее :Д:Д ! Ти го питаш къде живее,той ти обяснява че гъза ти е дебел :D :D Репичке,за твоя проблем веднъж бях гледала в "Секса и града" Пробвай в всевъзможни пози,и пробвай също така да разиграваш нещата бавно,така че да може да усетиш и липсата и да удържиш удуволствието! 8) Пък до това колко секс правиш,си е лично твоя работа ;) :-P

repi4ka92
10-19-2010, 15:41
благодаря ти бошко :) най после някой да даде истински съвет и да споделя моето мнение. и това мога да го използвам. а за всичко отанали мога да кажа че ми е жал за вас. не си гледате ваште ти животи а се бъркате в моя :smt018 я си намерете с кой да са чукате и ме оставете намира особено оня с нимфоманията дет не съществувала :D :shock: я са опръй научно доказано е :razz: !!!

st3finka
10-31-2010, 16:40
;x ...

xdanitox
11-01-2010, 14:50
Ку*вата си е ку*ва за цял живот, това не се лекува

Така си е ! :? :? Айде освести се малко луда секс манячке и после казвай кой да ти се бърка и кой не :? А и плюс тва като не ни искаш мнението що пишеш :? к**ва :?

repi4ka92
11-02-2010, 18:50
аз искам мнение за едно вие всички ми се месите съвсем в друго нещо. я да не обиждате много много като не знаете нищо. а и още нещо - курва ша викаш на майка си нещасницо. :x :x

OldSchoolRebel
11-02-2010, 21:05
аз искам мнение за едно вие всички ми се месите съвсем в друго нещо. я да не обиждате много много като не знаете нищо. а и още нещо - к***а ша викаш на майка си нещасницо. :x :x

Пише се "нещасТница".

sLowm0tioN
11-03-2010, 19:07
Хах.. друга работа нямаш ли си,та пускаш измишльотини тука? :D

xdanitox
11-03-2010, 19:15
аз искам мнение за едно вие всички ми се месите съвсем в друго нещо. я да не обиждате много много като не знаете нищо. а и още нещо - к***а ша викаш на майка си нещасницо. :x :x

Аре по-леко с обидите ! И да наистина първо си оправи правописа ! :? И ако може да говориш на български а не на селски ! :?

repi4ka92
11-14-2010, 15:14
На мен правописа си ми е добре. Ама ти си оправи пунктуацията - преди "а" се пише запетая :-D . А аз ще си обиждам, когото си искам защото вие обърнахте моя проблем в метод за забавлвние и подигравка. Намерих вече решение на моя проблем и без ваша помощ. А за всички тесногръди ОЛИГОФРЕНИ мога да кажа - гледайте си работата!!! :P :?

rns92
11-14-2010, 15:37
Лапай пишки и мълчи!

repi4ka92
11-16-2010, 13:10
аз в това съм най - добра ти за мене не се тревожи нали съм курва и това го умея. Може в бъдеще това да ми е прехраната:-D :-) така че ще се радвам на живота. Каквото искате правете бъдете "Света вода не на пита", но живеете един път - нарадвайте му се! И като ме мислите за такава курва просто ме оставете и не си хабете коментарите като обиждате или просто малко вече завиждате??! :) И не искам да влизам в безсмислени спорове. Сега трябваше да отговоря като този предходния сигурно - да го напсувам хупаво и той после пак мен, и за какво?! Който иска скандали да ги търси другаде