PDA

View Full Version : МАЖОРЕТКИ ВАРНА



BuKLiChKa
10-03-2010, 19:17
Знаете ли къде във Варна има школа за мажоретки.. ?

SuNsEt
10-03-2010, 19:28
А ти знаеш ли,че в българия истински мажоретки няма 8-) Всичко е спортна гимнастика...ако очакваш нещо като мажоретките по филмите ,се лъжеш.

BeezyJey
10-04-2010, 12:26
А ти знаеш ли,че в българия истински мажоретки няма 8-) Всичко е спортна гимнастика...ако очакваш нещо като мажоретките по филмите ,се лъжеш.

Стига бе .. верно ли ?! Ебаси преебаното .. :lol:

ameli
10-04-2010, 14:55
Много филми гледаш 8-)
Такова нещо у нас наистина няма, най-много от училище да ви организират нещо.

vanchetox
10-04-2010, 15:39
Нее, има мажоретни състави даже има и състезание ,което мисля,че се казваше "Златен помпон" (или там както се пише :-D ) За Варна незнам,но в София има състави .Поинтересувай се в интернет или виж във вбокс7 клипове и попитай и там :) Надявам се да съм помогнала :grin: :D

SuNsEt
10-04-2010, 15:57
Нее, има мажоретни състави даже има и състезание ,което мисля,че се казваше "Златен помпон" (или там както се пише :-D ) За Варна незнам,но в София има състави .Поинтересувай се в интернет или виж във вбокс7 клипове и попитай и там :) Надявам се да съм помогнала :grin: :D Ама ходите ли по мачове да викате за отборите си или просто си тренирате отделно някъде си акробатика и гимнастика и после ходите по състезания?Щото ако авторката иска нещо като от американсите филми няма смисъл да пита :) Българското няма нищо общо с американското,да не говорим,че и нивата са различни та може би само ще си дава парите на вятъра,особено ако не е спортна натура.Все пак се изискват доста уменя ако искаш да си добра мажоретка/гимнастичка/акробатка.

vanchetox
10-04-2010, 16:02
Ами аз нямам нищо общо с мажоретен състав само съм чувала за един такъв състав в София и знам за това състезание,защотото гледах клипове във вбокса.(Мажоретния състав се казва Wonders и може да ги видите там) :-D Та доколкото съм запозната ходят по разни мероприятия и танцуват нещо. :D На моето състезание по акробатика в Самоков бяха дошли за откриването и маршируваха някакви "мажоретки" :D .Сигурно ходят по мачове,по някакви празнични дни и така :):)

vIKToriYa
10-04-2010, 16:07
Много филми гледаш 8-)
Такова нещо у нас наистина няма, най-много от училище да ви организират нещо.

ама те и в училище не са като мажоретките които гледаме по филмите ами нещоо на светлинни години :D :D :D

SiSi7yYy
10-07-2010, 05:36
Определено филмите са ти повлияли. Била съм мажоретка просто няма нищо общо с тово по филмите и страшно се разочаровах, защото толкова тренирах за да ме приемат (при нас си има лимит за килорами ;( трябва да си най-много 45 кила ), а аз бях 55 :D :D и като ме приеха нищо само брояхме някакви числа и си мяткаме ръцете :D :D :lol: :lol:

brokeninside13
10-07-2010, 08:19
Много филми гледаш 8-)
Такова нещо у нас наистина няма, най-много от училище да ви организират нещо.

ама те и в училище не са като мажоретките които гледаме по филмите ами нещоо на светлинни години :D :D :D

:lol: :lol: :lol: :lol: наще 'мажоретки' в даксало са 4ти клас :grin: WOHOOO!