PDA

View Full Version : търся някой, който рисува хубаво



mimsssssss
10-03-2010, 22:09
Така, значи търся си някой който рисува добре, прави го за удоволствие и има свободно време. Работата е че ми трябва една картинка с нещо от моята фантази и да е илюстрирано. Просто ако има някой който му се занимава да пише :)

MartyParty
10-04-2010, 08:38
Дай си картинката и си кажи фантазията. Че то и можене си трябва малко.

mimsssssss
10-04-2010, 13:33
Ами главно искам съпоставка между:
калинка,водно конче,пеперуда,птичка,зайч ,катеричка,куче / гущер,паяк,змия,скорпион,жа ба,рак,стоножка

Картинката да е на истински животни, а не анимирани и просто в половината на листа да са едните, а в другата другите. И някак си преплетени да са ако може...

И мерси много, ако не друго, поне ми обърна внимание :)

WILD__BOY
10-04-2010, 14:10
WTF??

mimsssssss
10-04-2010, 16:06
Ами съпоставка между гадинки и хубави :D и не ми спами в темата, ако не можеш да помогнеш...

WILD__BOY
10-05-2010, 13:29
Ами съпоставка между гадинки и хубави :D и не ми спами в темата, ако не можеш да помогнеш...

горката ти тема...
ква съпоставка между гадинки и хубави... изключително слабо си описала задачата.

и научете кво е спам, лаици такива!


Спам (spam) е използване на среда за електронни комуникации за масово изпращане на нежелани съобщения. Най-известната форма на спам е под формата на съобщения с рекламно съдържание по електронната поща. Спамът е използван и с други цели и използвайки други медии, като Usenet, търсачки, уеблогове, ICQ, IRC и SMS.
Спамът разпространяван чрез услугите за моментни съобщения е по известен като spim.

източник: Уикипедия (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B0%D0%BC)

mimsssssss
10-05-2010, 16:15
Ако можеше да вникнеш в нещата, щеше да разбереш, че това е най - разпространеното. Друго е обаче когато в дадена тема се пише не по въпроса... опа, не не е друго, това пак си е спамене...

За сетен път не ми пиши не свързани неща в темата... ако има да кажеш нещо по въпроса пиши :)

И ако може да не се обиждаме... не, не съм лаик.

Ай със здраве и култура малко.