PDA

View Full Version : Повръщане.



holypotatoes
10-04-2010, 08:49
Здравейте, бихте ли могли да ми кажете начини за предизвикано повръщане, като се изключи бъркането в гърлото. От известно време ми е страшно зле, поради проблеми, които не ми се описват и цялостно прочистване на организма би помогнало много.

ImmortalSportFreak
10-04-2010, 14:17
Не ти препоръчвам тази лудост.Така не се решават проблеми.Тука не торелираме предизвикване на здравословни проблеми заради други проблеми.. Опитай да намериш друго решение.Успех :)

batkodoki
10-04-2010, 14:35
Здравейте, бихте ли могли да ми кажете начини за предизвикано повръщане, като се изключи бъркането в гърлото. От известно време ми е страшно зле, поради проблеми, които не ми се описват и цялостно прочистване на организма би помогнало много.

мааалко по-нагоре има Тема за анорексия%булимия - там моето момиче са професионалистките. А ние пържолоядните професори сме по презумпция отвергнати от премудростите на тая велика простотия - гладофейсът.....

еле....обърни се към специалистките...

holypotatoes
10-05-2010, 05:44
Ох, всички в тая държава убожават да четат морал, без да знаят за какво става въпрос.
Задавам въпрос, давам причина, очаквам отговор, това вие с какво свързвате въпроса не ме интересува.
Ако се натровите с храна доктора какво ще ви каже?
Сигурно ще е ' неее, не повръщай, ще станеш булимик.. '
Зле сте.

Claymore
10-05-2010, 15:08
Аз съм чувала, че има хапчета за повръщане. Бях гледала по телевизията, че се използват точно при такива случаи - натравяне.
Попитай в аптеките.

П.П. След като не описваш подробно причината ще е нормално да си помислим, че искаш да отслабнеш. В този случай никой не би ти помогнал. :)

TykaSePisheNick
10-06-2010, 21:17
разхлабително+един ден на цитруси няма ли да се отрази по-добре?

holypotatoes
10-07-2010, 18:57
Не, целта е да се изхвърли храната от стомаха, не да се преработва.

djuki
10-07-2010, 20:58
кой знае какво си гълтал та да искаш да го повръщаш ако е нещо лошо върви на лекар там ще ти го извадят иначе ако искаш да си прочистваш начина е съвсем друг

batkodoki
10-07-2010, 23:19
Ох, всички в тая държава убожават да четат морал, без да знаят за какво става въпрос.
Задавам въпрос, давам причина, очаквам отговор, това вие с какво свързвате въпроса не ме интересува.
Ако се натровите с храна доктора какво ще ви каже?
Сигурно ще е ' неее, не повръщай, ще станеш булимик.. '
Зле сте.

не бъди нагла!

всяко така наречено от теб "натравяне с храна" - си има съответните клинични изяви за които и си има протоколи на действие.

ТВОЯТ случай не е такъв: добър психиатър ги лекува, а не гастроентеролог!

MissDeadly
10-07-2010, 23:30
Ако ти е толкова спешно бръкни си в гърлото...

holypotatoes
10-08-2010, 08:16
Ох, всички в тая държава убожават да четат морал, без да знаят за какво става въпрос.
Задавам въпрос, давам причина, очаквам отговор, това вие с какво свързвате въпроса не ме интересува.
Ако се натровите с храна доктора какво ще ви каже?
Сигурно ще е ' неее, не повръщай, ще станеш булимик.. '
Зле сте.

не бъди нагла!

всяко така наречено от теб "натравяне с храна" - си има съответните клинични изяви за които и си има протоколи на действие.

ТВОЯТ случай не е такъв: добър психиатър ги лекува, а не гастроентеролог!



Клинични изяви, психолози... прекалено много ' Полет над кукувичето гнездо'... ;ддд
Бъркането с пръст ми е противно.
Кажете някакви хапчета, ще взема и супозитории, след което цял ден на течности и финито.
Никакви булимии, никакви глупости.
С лекар изключено да се консултирам, лекарите говорят само глупости.

MissDeadly
10-08-2010, 08:37
Ох, всички в тая държава убожават да четат морал, без да знаят за какво става въпрос.
Задавам въпрос, давам причина, очаквам отговор, това вие с какво свързвате въпроса не ме интересува.
Зле сте.

С лекар изключено да се консултирам, лекарите говорят само глупости.

Да Убожаваме! Това е ФОРУМ ако не знаеш значението на думата има Wikipedia. И ако сме зле защо искаш съвет от хора които са зле, а не от лекар.. омфг.

п.с. Защо ти е да повръщаш, стой си така, може пък и да се гътнеш, и така и така даваш лош пример на децата.

holypotatoes
10-08-2010, 08:51
За да не ти се изакам на 'умната' главица, която ми дава на мен уроци по правопис, а не знае, че израз ' и така и така' няма. :)

MissDeadly
10-08-2010, 08:59
За да не ти се изакам на 'умната' главица, която ми дава на мен уроци по правопис, а не знае, че израз ' и така и така' няма. :)

Сериозно ли... ами аз ще ти давам по правопис, а ти на мен по граматика :) Уроците по правопис са ти осигурени... сега мисли кой ще те учи как да си живееш живота :]

п.с: Не разбрах "За да не ми се изакаш на умната главица"... какво?

holypotatoes
10-08-2010, 09:02
С форумни гении не общувам.
Зададох въпрос, нека не се отклоняваме от темата.

MissDeadly
10-08-2010, 09:09
С форумни гении не общувам.
Зададох въпрос, нека не се отклоняваме от темата.

Ти току-що доказа обратното :P и да... да не се отклонаваме от темата. http://www.mamaibebe.com/?id=234 може да ти помогне...

infected9
06-23-2011, 11:03
Аз с пръст съм пробвала и не мога ,понеже нямам сливици и мисля ,че това е проблема.Иначе със супена лъжица стаа

DA0Trooper
06-23-2011, 12:26
щом е за прочистване-това не е начина! ОТиваш в МБАЛ/Спешна и питаш за въглен. Те ще те питат защо ти е , и казваш че имаш натравяне! С тея повръщаници ще си докараш булимия

lili12
07-21-2011, 16:07
В аптеката ще намериш нещо.Само си опиши симптомиите.Успех :)