PDA

View Full Version : Глупачка...



filito
10-04-2010, 12:50
Целта на темата ми е просто да споделя... После може да бъде изтрита.

Не мога да проумея как човек, който е бил толкова близо до теб, човек, на когото си споделял всичко, може да се обърне на 180 градуса. Били сте заедно постоянно, а заради едно дребно спречкване е готов да те превърне в най-големия враг в живота си. Заради отдалечаване с времето този някой е способен да изкара всичките ти кирливи ризи на показ. Как може да говориш лоши неща за най-близкия си човек, как може да говориш за него по този начин!?Или по-скоро защо? Разбирам да ти е сторил нещо лошо, но няма конкретна причина. Толкова лицемерие в едно малко същество, неспособно да убие дори муха... Но всички сме големи на думи...

Започвам да се убеждавам, че женското приятелство не съществува. Само една недорасла пикла може да постъпи по този начин...

bet3to
10-04-2010, 12:57
[b] Yeah baby.Напълно права сии :( :-k :-k

fifinkathefreak
10-04-2010, 13:00
Дишай! Хората са си такива. В бъдеще или трябва да подбираш,или да ловиш гората.Успех!

rammstein123
10-04-2010, 13:14
Хората се променят. Няма да е лошо вече да си мълчиш за някои неща пред "приятелките" си. По-добре да ти е гадно, че не си го казала и нуждата да те изяжда отвътре, отколкото да станеш за смях, защото си го доверила на грешния човек.

punxx
10-04-2010, 13:36
зависи от човека,но просто.....ддз винаги има хейтърчетаааа

vagarious
10-04-2010, 13:44
Хората се променят. Няма да е лошо вече да си мълчиш за някои неща пред "приятелките" си. По-добре да ти е гадно, че не си го казала и нуждата да те изяжда отвътре, отколкото да станеш за смях, защото си го доверила на грешния човек.

Много точно казано!!!
Не е особено лесно, но пък наистина това е най-доброто.

DarkTemplar
10-04-2010, 15:12
Започвам да се убеждавам, че женското приятелство не съществува. Само една недорасла пикла може да постъпи по този начин...
Много от момичетата/жените са просто устроени същества, изтъкани от завист, лицемерие, предразсъдъци и мания за внимание. Като бонус са и доста безпринципни. Женско приятелство е оксиморон.

Просто я игнорирай, паднала е прекалено ниско.

rebeccaa
10-04-2010, 15:39
Недей да казваш тайните си на "приятелки", защото и те си имат "приятелки".Или поне споделяй на някого на когото знаеш, че наистина можеш да разчиташ въпреки, че в днешно време такива хора са страшно малко..
Отдавна съм се убедила, че не само няма женско приятелство, но и приятелство въобще.Единствено може да ти бъде приятел някой, когото познаваш от супер малък, но и такива вече (повечето) ги наричат приятели.Животът продължава, недей да се отчайваш.Аз съм го изпитала също и наистина знам какво ти е.След време ще мине.Както ще ти кажат повечето : Времето лекува : ) .

ecstazy
10-04-2010, 17:21
Целта на темата ми е просто да споделя... После може да бъде изтрита.

Не мога да проумея как човек, който е бил толкова близо до теб, човек, на когото си споделял всичко, може да се обърне на 180 градуса. Били сте заедно постоянно, а заради едно дребно спречкване е готов да те превърне в най-големия враг в живота си. Точно такова нещо ми се случи преди 6 месеца. Още го преживявам. Смятай колко навътре съм го приела ;х хората са кофти просто..

lori4kavd
10-06-2010, 19:19
Тъжно е ама е възможно някое момиче да е говорило против теб на даденото момиче... някоя която в момента е нон стоп с това момиче поговри с нея :-) :(

Tempest
10-06-2010, 22:57
първото изречение ме грабна, но.. това не е най-лошото.. най-лошото е когато се обърне на 180 и после на още 180... и ти приемеш тоя човек отново.. това е най-голямата грешка...

psvturbo
10-06-2010, 23:21
homo homini lupus

asdfjkfkklsdlslf
10-07-2010, 07:21
Рано или късно става така, истинско приятелство няма, или по-точно се намира много рядко. Просто не споделяй с никого вече, запази всичко за себе си и няма как да имаш проблеми.

flearness
10-09-2010, 09:23
Целта на темата ми е просто да споделя... После може да бъде изтрита.

Не мога да проумея как човек, който е бил толкова близо до теб, човек, на когото си споделял всичко, може да се обърне на 180 градуса. Били сте заедно постоянно, а заради едно дребно спречкване е готов да те превърне в най-големия враг в живота си. Заради отдалечаване с времето този някой е способен да изкара всичките ти кирливи ризи на показ. Как може да говориш лоши неща за най-близкия си човек, как може да говориш за него по този начин!?Или по-скоро защо? Разбирам да ти е сторил нещо лошо, но няма конкретна причина. Толкова лицемерие в едно малко същество, неспособно да убие дори муха... Но всички сме големи на думи...

Започвам да се убеждавам, че женското приятелство не съществува. Само една недорасла пикла може да постъпи по този начин...

има такива хора
дам права си...но не всички приятели са такива има и добри.....просто не си попаснала на точния човек :?

XheroineX
10-09-2010, 09:31
Няма приятели има само познати!Няма приятелство има само общи интереси...така е отдавна съм се обедила в това.
Просто си намери нова приятелка но внимавай не се доверявай.Не всички хора са добри

GossipGirl89
10-09-2010, 11:50
Задавала съм си абсолютно същите въпроси милиони пъти и до ден днешен не съм намерила отговорите им :) Предателствата продължават, но майната му! Ще ти кажа само да вдигнеш високо главата и да не ти пука! Без значение какви неща си й споделила на та ясмръдла, без значение на кой какво е казала... Игнорирай я тотално и да не ти дреме! И просто занапред вече внимавай какво споделяш на хората... Те се променят и може в един момент да ти се хструва, че никога няма да те предадат, но в следващия сама се убеждаваш че нямат никакви скруполи...

xKiFlA
10-09-2010, 12:56
Започвам да се убеждавам, че женското приятелство не съществува. Само една недорасла пикла може да постъпи по този начин...
няма знчение женско или не
повеечето хора са такива научи се и ти да си такава :D