PDA

View Full Version : Детски надбавки



neobuxer
10-04-2010, 15:20
Здравейте! Имам един въпрос за детските надбавки. Преди 3 дена отидох да видя какви документи са необходими и колко пари ще ми дават на месец. Казаха ми, че ще са по 35 лева на месец и ще ми изплатят всички пари от октомври 2009 до октомври 2010 която стойност е 420 лв. Днеска като отидох да поддам документите отново питах за изплащането от октомври 2009 до октомрви 2010, но ми казаха, че това няма как да стане понеже не е такъв закона. Та въпроса ми е дали ще ми изплатят парите или не. Моля по добре запознатите да ми обяснят подробно.

fpasysh
10-04-2010, 15:47
Не съм много запознат, но ще ти кажа едно нещо - в България всеки гледа да те прецака и да те преебе, според мене няма но се посъветвай с адвокат. :)

rns92
10-04-2010, 16:42
Тези пари няма как да ги вземеш. Те се дават месец за месец, а след като не си занесъл бележка от училище в Социални грижи, ти не се водиш като социално слаб. Тези пари нямаш никакъв шанс да ги вземеш. Аз близо две години не си взимах детските, а сега кво, да отида си ги искам ли? Не, не става така! Държавата не е отделила пари за теб, следователно - не ти дължи нищо!

neobuxer
10-04-2010, 17:07
Ясно, мерси за бързите отговори.