PDA

View Full Version : Ароматизатор за гардероб



evi_vd
10-04-2010, 17:52
здравейте :Р отскоро съм студентка и живея в общежитие и гардероба ми мирише на талашит и се опасявам, че и дрехите ми ще замиришат, затова ви моля да ми препоръчате някакъв ароматизатор за гардероб :-o

SameLove
10-04-2010, 18:15
А да ти препоръчаме най-хубавата носна кърпичка?
В магазините има 100 хиляди вида- толкова ли не можеш да избереш един.

digitalgirl93
10-04-2010, 18:28
^ Офф бе, нали трябва и да действа, сеш се?!То има избор, ама дали наистина ще й миришат дрехите и гардероба на хубаво?
Мама беше купила някакъв ароматизатор за гардероба ми, от тея дето ги рекламираха по едно време вече не помня името и нито действаше, нито нищо..И аз реших да си сложа малко цветя вътре в едно ъгълче и след това се носеше доста приятно ухание от гардероба ми. Сега на някой идеята ми може да му се стори тъпа, но не ми пука особено.

Wwwooow
10-04-2010, 18:46
На село в гардероба ми си бях сложила носни кърпички цял пакет супер ароматизирани(синя опаковка беше) и го разпечатах и сега дрехите ми миришат супер и гардероба и той и хем ще си ги ползваш кърпичките, хем ще ти миришат хубаво дрехите.

LaffyTaffy
10-04-2010, 19:47
Аз си слагам сапунчета, имам няколко, които миришат наистина силно и ароматизират половината гардероб :D

gabi7u
10-05-2010, 08:00
Аз си слагам сапунчета, имам няколко, които миришат наистина силно и ароматизират половината гардероб :D

и аз така. Има поне 20-30 разхвърляни из гардероба, шкавчетата и пр. .. Ухае страхотно.
По-добро решение няма ..

brokeninside13
10-05-2010, 08:20
кви сапунчета? :D

xKiFlA
10-05-2010, 09:43
аз слагам листа..от дърво :P

DollDaggaBuzzBuzz
10-05-2010, 09:50
Аз си слагам сапунчета, имам няколко, които миришат наистина силно и ароматизират половината гардероб :D

и аз така. Има поне 20-30 разхвърляни из гардероба, шкавчетата и пр. .. Ухае страхотно.
По-добро решение няма ..


И аз правя така,режа ги,и ги нанизвам на конец,и ги закачам :)

Minerva
10-05-2010, 23:51
Значи, ако си в Студентски, отиваш в произволно магазинче тип "всичко по лев" и там има едни пакетчета. Те са хартиени с нарисувани като листенца на тях ( или нещо подобно), бледи на цвят и са пълни с нещо, което мирише невероятно яко, имаше няколко вида, аз си взимам морско. Имат си панделка на торбичките, с която да ги завържеш евентуално и давам гаранция, че чак дрехите ти ще замиришат на хубаво.

DarkKisss
10-06-2010, 04:45
Обели си портокал и сложи корите в гардероба, гледай как ш' замирише всичко на портокали, няма по-силен ароматизатор (:

Rebirthing
10-06-2010, 10:34
Може да си вземеш лавандула от някой билков магазин май действаше и против молци.