PDA

View Full Version : Нуждая се от помощ моля !@!!!



SlavenchoIvanov
10-04-2010, 18:16
Здавейте аз съм жител на град в България и преди няколко дни ме нападнаха цикагни без абсолйтно никаква причина ,и оттогава реших да се запиша в клуб по бойни изкуства и се спрях на 3 стила : МУАЙ ТАЙ , АЙКИДО и КАРАТЕ но не знам кой стил да избера (не искам да се защитавам а да мога да се бия) !!!!!!!!!! АКО ЗНАЕТЕ НЯКОЙ ДРУГИ СТИЛОВЕ БОЙНИ ИЗКУСТВА ,ПО-ДОБРЪРИ ОТ ИЗБРОЕНИТЕ ПО-ГОРЕ МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ !!!!! :o

FlipY
10-04-2010, 18:21
Самозащита чрез спорт не става от днес за вчера, адски много труд , време и постоянство се изисква.
Ходи с нож и ги ръгай като дойдат ; ) Преди вкъщи имахме една военна палка , текстолит ли не знам как се казваше , адски много квичаха от нея :)

redbul2
10-04-2010, 18:45
Ти ако си 50-60 кила и с бойните спортове пак ще те бият циганите. Дори ще те бият още повече,ще те пребият. :-D

FuriouS
10-04-2010, 18:57
МУАО ТАЙ МАЙ ЖАЙ се не ми харесват :D
Друго си е на БОКС, Циганите нямат ШАНС и много по бързо ще го научиш и ще станеш бърз в ударите отколкото да тренираш МУАО МАЙ ЖАЙ ТАИ ЖУН и МУН :D . Е са като ти излезне някой който е тренирал повече време бойни изкувства ще те пребие защотото Бокса е от близка дистанция и слабото ти място е краката, но за цигани и хора на улицата вярвай ми няма друг спорт като него.. ;) няколко месеца ти трябват и си готов ;)

В бокса не е важно колко кила си колко си голям и тн. ;) Ставаш по БЪРЗ което ти е от много голяма полза

FuriouS
10-04-2010, 19:08
Изобщо не ги знам. Аз съм си тренирал Бокс и се добива доста бързина, спрях обаче когато почнах фитнес защото двата спорта са напълно противоположни :) Карате съм тренирал като малък сигурно съм бил 4-5 клас ебати тъпото ми беше :D

fatrat
10-04-2010, 19:13
МУАО ТАЙ МАЙ ЖАЙ се не ми харесват :D
Друго си е на БОКС, Циганите нямат ШАНС и много по бързо ще го научиш и ще станеш бърз в ударите отколкото да тренираш МУАО МАЙ ЖАЙ ТАИ ЖУН и МУН :D . Е са като ти излезне някой който е тренирал повече време бойни изкувства ще те пребие защотото Бокса е от близка дистанция и слабото ти място е краката, но за цигани и хора на улицата вярвай ми няма друг спорт като него.. ;) няколко месеца ти трябват и си готов ;)

В бокса не е важно колко кила си колко си голям и тн. ;) Ставаш по БЪРЗ което ти е от много голяма полза
преглеждайки постовете ти ,гледам ,че си необразован.Първо виж муао тай май жай както се изразяваш и иди на 1-2 тренировки тогава говори!
И да и аз тренирам кик бокс ,но едва ли бих се престрашил да се бия с муай-таист!

FuriouS
10-04-2010, 19:17
Батка, по горе к'во казах? Или ти не ми гледаш втория пост :) Изобщо незнаех какво е мислех, че е като карате, акидо, таекуондо и подобни... ;)

fatrat
10-04-2010, 19:20
Муай таистите са корави копелета, близко до кикбокса ама като ти изиграят един лакът в ченето ше ти свалят свездичките от небето :D
Бокса са улицата е добре, ама за 1в1 файт най-добре е ММА/БОЙНО САМБО/МУАЙ ТАЙ
бе махни лактите.Квито колена в фейсъ съм ял не ми се мисли!

ZipFail
10-04-2010, 22:43
Само аз ли виждам, че темата е фейк ?

Greennight
10-05-2010, 07:34
Човек Палка+Лютив спрей=бойно изкуство.Като ти налетят със спрея в очичките и после по кратуната с палката :D Иначе нз кво е тва Муай Тай,но се нокаутират с по 1 удар всеки път ебаси :shock:

SlavenchoIvanov
10-05-2010, 17:22
Само аз ли виждам, че темата е фейк ?

Повярвай ми не е .

fatrat
10-05-2010, 17:32
Човек Палка+Лютив спрей=бойно изкуство.Като ти налетят със спрея в очичките и после по кратуната с палката :D Иначе нз кво е тва Муай Тай,но се нокаутират с по 1 удар всеки път ебаси :shock:
Точно пък като ти се надъха някой в компанията ще вадиш спрей, ща сметнат за бахти п****та :o
абе ако са повече от теб по-добре жив и путка отколкото със счупен череп и мъж! Повярвай ми ако са 1 в 4 нагоре след боя тоя 1 ще изглежда наистина на путка ма от тея 50 годишните ебани 1 милион пъти(ако ме разбираш) :D

pirin4ever
10-05-2010, 17:33
Пичове,знае ли някой от вас дали има Муай-Тай в Благоевград и къде,ако изобщо има ? :o

fpasysh
10-05-2010, 18:31
темата е ебавка...омг..." ГРАД България "...

Ekoto
10-05-2010, 22:38
1 во От кои град си ?
2 ро за какво та биха и колко бяха
3 то ти предлагам Муаи Таи ако искаш да ги удряш стабилно
4 то Ето хубав линк http://www.youtube.com/watch?v=M3R4xtjl5b4
5 то Успех :D

Greennight
10-06-2010, 07:41
^Може би пише "град В България"?



Човек Палка+Лютив спрей=бойно изкуство.Като ти налетят със спрея в очичките и после по кратуната с палката :D Иначе нз кво е тва Муай Тай,но се нокаутират с по 1 удар всеки път ебаси :shock:
Точно пък като ти се надъха някой в компанията ще вадиш спрей, ща сметнат за бахти п****та :o
абе ако са повече от теб по-добре жив и п***а отколкото със счупен череп и мъж! Повярвай ми ако са 1 в 4 нагоре след боя тоя 1 ще изглежда наистина на п***а ма от тея 50 годишните ебани 1 милион пъти(ако ме разбираш) :D
Е ясно, дорбе е да имаш нещо като ти скочат много, обаче като ти скочи некф селянин от познатите ти и то пред приятелите ти няма като п***а да вадиш спрея :-D Ем човека каза,че му скачат цигани,в множествено число,на мен ако ми скочат 3ма мангали бих извадил палката за да се самосъхраня 8-)

SkiCatA
10-06-2010, 17:22
Здавейте аз съм жител на град в България и преди няколко дни ме нападнаха цикагни без абсолйтно никаква причина ,и оттогава реших да се запиша в клуб по бойни изкуства и се спрях на 3 стила : МУАЙ ТАЙ , АЙКИДО и КАРАТЕ но не знам кой стил да избера (не искам да се защитавам а да мога да се бия) !!!!!!!!!! АКО ЗНАЕТЕ НЯКОЙ ДРУГИ СТИЛОВЕ БОЙНИ ИЗКУСТВА ,ПО-ДОБРЪРИ ОТ ИЗБРОЕНИТЕ ПО-ГОРЕ МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ !!!!! :o Ти си решаваш кое искаш - ти ще си го тренираш.Но ако бях но твое място щях да избера карате ! :) :) :-o 8)

shinkyokushin
10-08-2010, 19:06
Запише се ММА некъде ако ми кажеш град ще ти кажа къде а тва със спрея е най-евтиното и най-полезното от всички особено срещу циганите макар че е доста путкенски номер ама кво ти пука нали по-важното е да останеш жив и здрав :)

grig0
11-25-2010, 18:45
Aз бих ти препоръчал млай тай.Там става яко бой и ако, ще да са 4-ма ако си добре трениран, ще имаш голям шанс ( др. е въпроса, че в бг трудно се намира хубав млай тай клуб)

HHristov
11-25-2010, 19:20
Бе то муай тай клуб трудно се намира ти за Млау тай говориш :) Нека се 4ма па ти си тренирай квото щеш :) е да ако са по кинта и 20 имаш шанс :)

wolf23
11-26-2010, 16:13
Добро бойно изкуство за атака няма... ако искаш наистина добро ти препоръчвам вин-чун най доброто защитно бойно изкуство ако искач да скачаш да се биеш най доброто е кик-бокс според мен макар че и МУАЙ ТАЙ не е лошо но честно казано предпочитам кик-бокса или чистия бокс но ако искаш да се биеш по улиците кик-бокса е по добър :smt023 :smt023 :smt023 и пак казвам че кик-бокса не е най добрия избор търси добро бойно изкуство нещо от каратето или от кунг-фу както ти казах вин-чун е най доброто бойно изкуство и няма грешка стига да намериш добър учител :):):)

fatrat
11-26-2010, 17:25
и кво искаш да ми кажеш ,че кикбокса е по-добър ли? Аз като тренирам да не съм машина за убиване? Като излезна на улицата най-много един лоу кик и то когато имам превъзходство! Тея крака на улицата по-добре ги забравеете иначе може и нищо да не направите!
А пича отгоре с млау тайа-играи си баскет там не се меси в БИ!

HHristov
11-26-2010, 19:39
Добро бойно изкуство за атака няма... ако искаш наистина добро ти препоръчвам вин-чун най доброто защитно бойно изкуство ако искач да скачаш да се биеш най доброто е кик-бокс според мен макар че и МУАЙ ТАЙ не е лошо но честно казано предпочитам кик-бокса или чистия бокс но ако искаш да се биеш по улиците кик-бокса е по добър :smt023 :smt023 :smt023 и пак казвам че кик-бокса не е най добрия избор търси добро бойно изкуство нещо от каратето или от кунг-фу както ти казах вин-чун е най доброто бойно изкуство и няма грешка стига да намериш добър учител :):):)

Въри разправяй на Хасанчо от маалата, че кунг-фу е най-добро :)

wolf23
11-27-2010, 12:09
Вин-чун е от Кунг-фу и е признато за най добро бойно изкуство за самозащита... А колкото до Кикбокса не съм казал че те прави машина за убиване Кикбокса e възникнал като комбинация между Муай Тай и други бойни изкуства, между които и карате и Бокс и ти дава добра защита и в същото време прилична атака защото ако си тренирал само бокс нямаш абсолютно никаква защита срещу кикове и на улицата ще ядеш голям бой... 8)

fatrat
11-27-2010, 12:52
аре на бас ,че на улицата ако те барна с твойте авери един ритник няма ти ударя! Като фана палката ше свия поне 3-4 човека!

ZipFail
11-27-2010, 16:58
И кой точно е признал винг-чуна за "най-доброто" бойно изкуство ? :lol:

Такова нещо като "най-добро" и "най-смъртоносно" бойно изкуство няма, има добри бойци и лоши бойци ;)

poncho
12-05-2010, 17:05
Значи един мой ... вече приятел тренира муай тай от мн време и много му се радвам на този спорт.. няма да сгрешиш ако се занимаваш с него :)
.... като изключим контузиите по състезания после ... :?

smeshnik
12-05-2010, 17:37
Ти ако си 50-60 кила и с бойните спортове пак ще те бият циганите. Дори ще те бият още повече,ще те пребият. :-D

приятел, в много голяма грешка си.

TheManTheLegend
12-05-2010, 17:48
Кунг-фу е признато за най-добрия спорт за развитие на оная ми работа 8)