PDA

View Full Version : Тестостерон пропионат



Valkataspalkata
10-04-2010, 18:25
Здр. пичаги моята история е следната
Аз съм един 18 годишен средностатистически мухльо...:Д
Сдухан съм , смотан съм и всичко, което се изисква от един задръстеняк в днешно време :д
Въпросът ми е следният: Добре ли е да започна с този "Тестостерон пропионат" хем да ми помогне като ми вдигне агресията , хем за мусколи ,че така или иначе си ходя на фитнес ?
Темата не е ебавка...Думайте :Д

Everytime
10-04-2010, 18:39
Аз съм един 18 годишен средностатистически мухльо...:Д
Темата не е ебавка...Думайте :Д

земи си нещо друго ако питаш мен : )

redbul2
10-04-2010, 18:42
Това си е лично твоя работа. Изборът си е твой. Както прецениш,че е по-добре за теб

NqmamName
10-04-2010, 20:42
хахаха ти луд ли си къв си?

Valkataspalkata
10-04-2010, 20:43
хахаха ти луд ли си къв си?
Що бе брат питам за advice.

Lihvar
10-08-2010, 08:48
Батка за да те светна ако си решил да стане нещо от тебе готов ли си да даваш по 1000 лева месечно,че с този пропионат нищо не става,той се меша с други медикаменти сам по себе си е безмислено да вкарваш едно и също нещо,затова са комбинацийте от медикаменти за максимален ефект,но всичко опира до качествени медикамненти,качестевно хранене и постоянство и съотвтно стигаме до парите,ако нямаш излишни 1000 на месец не се мъчи за нещо сериозно,тренирай си за здраве и това е...

П.П - ако ти е за агресията хич не се хващай,има прекалено много отрепки на който не им трябва зоб за тая цел...но има нещо найстина сериозно,ще мутираш усезаемо само задели двойна на горната сума и намираш си растеж на хормона и това е,само че там е доста опасно като си играеж с това...имаше на времето космически филм с един косматко,дотам можеш да се докараш ако не ти повлиае добре медикамента!

LastFN
10-08-2010, 15:10
Батка за да те светна ако си решил да стане нещо от тебе готов ли си да даваш по 1000 лева месечно,че с този пропионат нищо не става,той се меша с други медикаменти сам по себе си е безмислено да вкарваш едно и също нещо,затова са комбинацийте от медикаменти за максимален ефект,но всичко опира до качествени медикамненти,качестевно хранене и постоянство и съотвтно стигаме до парите,ако нямаш излишни 1000 на месец не се мъчи за нещо сериозно,тренирай си за здраве и това е...

П.П - ако ти е за агресията хич не се хващай,има прекалено много отрепки на който не им трябва зоб за тая цел...но има нещо найстина сериозно,ще мутираш усезаемо само задели двойна на горната сума и намираш си растеж на хормона и това е,само че там е доста опасно като си играеж с това...имаше на времето космически филм с един косматко,дотам можеш да се докараш ако не ти повлиае добре медикамента!
поредните глупости на поредните ''разбирачи''...Този хормон на разтежа не го хвали.100 процента съм сигурен че с тестостерон пропионат + стромба ще качи доста повече отколкото с хормон-а.2ро тези 1000 лева незнам къде ги сънуваш, но този цикъл няма да надхвърли повече от 400 лв.Също страничните ефекти при пропионата и стромбата няма да са толкова изразени, както при хормон

plamentigaraa
10-16-2010, 07:04
земи си фани някое гаже не тия химии

yakuza_
10-16-2010, 23:40
Аз не виждам защо някой ще си взема тестостерон на 18 год. ... Хората си вземат на по 30 чак .... А тоя хормон на растежа, доколкото знам не е мижавите ти 1000 лв. а 3 бона. Продължавай с фитнеса и ще стане.

Greennight
10-17-2010, 07:18
Можеш и да не си "средностатистически мухльо" само с фитнес,закво ше се занимаваш с некви хормони да се вкарваш в некви филми,хем ще си дадеш парите,хем може да има някой страничен ефект.Ако искаш ми пиши на лично да видиш за 6 месеца кво съм направил,без никви хапчета и простотии,и съм на 14 години :wink:

TheManTheLegend
10-17-2010, 08:27
^мен ако питаш не си направил нещо особено има доста по-добри примери :D

ZipFail
10-17-2010, 08:45
И как като станеш агресивен ще станеш по-готин ? :-o

yakuza_
10-17-2010, 09:09
Аз не виждам защо някой ще си взема тестостерон на 18 год. ... Хората си вземат на по 30 чак .... А тоя хормон на растежа, доколкото знам не е мижавите ти 1000 лв. а 3 бона. Продължавай с фитнеса и ще стане. хаха хормона на разтежа няма как да е 3000 като в anaboli.eu е 800 лева хахахахах 3 бона вика :lol:
Аз ти казвам колко съм виждал за един цикъл и не от сайт.

Greennight
10-17-2010, 13:26
^мен ако питаш не си направил нещо особено има доста по-добри примери :D Еми не съм Арнолд,но съм си доста добре,стегнат съм,ръката ми е оформена,плочки нямам,но имам някви червени линии по корема,които май са признак,че не остава още много 8-)

eXxXciTeD
10-19-2010, 16:38
Зарежи... Тренировките, които са тежки ти качват тестостерона, трибестан, много добро наспиване, по-малко алкохол, базови многоставни упражнения в залата.

LastFN
10-21-2010, 12:58
ако искаш да станеш човешки як само фитнес + добро хранене и почивка, а ако искаш да станеш нечовешки як трябва и да бодеш

wtf2
10-21-2010, 13:18
Батка за да те светна ако си решил да стане нещо от тебе готов ли си да даваш по 1000 лева месечно,че с този пропионат нищо не става,той се меша с други медикаменти сам по себе си е безмислено да вкарваш едно и също нещо,затова са комбинацийте от медикаменти за максимален ефект,но всичко опира до качествени медикамненти,качестевно хранене и постоянство и съотвтно стигаме до парите,ако нямаш излишни 1000 на месец не се мъчи за нещо сериозно,тренирай си за здраве и това е...

П.П - ако ти е за агресията хич не се хващай,има прекалено много отрепки на който не им трябва зоб за тая цел...но има нещо найстина сериозно,ще мутираш усезаемо само задели двойна на горната сума и намираш си растеж на хормона и това е,само че там е доста опасно като си играеж с това...имаше на времето космически филм с един косматко,дотам можеш да се докараш ако не ти повлиае добре медикамента!

защо 1000 лв ти болен ли си културист ли ще става ... има така наречените прохормони зимай от тях не са скъпи към 120 лв са пак ще има ефект ;) културист няма да ставаш ....