PDA

View Full Version : M-Tel



Unendlich
10-04-2010, 20:51
Сметнах, че това е най-удачният раздел за тази тема, тъй като не видях по-подходящ. Та така - абонатите на Мтел знаят, че вече от 1 месец не могат да си проверят сметките от менюто в телефона. Въпросът ми е следният - може ли да ме прецакат със сметката ? (Тъй като имам карта от месец, но не мисля, че съм си превишила лимита на картата - 2000 безплатни към 5 номера ; 30 национални и 250 смс-а в мрежата им)

BlackDestroyer
10-04-2010, 20:52
Фактурата в края на месеца ще покаже всичката нужна информация. Едва ли ще тръгнат да те прецакват.

Unendlich
10-04-2010, 21:03
Интересно е, че и фактура не съм получила, а на 31-ви трябваше още. Отделно съм и чула, че така са прецаквали хора със сметки, та аз да питам, ако има някой пострадал. :?

DarkAngelOfHope
10-04-2010, 21:13
Ами както повечето са разбрали ... мтел уж сменят билинг системата си и от там идват проблемите с фактурите и сметките. Тъй че има прецакани ... сигурно ще има и още ... аз лично не съм си получил фактурата ... а по принцип я получавам около 14-и.

slavito007
10-05-2010, 06:58
Няма да те прецакат със сметката, доколкото те казват. И мен ме засичат на 14ти, на 16ти ми е готова фактурата, но досега не съм получил нищо. Най-много да те/ни накарат да платим 2 фактури наведнъж, но уж дават половин месец срок след издаването й.
Прецаканите са тези, които са си стигнали лимита и не могат да си ползват картата докато мтел не си оправят системата.
:)

Slaveq
10-05-2010, 08:46
споко, няма как да бъдеш прецакан със сметката, просто имаше някакво забавяне с фактурите, но мисля че вече всичко е ок, тъй като вече получих смс за новата си фактура.

DarkAngelOfHope
10-05-2010, 11:00
Чак пък да няма как да бъде прецакан ... хора които са ходили да си плащат сметките началото на миналия месец бяха прецакани със сметки, защото от мтел отричаха че имат проблем ... спираха телефони за превишен лимит (сметките стават големи защото не се отчитаха безплатните минути както и минутите в мрежата на loop) и подобни измишльотини и тъй като тогава още не се знаеше за проблема мтел отричаха за съществуващ и се опитваха да приберат парите на хората ... сега като се даде гласност на ситуацията може и да няма прецакани, но ще видим като ни излязат фактурите какви суми ще трябва да се плащат :)

dakata123
10-06-2010, 13:36
Значи минутите на луп и другите безплатни не се зачитали. Ах майка им да
еба, затова ми пратиха смс, че лимитът ми е на 85% пък то кво била :Х