PDA

View Full Version : Английска филология



Jessie
10-04-2010, 22:19
Аргх, и моето време наближава, последна година съм, 12 клас. И е време за избиране на предмети за матури, бални рокли, идеи за университети и дрън-дрън ...

Абе да си карам направо, сладките приказки винаги могат да се говорят - най-силна съм в английския. Искам, и то много, да кандидатствам с английска филология, или в краен случай училищна педагогика с чужд език /разбираемо, пак английски/. Говоря конкретно за Великотърновския университет и този в Русе. Възможно ли е в някой от ТОЧНО тези двата университета да се учат тези две специалности ЗАДОЧНО ? Все не мога да сваря да питам учителките по английски, поне не конкретно най-кадърната. Днес питах тази, дето ми преподава, но и тя не била съвсем сигурна дали в Търново може задочно /англ. филология/.

Та, ако някой ме светне ... Спенкю. :P


П.П. Моля да пишат само такива, които разбират, а не да се тъпче темата с излишни коментари, като "Ами не знам, питай еди-кой си...", "Провери в нета .." и т.н. Еми, гледах в нета, нищо конкретно не се намери там. :?

DarkTemplar
10-04-2010, 22:21
Потърси в сайтовете на въпросните 2 университета, а ако няма достатъчно инфо, може да провериш на място. Намери начин да намериш последното издание на справочниците им, там пише.

Jessie
10-04-2010, 22:32
Не се бях сетила да ида на място. :? :lol: Мерсаж, че ме подсети.

xWandereRx
10-05-2010, 07:07
че то в русенския май няма филологии :-o

Jessie
10-05-2010, 19:58
че то в русенския май няма филологии :-o
Ама има педагогика. :) Затова питах и за него. ;рр

BlueKnife
10-05-2010, 21:09
ми начи английската филология във великотърновския няма задочно. иначе има некви начална и предучилищна педагогика с английски, ама и те са редовни. в русенския също.