PDA

View Full Version : Телефончета



kifla85
10-05-2010, 11:51
Хора искам да ви попитам коя е по Добрата Марка Lg или Samsung :?: И да ме посъветвате кой е по добрия телефон LG Cookie Fresh или Samsung Star 8) Моля ви за отговорчета мсс :smt007 :smt007 :-$

:smt059 :smt059 :smt059 :smt059 :smt059 :smt059 :smt059 :smt059

Biskfitka
10-05-2010, 12:03
Samsung Star...И двата са си бъгнати 8-) .но много мой приятели имат LG-то и е по-зле от Самсунг...

hamilcar
10-05-2010, 14:34
Съвсем приятелски съвет Samsung или LG не си взимай.

Nam3less3
10-05-2010, 14:38
И 2те марки имат много модели телефони, няма какво да ги сравняваме. Горе-долу еднакви са телефоните, samsung-а има малко по-добра камера, но иначе lg-то има + някоя друга екстра. Отиди в магазина, разгледай ги лично 2та, и вземи този, който повече "те кефи".

Nam3less3
10-05-2010, 14:40
Съвсем приятелски съвет Samsung или LG не си взимай.Защо, и ако не какъв да си вземе? А нима моделите Samsung Wave и Galaxy-тата не са от най-добрите на пазара? Или пък примерно LG GT540 Optimus, от бюджетните телефони е лош избор?

hamilcar
10-05-2010, 14:43
Ти с твоето, аз с моето мнение. Не мисля да правя flood. Щом съм написал предишния си коментар значи има защо.

Nam3less3
10-05-2010, 14:45
Ти с твоето, аз с моето мнение. Не мисля да правя flood. Щом съм написал предишния си коментар значи има защо.Е кажи де, какво не ти харесва в марките LG и Samsung? Това са важни неща.

hamilcar
10-05-2010, 14:58
Не ми харесва изработката, поддръжката. Мисля, че HTC, Nokia, Motorola или Sony Ericsson са много по-добри решения от изброените две марки. Пък и се доверявам на преценката на мои познати от сервиз и магазин за GSM апарати.

http://www.androidbg.com/forum/

Предполагам повечето потребители знаят този форум и биха могли да разберат повече за изброените от теб телефони. Като изключвам Wave.

И да отговоря на въпроса на автора - бих избрал Samsung Star.

Nam3less3
10-05-2010, 15:48
като говорим за този форум, я го разгледай по-обстойно, има ли самостоятелен раздел за ЛГ оптимус, следователно не е за изхвърляне, виж темите вътре, ъпдейти до 2.1, руут, не са ли подобни даже да не кажа идентични с тези в другите форуми? да не би хората които обсъждат ЛГ-то (собственици) да са по-зле от другите, че са си взели тази марка, виж моторола, не знам да са имали по-хубав телефон от Moto Droid, и нагоре от същата серия, същото следва за ЛГ-то я разгледай ютуб, виж новите модели от серията Оптимус, като цяло ИНФОРМИРАЙ се и тогава говори!
П.П. какво ще кажеш за Samsung Galaxy S супер AMOLED?!
П.П.П. горд собственик на ЛГ оптимус и не бих го сменил нито за нокия, нито за сони, нито пък за HTC (освен ако не е от новата серия на Дизайр и не е подарък :D ) навит съм обаче на Мото Дройд 2 и след 1-2 години, ще замени оптимуса
П.П.П.П. @Nam3less3 и ти ли имаш оптимусче или някой самсунг?
Имам оптимус, и съм напълно съгласен с мнението ти.

kifla85
10-05-2010, 16:19
нз според мен ЛГ си има + лично на мен той ми по-харесва 8) Само да попитам тези които имат телефонче от марката ЛГ колко им издържа батерията ?? 8) 8)

hamilcar
10-05-2010, 17:17
Да не бъркаме нещата. Не съм казал нищо за хората, които ползват LG или Samsung. Авторката искаше мнение. Също така Super AMOLED не е кой знае какво, да не преувеличаваме. Щом ви харесват тези две марки ползвайте ги, имате глави на раменете си, аз не бих.

Предполагам бях достатъчно ясен, че интелекта на хората използващи тези телефони не съм го намесвал. Това е последният ми коментар по темата, все пак отговорих на въпроса в предишният си пост.

anonymous546178
10-05-2010, 17:25
аз съм със самсунг стар- супер телефона, и батерията му издържа много, и си свири, и си има яки опции.. и аз се чудих между тези тва телефона и не съжалявам, че избрах самсунга

Biskfitka
10-05-2010, 18:32
аз съм със самсунг стар- супер телефона, и батерията му издържа много, и си свири, и си има яки опции.. и аз се чудих между тези тва телефона и не съжалявам, че избрах самсунга+1
Единствения минус е,че няма wi-fi и бавно загрява понякога ;д .Ако се стараеш да не се ''повреди'' дисплея (трябва много да го пазиш!!!) няма да имаш проблеми :D Пък и филми хубаво се гледат :)

kifla85
10-06-2010, 04:29
мсс за всички отговори :smt007 нзз ще се поровя още малко за тези 2 телефончета ии ще реша \:D/ :mrgreen: :!: