PDA

View Full Version : Влюбена, загубена



sashto22
10-05-2010, 17:09
Влюбена съм... искам света да разбере, не крия любовта си но ми се иска да скрия себе си на дъното на земята.Прекрасен е но не ме цени.Никоя съм.Бяхме приятели с многобройни закчки, и шеги, заклинахме се във вярност, и че ако някой има нужда ще сме заедно...невероятен беше, докато това пусто сърце не трепна...Мразя се от тогава...Н е ме иска отртва ме , а това вместо да ме отблъсва, ме привлича като магнит.Писах му писма , но не ме разбра.Сега съм седми клас и ще кандидатствам, а той е шести, решила съм да започна да пиша в едн теттрадка за него икогато завърша училище, да му го дам за сбогом, защотот едва ли ще се видим...освен ако няма нищо между нас, поне ме радва, че споменатва името ми и ме поглежда с усмивка когато ме види, какво ще кажете за това, че смятам да започна да пиша в тетрадка за него и , че ще му го дам

Jumbie483
10-05-2010, 17:21
Каква драма, какво чудо.. :razz:
Не се филмирай чак толкова, след няколко месеца ще си го забравила ;)

FuckedUp
10-05-2010, 18:05
http://i963.photobucket.com/albums/ae112/Selphos/Facepalm/jesus-facepalm.jpg

SuperBadSuperFresh
10-05-2010, 19:08
Сега съм седми клас и ще кандидатствам, а той е шести, решила съм да започна да пиша в едн теттрадка за него икогато завърша училище, да му го дам за сбогом, защотот едва ли ще се видим

Дай му я след 7 клас,та да не се разсейва той по изпитите и да плаче по теб спокойно.

K_O_L_E_V
10-05-2010, 20:13
Филмарка ?

Един малък въпрос. На кое викаш дъното на земята ?

mArMaLaDkA
10-05-2010, 20:25
Някои преживяват пуберитета по-тежко от други... Много по-тежко...

roshkors
10-05-2010, 21:45
Един малък въпрос. На кое викаш дъното на земята ?


Научно доказано: Земното ядро :lol:

GossipGirl89
10-05-2010, 22:15
Може просто да гледа на теб само като на приятелка.
Това с тетрадката е малко глупаво за мен, защото едва ли до 12-ти клас ще се занимаваш само с него - най-много още няколко месеца да ти се върти из главата и след това ще го забравиш :)

NeZaPoznat
10-06-2010, 07:03
Влюбена съм... искам света да разбере, не крия любовта си но ми се иска да скрия себе си на дъното на земята.Прекрасен е но не ме цени.Никоя съм.Бяхме приятели с многобройни закчки, и шеги, заклинахме се във вярност, и че ако някой има нужда ще сме заедно...невероятен беше, докато това пусто сърце не трепна...Мразя се от тогава...Н е ме иска отртва ме , а това вместо да ме отблъсва, ме привлича като магнит.Писах му писма , но не ме разбра.Сега съм седми клас и ще кандидатствам, а той е шести, решила съм да започна да пиша в едн теттрадка за него икогато завърша училище, да му го дам за сбогом, защотот едва ли ще се видим...освен ако няма нищо между нас, поне ме радва, че споменатва името ми и ме поглежда с усмивка когато ме види, какво ще кажете за това, че смятам да започна да пиша в тетрадка за него и , че ще му го дам

глей са :lol: :lol: :lol: толкова теми има от момчета които не са харесвани от момичета - драсни на някой едно ЛС и готово 8-)

xxcherry
10-06-2010, 14:50
Само за момента ще се чувстваш така, сигурна съм ;) . После вече ще си го забравила, или поне няма да си "влюбена". Просто се иска време.

BaffaLsc
10-06-2010, 14:55
решила съм да започна да пиша в едн теттрадка за него икогато завърша училище, да му го дам за сбогом,
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Апфф.. дишай.. Петее какви фантазьори имало .. :razz: :razz:

spopi
10-06-2010, 17:25
Не се впряга толкова. :)

ladykeisy
10-06-2010, 17:41
:razz: :D :razz: :grin: :-D
Извинявай, не можах да се сдържа...
Днешната младеж не знаят къде се намират и си мислят, че като са харесали някого, по-необикновен и вече са влюбени и жовта е свършил до там, а ако не са с него - трябва да са "на дъното на земята", което не знам точно как да го преведа, но ми идва на ум нещо като - близо до червеите.
Пиши на небето, така ще го види. Може дори да дойде и да ти се обясни в любов, когато е женен с 5 деца и никой не го иска...

nefchi_bs
10-06-2010, 17:51
Спокоино,утре ще доиде следващия "незабравим,идеален,леповто рим,прекрасен" :)

notlike
10-06-2010, 18:04
Ново даскало, нови момчета, нови предизвикателства. Ще има и баткови, на които ти трябва да мяташ око, рядко се случва случай като този. Хайде, пиши домашни, за да те вземат в хубаво училище...

7227
10-06-2010, 18:07
Някои преживяват пуберитета по-тежко от други... Много по-тежко...

Определено :lol:

vilito2589
10-06-2010, 19:50
Някои преживяват пуберитета по-тежко от други... Много по-тежко...

Определено :lol:

+1 :razz:

Ssummerjam
10-25-2010, 11:09
Лелеее, каква трагедия :shock: Не ти остава друг изход освен де си пръснеш мозъка, той е единствен и неповторим, никога няма да намериш друг като него :shock:

Janee
10-27-2010, 16:41
Влюбена съм... искам света да разбере, не крия любовта си но ми се иска да скрия себе си на дъното на земята.Прекрасен е но не ме цени.Никоя съм.Бяхме приятели с многобройни закчки, и шеги, заклинахме се във вярност, и че ако някой има нужда ще сме заедно...невероятен беше, докато това пусто сърце не трепна...Мразя се от тогава...Н е ме иска отртва ме , а това вместо да ме отблъсва, ме привлича като магнит.Писах му писма , но не ме разбра.Сега съм седми клас и ще кандидатствам, а той е шести, решила съм да започна да пиша в едн теттрадка за него икогато завърша училище, да му го дам за сбогом, защотот едва ли ще се видим...освен ако няма нищо между нас, поне ме радва, че споменатва името ми и ме поглежда с усмивка когато ме види, какво ще кажете за това, че смятам да започна да пиша в тетрадка за него и , че ще му го дам


Мале, ама ти сериозно ли ще пишеш в тетрадка за него, че после ще му я дадеш :shock: ?! Ако искаш си пиши в тетрадка, но защо да му я даваш :( .. Представи си, че той не изпитва същите чувства към теб и се подиграе с това :? Няма да е много приятно, но както си решиш. ;)

И се успокой малко ;) И други ще има .. Щом ще се местиш в ново даскало ;pp

vikitoy
11-17-2010, 18:13
Ми мойто мнение е че прекалено много се филмираш! Мисля че трябва просто да го приемаш като приятел и тва е .. а що се отнася до тетрадката според мен не трябва да го правиш .. щото не се знае как ще го приеме и дали ще го разбере. ; )) Успех

teo96
11-17-2010, 18:29
Ми мойто мнение е че прекалено много се филмираш! Мисля че трябва просто да го приемаш като приятел и тва е .. а що се отнася до тетрадката според мен не трябва да го правиш .. щото не се знае как ще го приеме и дали ще го разбере. ; )) Успех Че той ако не го разбере трябва да е...да речем просто (много) глупав. Какво да се прави,както е казал мъдреца - "Днешната младеж - в г** да я н*****. (съжалявам за това,просто не се сдържах :grin: :D ) Та,както и да е.
Първо искам да ти кажа,че детската любов се забравя лесно (от личен опит знам),така че няма страшно.Една,две седмици максимум и готово.Аз преди бях...ъм..."влюбен",в момиче от нашия клас (скоро беше),и бях на същото дередже,само че се оправих,забравих я,макар,че ми беше пред очите всеки ден.Това не е проблем.Сега съм в ново училище,завързах нови запознанства,запознах се с нови момичета ( и даже съм хвърлил око на някоя друга...),така ще стане и с теб догодина.
Относно това с тетрадката...е,добре,поне опитай.Само,че ще те предупредя,че след това ще те яде любопитство,как е реагирал,дали му е въздействало някак.От една страна ще ти олекне ще си му признала ВСИЧКО! От друга обаче ще те е яд,че не знаеш какво мисли по тоя въпрос.Ти избираш какво да направиш. Успех!

xxcherry
11-17-2010, 18:42
Каква драма, какво чудо.. :razz:
:razz: :razz: :razz:

kik7
11-17-2010, 19:18
егати филма ;дд :D недей така да се излагаш !! кви тетрадки кви глупости отиди и му кажи просто ;дд

teo96
11-17-2010, 19:26
егати филма ;дд :D недей така да се излагаш !! кви тетрадки кви глупости отиди и му кажи просто ;дд Кик,то ако беше толкоз просто то такива теми нямаше да има! Какво да каже "Ohai,харесвам те много". Я се замисли ти ако беше на нейно място така ли щеше да направиш? А и доколкото разбрах той вече би трябвало да се е досетил...

SunShinePearl
11-17-2010, 20:37
:razz: :D :razz: :grin: :-D
Извинявай, не можах да се сдържа...
Днешната младеж не знаят къде се намират и си мислят, че като са харесали някого, по-необикновен и вече са влюбени и жовта е свършил до там, а ако не са с него - трябва да са "на дъното на земята", което не знам точно как да го преведа, но ми идва на ум нещо като - близо до червеите.
Пиши на небето, така ще го види. Може дори да дойде и да ти се обясни в любов, когато е женен с 5 деца и никой не го иска...
божеееееееееееее от кога не съм се смялаа такааааааааа ооо няма такава иконкаааааааааааааааааааа а хахахахахааааааааааааааа момичеееее ще си го забравила до макс.седмица хахахахахахахахахахахахах ахахаааааааааа

annie96
11-17-2010, 21:17
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: .. оо не няма такива образи .. момичее само 7 клас си .. ии си ''влюбена'' в момче 6 клас .. ии вече ще му се вричаш в любов .. успокой се малко ..

Spikeey
11-17-2010, 21:18
Чета, чета викам си - "хммм, ми нормално" стигам до там дето пише аз съм 7ми клас той 6ти и падам от стола. Поредната кифла която си мисли, че знае всичко за любовта.

nepowtorima
11-18-2010, 17:43
Сега съм седми клас и ще кандидатствам, а той е шести, решила съм да започна да пиша в едн теттрадка за него икогато завърша училище, да му го дам за сбогом, защотот едва ли ще се видим...


Абе момиче... Нормално ли си... Ти може да си му кака-сестра... :razz: :razz: :razz: :razz: И какви тетрадки..? Какво чудо..? :razz: :razz: На него ще му е готино за репутацията му, че ходи с 1 година по-голямо момиче... Ама на тебе знаеш ли как може да ти се смеят... :D :D ... Ама се пак ти си решаваш живота ... Апък и ти се местиш в друго училище... Ще има по хубави от него ... Божее... Боже... НАКЪДЕ Е ОТИШЪЛ СВЕТА...??? :razz: