PDA

View Full Version : Каланетика



DesSsi
10-05-2010, 17:40
Какво мислите ?

Практикувалили сте я ?

Колко кг свалихте?

Оформи ли ви се добре тялото?

vagarious
10-05-2010, 17:50
Мисля, че имаше такава тема .. :-o

Та.. аз съм чувала мноого добри отзиви за каланетиката.
Естествено, иска се постоянство.
Аз я правих точно 3 дни.Имах наистина огромна мускулна треска още първата вечер.Просто натоварването беше огромно.
Не знам защо спрях. :-o
Но, разгледай и в другите форуми - много оптимистични мнения има. :)

Raffine
10-05-2010, 18:06
И аз съм я пробвала,но не бях постоянна.Майка ми от много време практикува каланетика и й се отразява доста добре.Даже ми беше казвала,че след като ме е родила всеки ден е правила упражнения и до 3 месеца оформила тялото си :) Наистина е страхотен начин да стегнеш фигурата си^^

GunSnSteelflowers
10-06-2010, 06:37
То е достатъчно да отидеш 3-4 пъти, да научиш упражненията и да си ги правиш у вас :) Аз ходих около две седмици заради една приятелка... Но не съм по тия аеробики и такива видове спортове. Но да, много помагало и още като си правя упражнения вкъщи ползвам това, което показват там.

soni4kuu
10-10-2010, 19:35
а някой знае ли къде има такива курсове....групи или както се водят ???

anonymous708973
10-10-2010, 19:53
Ако си от Пловдив, зад кино "Фламинго" има един център. Едно от нещата там е каланетика.

zlatnata_ribkaaa
10-11-2010, 11:57
Според мен , трябва да има ефект всяко нещо което се прави продължително дава резултат :) някой случайно да знае сайт откъдето да може да се свалят филмчета или някой форум , бях виждала само в розали , ама тогава не се интересувах , благодаря предварително :)

GunSnSteelflowers
10-17-2010, 18:19
а някой знае ли къде има такива курсове....групи или както се водят ???

Ако си от сф при стадион Левски провери.

bubbety
04-05-2011, 13:00
а някой знае ли къде в русе се провеждат??????

rahito
04-05-2011, 13:48
всеки ден ли трябва да се правят тренировките :?

rahito
04-05-2011, 13:49
Според мен , трябва да има ефект всяко нещо което се прави продължително дава резултат :) някой случайно да знае сайт откъдето да може да се свалят филмчета или някой форум , бях виждала само в розали , ама тогава не се интересувах , благодаря предварително :)
http://zamunda.net/details.php?id=68512&hit=1 ама е на руски

nymphetaminegirl9
04-05-2011, 14:35
на мен лично доста добре ми се отразява, но напоследък или нямам време или ме мързи да гледам 8-)
1)лятото от края на юни до началото на септември я практикувах, не знам колко точно бях свалила но се забелязваше
2)началото на януари 2 седмици се занимавах (почти всеки ден играех по 1 час, когато не ми стигаше времето по 30-40 мин), бях поограничила малко яденето и свалих 3.5 кг, после пак разредих от липсата на време и от средата на февруари съм -5-6 кг (в замисимост дали съм яла повече през деня или съм се наляла хубаво със вода :D )

nomatterwho
04-05-2011, 17:39
Аз преди 2 седмици някъде всеки ден практикувам каланетика, но у нас, а упражненията си ги взимам от интернет. Правя упражнения само за стягане на корем и 10 минути като ги правя и съм леш. :D Но най-хубавото е, че не ме боли цялото тяло, само усещам голямо напрежение в корема, а точно това искам и смятам, че скоро резултатите ще са на лице. Но мисля скоро да започна истински курсове по каланетика и сега като прочетох коментара на PinkPan7her и разбрах къде има, наистина скоро може да започна. :)

П.П. - Как се казва центъра в Пловдив, защото ми трябва допълнителна информация кога, какво.

r3nIchka
04-05-2011, 18:24
а някой знаели къде има такива курсове във Варна?