PDA

View Full Version : незнам какво да правя?



nezabrawiima
10-05-2010, 18:59
.. с една приятелка един ден отидохме в едно кафе и няколко пъти се засичахме с две момчета.Аз си харесах едното.Разбира се забелязах че не съм му безразлична (гледаше ме,усмихваше ми се) . Страшно много ми хареса.След няколко засичания в кафето се намерихме в един сайт за запознанства след което вече му имах скайпа .. пишем си вече 2 седмици само зарибявки и тей нататък,праща ми целувки..прави ми комплименти .. обаче като се видим на живо един път ме е хващал за ръка и всеки път се прегръщаме,когато се засечем в кафето сяда при мен,но някак си не е срамежлив ,но незнам какво иска .. ?? На мен ми писна да се занимавам с момче 2 седмици да се зарибяваме,а той да не прави нищо по въпроса,но знам че не съм му безразлична.Но уш не е срамежлив,а нито ме е викнал някъде насаме поне на кафе нито нищо .. как да го разбирам това?

SHEsaREBELxxx
10-05-2010, 19:02
А попита ли го дали си има приятелка??

nezabrawiima
10-05-2010, 19:04
А попита ли го дали си има приятелка?? разбира се .. няма си приятелка! Свободен е :P

mArMaLaDkA
10-05-2010, 19:05
Епа, прояви инициативата ти, не може нещата само да ти падат от небето, трябва да положиш известни усилия.

nezabrawiima
10-05-2010, 19:09
Епа, прояви инициативата ти, не може нещата само да ти падат от небето, трябва да положиш известни усилия. Момичето да поема първата стъпка?? :ХХ Според мен не е нормалноо,но щтом казваш ще опитам ..

w0lf
10-05-2010, 19:23
Епа, прояви инициативата ти, не може нещата само да ти падат от небето, трябва да положиш известни усилия. Момичето да поема първата стъпка?? :ХХ Според мен не е нормалноо,но щтом казваш ще опитам ..
абе в днешно време от тва по-нормално здраве му кажи

nezabrawiima
10-05-2010, 19:41
Офф ,, абе не мога да направя аз първата стъпкаа .. Пфф .. аз да го викам на каффе ... :grin: някак си не мога да си представя как ще стане при мен .. :lol:

w0lf
10-05-2010, 19:43
ми тогава му намекни нещо по-така

NeZaPoznat
10-06-2010, 07:44
Офф ,, абе не мога да направя аз първата стъпкаа .. Пфф .. аз да го викам на каффе ... :grin: някак си не мога да си представя как ще стане при мен .. :lol:


еее ай са - на кафе - напрао го покани на секс :lol: да видиш дали е лесно :-P нали си незабравима все пак :-P никога няма да те забрави ако му скочиш :-P

notlike
10-06-2010, 08:08
Така и не се научиха хората, че в любовта принципи няма. На един ще пасне нещо, на друг - не. Какво се пише и какво е истина, това е друга тема. Щом той не е поел инициативата, защо не го направиш.. ти? Тези неща ги няма в дебелите книги, защото това не е статистика! Надявам се да съм ти бил полезен :)