PDA

View Full Version : Вече няма да позволя да ме пречупи...



PinkBubleSsS
10-05-2010, 20:19
След поредното отхвърляне чувствах,че вече не мога да бъда същата. Винаги влагах твърде много емоция и чувства още в самото начало и после ми бе много трудно да се откъсна /мислено/ от обекта. Винаги беше с пагубни последствия за мен-на мен ми бе гадно,изпадах в лека депресия/ и всичко таях в себе си,защото трябваше да изглеждам силна/и се самообвинявах,а на него най-вероятно му бе през х** за мен.И въпреки,че го осъзнавах и знаех,че не си струва да продължавам да искам момчето,аз пак го правех и се самонаранявах..докато един ден просто реших...че вече момче не ми трябва и поне за мен си бе чисто освобождение. Постепенно сърцето ми истина и не помня откога не съм усещала тръпка.Незнам дали е от границата,която си поставих...Знаех само,че няма да позволя нещо такова да ме пречупи отново.
Може би се самозалъгвам с това "мога без момче" или "така ми е супер", но засега върши работа. Просто не мога да отворя сърцето си, от страх,че някой пак може да го разбие...

Съжалявам,че ви занимавам с глупости... но трябваше да го споделя някъде...не искам съвет,исках само да споделя :)
Лека нощ (:

Anselmo
10-05-2010, 20:28
Не тва в никъв случай не са глупости ...Аз съм същата работа само че с момичетата и просто знам ,че накрая аз ще бъда наранен,ама не моге нищо да направя,просто се привързвам прекалено лесно...тва е живота ...стоим по средата и го духаме :?

SemperFidelis
10-05-2010, 20:34
Че не са глупости - не са... лошото на тази работа е, че след време няма да забелязват никакви промени, които стават около теб. Cold.

mArMaLaDkA
10-05-2010, 20:34
Обръщат ли ти достатъчно внимание вкъщи, на училище, в компанията ти, момчетата като цяло...?

roshkors
10-05-2010, 21:23
Обръщат ли ти достатъчно внимание вкъщи, на училище, в компанията ти, момчетата като цяло...?
_________________


Имаш усет :) и има нещо вярно :)

NeZaPoznat
10-06-2010, 07:07
е добре де - ако на него му е през х... на теб що не ти е през п.... :D

аман от женски идиотщини - ако ги обичаш те зарязват .. ако просто ги чукаш - не можеш да се оттървеш от тях .. 8-) 8-)
А за капак темата 'как да се харесаме на момиче чукна 60 страници :-P :-P

SmilezZz
10-06-2010, 08:09
Щом на него не му пука,трябва да и на теб
да не ти пука..На всеки му се случва да го скъсат
и да разбият сърцето му,но само заради това не си
заслужава да се затваряш в себе си и да си мислиш,
че повече никога няма да се влюбиш..

notlike
10-06-2010, 08:15
Запомни от мен един съвет - животът не се върти около един човек, а всички ще въртим около живота. Дали този няма да те хареса, не значи, че друг път няма да успееш. Просто покажи характер, воля.. и ще успееш! Силните хора успява. Дано съм ти бил полезен.

rebeccaa
10-06-2010, 16:33
Напълно съгласна съм със SmilezZz и notlike.



Иии помни, че съдбата обича смелите.

ladykeisy
10-06-2010, 16:49
Знам, че не искаш съвет, но все пак ще се опитам да помогна поне малко.
Всеки човек е минал през кофти период в живота си, без значение по какъв начин. Аз съм минала през твоята фаза, но при мен беше много кофти и не ми се разказва и мисли за това. Само това, че се сещам ми е достатъчно тормозещо и съсипващо. Тези неща в живота трябва да ги приемаме като урок, а не като опит за унищожение. Той се е опитал да те срине, но защо ти му помагаш? Не всички хора са еднакви и не всички хора биха постъпили по този начин. Нямай доверие, но не подхождай с недоверие. Опитвай се да вярваш и намери начин, но задължително трябва да имаш едно на ум. Ако самата ти не направиш така, че да си щастлива, никой няма да ти го направи и обратното. Всеки човек предизвиква по някакъв начин всичко, което му се случва. Успех ти пожелавам. Бъди щастлива, не унивай.

WaterLilly
10-06-2010, 17:12
http://www.deviantart.com/download/73310801/Bawwwww_by_Bawwplz.jpg

PinkBubleSsS
10-06-2010, 20:00
Едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ на всички,които се опитват да ми помогнат :-)
Не съм се отчаяла като цяло от живота,имам амбиции и цели,супер много вярвам в себе си и знам,че мога да постигна всичко,стига да го пожелая...за мен няма извинения-ако човек иска нещо,ще го постигне ;)
Просто нещо в любовта не ми върви...и кофтито е,че момчетата,които съм харесвала,не са идиоти,ами са умни,мили,забавни, с много силни характери,амбициозни,от които можеш да научиш много...
ако бяха просто поредните идиоти,които мислят само как да се напият и изчукат щеше да ми е мн лесно да ги забравя...
Животът е твърде кратък за съжаления,но все пак сега ми е кофти период...
Като споменахте за волята,се сетих за една китайска поговорка "Силните имат воля,слабите желания" :р

И Пак Супер Много Благодаря на Всички :-) :-) :-)

sperminatorat
10-06-2010, 20:31
ем самозалъгвай се то няма да е вечно и ше осазнаеш ква си тапа и ти

PinkBubleSsS
10-06-2010, 20:35
ем самозалъгвай се то няма да е вечно и ше осазнаеш ква си тапа и ти

Еее това беше откритието на века,колко си (мало)Умеееен... (:

sperminatorat
10-06-2010, 20:45
ем самозалъгвай се то няма да е вечно и ше осазнаеш ква си тапа и ти

Еее това беше откритието на века,колко си (мало)Умеееен... (:

хубаво ве хубаво

pinkyy
10-06-2010, 20:48
И аз съм същата : ) без това последното за затварянето на сърцето. Тези неща при мен не вършат работа, влагам всичките си чувства и енергия, разочаровам си се отново и отново и все пак не се отказвам да търся "щастието".

xinfamous
10-06-2010, 21:51
мацка,като момче искам само да ти кажа че чувствам абсолютно същото. И при мене от доста време не е имало тръпка или някоя да ме шашне,не че се затварям в себе си просто ми мина през акъла че само една на сто си струва,останалите са само да пъхаш.Докато не дойде пак този който да си заслужава въобще не се хаби!

TeenageDream
10-07-2010, 00:04
Старай се да чувстваш всичко, освен тъга, причинена от момче. Не ги приемай толкова на сериозно, предполагам, че още си ученичка, има време за сериозни влюбвания. :wink: Да, някои момчета ти се струват свестни, а те нараняват, но има достатъчно подходящи момчета (е, за България не съм сигурна :lol: ).
Успех и горе главата! :)

PinkBubleSsS
10-07-2010, 15:45
мацка,като момче искам само да ти кажа че чувствам абсолютно същото. И при мене от доста време не е имало тръпка или някоя да ме шашне,не че се затварям в себе си просто ми мина през акъла че само една на сто си струва,останалите са само да пъхаш.Докато не дойде пак този който да си заслужава въобще не се хаби!

Да,но този,който си заслужава трябва доста да се постарае,за да осъзнаеш,че си заслужава,само че в днешно време всички бързат...
Пък и да ти кажа докато разбереш дали някой си заслужава наистина или не,понякога става прекалеееено късно...и така де :Р

PinkBubleSsS
10-07-2010, 15:47
Старай се да чувстваш всичко, освен тъга, причинена от момче. Не ги приемай толкова на сериозно, предполагам, че още си ученичка, има време за сериозни влюбвания. :wink: Да, някои момчета ти се струват свестни, а те нараняват, но има достатъчно подходящи момчета (е, за България не съм сигурна :lol: ).
Успех и горе главата! :)


Хахах...Да,и аз това съм си го мислила за момчетата в България.Но от друга страна щом има свестни момичета,трябва да има и такива момчета..Шанс :)