PDA

View Full Version : Бучка под устата



niii
10-05-2010, 21:00
Здравейте .

Имам някаква бучка под устата > под долното чене, но не е отвътре в устата а отдоло под кожата . На какво може да се дължи ? Ходихме на лекари взеха ни луди пари за изследвания и пак не ни казаха какво е точно . Можело да бъде киста 0.0 или подути лимфни възли . Седи там от доста време (сигурно половин година).На някой друг да му се е случвало ? Предложения ?!

Claymore
10-06-2010, 10:43
Мастно струпване? :( [но едва ли, ако беше това щяха да разберат веднага]
Смяташ ли, че щом лекарите не са могли да ти помогнат ние дечицата от ТийнПроблем ще ти помогнем. Дори не знаем как изглежда.

Infinity
10-06-2010, 16:18
И от двете страни ли е ? :-o
Защото , ако е , то би могло да е нещо съвсем просто , което обаче се съмнявам нито един доктор да не е открил - подути сливици? :-o
Съмнявам се да е това , защото , ако беше щеше да имаш
и много други оплаквания.

niii
10-07-2010, 21:02
Мастно струпване? :( [но едва ли, ако беше това щяха да разберат веднага]
Смяташ ли, че щом лекарите не са могли да ти помогнат ние дечицата от ТийнПроблем ще ти помогнем. Дори не знаем как изглежда.

Ами незнам помислих си, че може някой да е имал същия проблем знам ли :) . А иначе то не изглежда никак ... Видимо не се забелязва . Само се усеща ... и не не е от двете страни а точно по средата :).

batkodoki
10-07-2010, 23:08
Здравейте .

Имам някаква бучка под устата > под долното чене, но не е отвътре в устата а отдоло под кожата . На какво може да се дължи ? Ходихме на лекари взеха ни луди пари за изследвания и пак не ни казаха какво е точно . Можело да бъде киста 0.0 или подути лимфни възли . Седи там от доста време (сигурно половин година).На някой друг да му се е случвало ? Предложения ?!

ПОЛ§ВЪЗРАСТ?

niii
10-09-2010, 10:27
Съжелявам пропуснах да кажа :)

17г. момче