PDA

View Full Version : Тъжен край ..!



kriskaaataaa
10-05-2010, 21:54
Здравейте!Пиша ви за да споделя моята история!Аз съм на 16 и имах 2 годишна връзка с момче на 23!Нещата бяха сериозни и между нас блещукаше любовта!Имахме много проблеми с неговата майка,защото тя беше против мен и поради тази причина Той трябваше да замине за известно време за чужбина,за да си оправи някой финансови проблеми.Така го чаках 3 месеца,всеки ден си говорихме и писахме!Един негов приятел имаше огромна нужда от работа и той го изтегли при него и оттам почнаха някой караници,дърпания и нещата станаха прекалено сложни!Накрая се оказа че неговия приятел е говорил някакви неща за мен и следователно се разделихме!Незнам дали ще е временно,може отново да се съберем,но аз много държа на него и много го обичам!Нещо ми подсказваше,че това пътуване ще допринесе само нещастия! [-o< [-o< [-o<

GossipGirl89
10-05-2010, 22:11
Нормално е щом е заминал нещата между вас малко или много да охладнеят - все пак разостоянието си казва думата, а и той ако е работил там едва ли е имал много време да ти обръща внимание... Зависи какво е говорил приятелят му, но попринцип щом сте от 2 години заедно би трябвало да те познава доста добре и да не правят впечатление каквито и да е приказки... Опитайте се да поговорите на живо и да изясните нещата. Попитай го какво точно му е казал приятелят му и ако не е вярно гледай да го убедиш в истината...

NeZaPoznat
10-06-2010, 07:01
да се оправят нещата ли 8) за какво му е прочетен вестник :-P

DarkTemplar
10-06-2010, 08:13
Като завършиш училище замини при него.

xxcherry
10-06-2010, 14:55
Опитайте се да поговорите за това,какво е казал неговият приятел. И наистина, за тези 2 години би трябвало много добре да те познава. Пък и ако наистина те обича, няма да слуша хорското мнение.

valdesbg
10-06-2010, 14:57
Ъм де го въпроса?