PDA

View Full Version : Може ли съвет ?



h0us3girl
10-06-2010, 06:14
Значи на 15 съм и все още съм девствена. Преди 1 месец след като мастурбирах имаше бледо кафява течност... Колкото до секса хем ми се иска хем не, но и нямам приятел а не искам да се проявявам като някоя курва и първият ми път да бъде с някой си просто приятел ... а наистина като се замисля ми се иска да го направя... но няма го подходящия човек ...

britzy
10-06-2010, 06:27
Мм и ние кво?
ще чакаш,егаси загорелата,на 15 си си не на 55 :?

xoxi
10-06-2010, 06:42
Като го няма - чакай бе! Няма да изпуснеш нещо, ако го направиш няколко години по-късно.

anonymous708973
10-06-2010, 06:53
Няма да изпуснеш нещо, ако го направиш няколко години по-късно.

Всъщност, не е точно така. :wink:
Според мен пък, цялата работа с девствеността (отвратителна дума) е малко преувеличена. Не е задължително да имаш приятел, с който ходите едва ли не от година... Естествено, никой не казва да отидеш при първия срещнат и да му кажеш "ай да прайм секс".
Имаш ли приятел, който те кара да се чувстваш по този начин? И когато си с него, да се чувстваш наистина готова. Може би той е човекът. Ако мислиш, че няма да си развалите отношенията и няма да ти е неудобно дълго време след това (подозирам, че отначало ще ти е неловко да излизате след станалото)... Не знам, поне аз така бих направила в друг случай. :)

DarkTemplar
10-06-2010, 07:37
Сама реши какъв трябва да е "подходящия човек" и когато го намериш, свършете работата. ;)

torresinho
10-06-2010, 08:48
В менопауза си :grin: :grin: :grin:

NeZaPoznat
10-06-2010, 10:06
Значи на 15 съм и все още съм девствена. Преди 1 месец след като мастурбирах имаше бледо кафява течност... Колкото до секса хем ми се иска хем не, но и нямам приятел а не искам да се проявявам като някоя к***а и първият ми път да бъде с някой си просто приятел ... а наистина като се замисля ми се иска да го направя... но няма го подходящия човек ...

бреййй ква ли е тая п...ка че да няма достоен за нея :-D

OneGuy
10-06-2010, 11:18
На 15 си викаш, и те сърби викаш .... може пък да те огрее .... ако ми пишеш на лично аххахахахаха :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: 8)

Rebirthing
10-06-2010, 11:20
Ми като го няма подходящия човек, изчакай.
А на тази бледокафява течност да не сме и правили лабораторен анализ, че да знаем каква е :-o . Ако си била точно преди цикъл или след, може да е нещо от него.