PDA

View Full Version : Кога решихте да правите секс без презерватив?



anichka12345678
10-06-2010, 13:14
Значи преди 2 месеца започнах да излизам с едно момче (аз съм на 19 ,а той на 23 ) преди месец и половина започнахме да правим секс и така и тръгнахме и вече сме заедно .Та снощи той искаше да го правим без презерватив (анално) ,аз не искам да правим секс без презерватив.Малко се нацупи ,но не го оспорва.Та смятате ли ,че трябва двама души да правят секс без презерватив след като не си изневеряват
:? :? Аз съм решила ,че ще правя секс с него без презерватив ,когато съм сигурна ,че няма да има повече мъже в живота ми и няма да има повече жени в неговия живот и когато реша да си правя деца :? Не мога да се отпусна без кондом (той е имал предишни връзки и аз съм имала предишни връзки) :o Кондомите не са използват само ,за да предпазват от нежелана бременност ,а и от болести. Исках да кажа,че не искам да правя секс без кондом ,поради причината ,че не се знае дали след 2-3 месеца дали няма да се разделим ,а със всяка следваща връзка риска от болести е по-голям .

loveme
10-06-2010, 13:18
анално..:? :-o


ми кажи му това, което каза и на нас. Ако не е съгласен и те остави, не е бил човека за теб :)

anichka12345678
10-06-2010, 13:25
анално..:? :-o


ми кажи му това, което каза и на нас. Ако не е съгласен и те остави, не е бил човека за теб :) Ми мисля по-късно като се видим да си поговорим :?

loveme
10-06-2010, 13:37
=;

thefreak
10-06-2010, 14:08
Та смятате ли ,че трябва двама души да правят секс след като не си изневеряватWhАt!?


Аз съм решила ,че ще правя секс с него без презерватив ,когато съм сигурна ,че няма да има повече мъже в живота ми и когато реша да си правя деца :? Не мога да се отпусна без кондом (той е имал предишни връзки и аз съм имала предишни връзки) :o
Да разбирам, че децата ще пробваш анално да ги правиш май май? До колкото разбрах от поста ти сте правили анален секс и той е поискал без, таа къде е опасноста от забременяване там?

anichka12345678
10-06-2010, 14:19
Та смятате ли ,че трябва двама души да правят секс след като не си изневеряватWhАt!? ставаше въпрос без презерватив.


Аз съм решила ,че ще правя секс с него без презерватив ,когато съм сигурна ,че няма да има повече мъже в живота ми и когато реша да си правя деца :? Не мога да се отпусна без кондом (той е имал предишни връзки и аз съм имала предишни връзки) :o
Да разбирам, че децата ще пробваш анално да ги правиш май май? До колкото разбрах от поста ти сте правили анален секс и той е поискал без, таа къде е опасноста от забременяване там? Кондомите не са използват само ,за да предпазват от нежелана бременност ,а и от болести. :( :? Исках да кажа,че не искам да правя секс без кондом ,поради причината ,че не се знае дали след 2-3 месеца дали няма да се разделим ,а със всяка следваща връзка риска от болести е по-голям . :?

ladykeisy
10-06-2010, 14:25
Ами, ето ти решение - отидете да му направите изследвания, така ще си сигурна. Да те попитам, обаче, след като не му вярваш, защо си с него и защо въобще правиш секс с него? Само заради упражнението ли? Секса не е похот, а нужда от емоционална близост. И дори да правите вагинален без презерватив, това не означава, че ще забременееш веднага. Той няма да свършва в теб, а и дори да го прави, ако не си в овулация, няма как да забременееш.

dimitar_ak
10-06-2010, 14:28
Когато една евентуална бременност няма да бъде проблем, а просто ще закрепи връзката ни. Правил съм го при сериозни дългогодишни връзки.

thefreak
10-06-2010, 14:32
Е те болестите не се трупат като точки, или си болен, или не. Тъй че риска си е еднакъв винаги. А вече зависи секса ви дали е задоволителен с презерватив. Ако толкова те притеснява, да го правите без, а той само се келеши, тогава продължавате си с презерватив и това е.
Не на всеки му е приятно обаче имай го в предив. Аз правя без, защото иначе няма удоволствие за мен. А ако секса не ми доставя удоволствие, защо изобщо да го правя? Да, може да се прави само за да доставиш удоволствие на парнтьора, ама това си е до време, след като не ти е приятно няма как да го скриеш това чуство от лицето си. В крайна сметка е достатъчно на единия само да не му е приятно и работите ще се разсъхнат.
Преди някой да се изказал некомпетентно да предупредя: Не правя секс без презерватив ей така, с момичета дето са за кратко, или за 1 вечер винаги със. В малкото по дълги връзки, които съм имал, тъйкато си имаме доверие и знаем един за друг, че не сме болни от нищо, тогава без.

ladykeisy
10-06-2010, 14:32
Димитър, аз съм съгласна, че да се прави секс без презерватив е голям напредък между двама души, но този напредък е необходим, ако искат нещата между тях да се издигат на по-високо ниво. Хубаво е хората да нямат задръжки помежду си и трябва да се работи по този проблем малко по малко.

anichka12345678
10-06-2010, 14:33
Ами, ето ти решение - отидете да му направите изследвания, така ще си сигурна. Да те попитам, обаче, след като не му вярваш, защо си с него и защо въобще правиш секс с него? Само заради упражнението ли? Секса не е похот, а нужда от емоционална близост. И дори да правите вагинален без презерватив, това не означава, че ще забременееш веднага. Той няма да свършва в теб, а и дори да го прави, ако не си в овулация, няма как да забременееш.Аз знам ,че няма да забременея ,просто не вярвам ,че ще се задържим дълго ,след като съм нямала кой знае колко дълги връзки :? А за изследвания ,може и да го попитам какво ще каже :?

anichka12345678
10-06-2010, 14:37
Е те болестите не се трупат като точки, или си болен, или не. Тъй че риска си е еднакъв винаги. А вече зависи секса ви дали е задоволителен с презерватив. Ако толкова те притеснява, да го правите без, а той само се келеши, тогава продължавате си с презерватив и това е.
Не на всеки му е приятно обаче имай го в предив. Аз правя без, защото иначе няма удоволствие за мен. А ако секса не ми доставя удоволствие, защо изобщо да го правя? Да, може да се прави само за да доставиш удоволствие на парнтьора, ама това си е до време, след като не ти е приятно няма как да го скриеш това чуство от лицето си. В крайна сметка е достатъчно на единия само да не му е приятно и работите ще се разсъхнат.
Преди някой да се изказал некомпетентно да предупредя: Не правя секс без презерватив ей така, с момичета дето са за кратко, или за 1 вечер винаги със. В малкото по дълги връзки, които съм имал, тъйкато си имаме доверие и знаем един за друг, че не сме болни от нищо, тогава без. Смятам ,че и за двамата ни е добре с кондоми питала съм го и е казвал ,че няма проблем :? но,незнам как да го обясня ,не съм готова за по -голямо развитие на връзката ни. :?

TheBeliever
10-06-2010, 14:50
Когато една евентуална бременност няма да бъде проблем, а просто ще закрепи връзката ни. Правил съм го при сериозни дългогодишни връзки.

Много точно казано.

Аз лично откакто водя полов живот, нито веднъж не съм правила секс без презерватив. За мен е безотговорно и лекомислено. Ще си позволя секс без предпазни мерки само с дългогодишен партньор и то при условие, че плануваме дете.

ladykeisy
10-06-2010, 14:54
Знаеш ли, имах 2 годишна връзка и сме правили секс без презерватив едва няколко пъти, дори бих ги преброила на пръстите на едната си ръка, ако се замисля, даже са много. Знаех, че не е болен от нищо, дори правихме изследвания, но честно казано предпочитах кондома. Не вярвах, че не спи с други момичета, дори съм сигурна, че го е правел. Просто усещах и знаех, че той не е човека. Та какъв е извода? Няма значение колко време сте заедно, важното е какви чувства и мисли имате един към друг. Да свалиш кондома,не е като да свалиш оръжие насочено срещу главата ти, но трябва ли да рискуваш да бъде убито всичко между вас,заради една гума? Все някой трябва да е човека.Помисли дали не е този,ако не е,намери го.

juveteam
10-06-2010, 15:12
Значи момче съм и да си кажа чесно не обичам да права секс с презерватив... :) Все пак живеем един живот както се казва....Още първия ми път го правих без презерватив и попр до сега мн рядко съм ползвал,но се е случвало... :) Все пак всеки си знае,но не виждам,защо някои път не го рпавите без презерватив като сте заедно вече...нз колко време...

dimitar_ak
10-06-2010, 17:08
Значи момче съм и да си кажа чесно не обичам да права секс с презерватив... :) Все пак живеем един живот както се казва....Още първия ми път го правих без презерватив и попр до сега мн рядко съм ползвал,но се е случвало... :) Все пак всеки си знае,но не виждам,защо някои път не го рпавите без презерватив като сте заедно вече...нз колко време...

А какво ще направиш като чуеш "бременна съм"?

GreenFairy
10-06-2010, 20:00
Аз лично анален секс почти винаги правя без презерватив. Така и за мен и за него удоволствието е по-голямо, а и няма опасност от забременяване. Вагинален секс съм правила само веднъж без предпазни средства и да, удоволствието е в пъти повече, но не смятам, че си струва треперенето след това и надеждата с която чаках цикъла си... За щастие нищо не беше станало, но си е голяма паника.

А иначе му дадох без презерватив някъде към 5тия-6тия месец

sperminatorat
10-06-2010, 20:16
от 15 годишен не сам слагал презерватив

MochaOnMyLips
10-06-2010, 20:49
Ако бях момче щеше да ме е ГНУС да правя анален секс без кондом. Сериозно...
Първите няколко месеца правих секс без презерватив (вагинален, анален не правя). Но пиех хапчета - имах един период, в който се страхувах, че презервативите не са достатъчно сигурни (а някой хора правят без!!!). Нищо де, мина ми.

Ravage
10-07-2010, 03:49
Зависи от хората. Ако си имате доверие и знаете, че сте "чисти"(нямате заболявания които можете да си предадете) не виждам какъв е проблема. Моята приятелка предпочита без (само вагинален) и за това пие противозачатъчни, и на нея и е много по силно усещането и на мен. Но не ви съветвам да пробвате без презерватив и без каквито и да е било предпазни мерки (противозачатъчни и тн.) защото много хора са си патили от това.

kremen4eto
10-07-2010, 10:45
По едно време се поотпуснахме с приятеля ми и не ползвахме почти всеки път, но нервите после дали ще ми дойде бяха сериозни и не си заслужаваше. После го правихме без като пиех противозачатъчни, но сега след като ги спрях му позволявам само 2-3 вкарвания без кондом в самото начало и това е.
Заедно сме от доста време и си имаме доверие, за болести не се приятесняваме, но още ни е рано за бебе и затова си ползваме презервативи. :)


MochaOnMyLips, и аз по едно време мислех, че кондомите не са достатъчно сигурни. 8-)

Extremescream
10-07-2010, 18:36
С приятелят ми много често го правим без презерватив.За болестите-и двамата нямаме.За другото-много,мнооооого внимаваме.
Започнахме да правим секс без презерватив....не помня кога,но беше миналата година някъде.

SEXTRAVAGANTE
10-08-2010, 21:52
Капут никога не слагам......веднъж пробвах и ми спадна хуя. При мен е на психическа основа. при мисълта ,че гумата ме дели от путката и ми спада . Освен това стягат мн гадно. за тва не слагам 8)

ladykeisy
10-08-2010, 22:46
Презервативите притъпяват усета. Гумата е гадна, сякаш се чукаш с вибратор, а на мъжете не знам какво им е, но със сигурност не е приятно. Секса е, за да бъде хубав, не да мислиш в презервативи, да не го правиш, ако нямаш, да се страхуваш дали няма да се скъса, да те стяга или да го правиш въобще, защото ти е неудобно да кажеш на приятелката ти, че от презерватива ти спада. Много са подтискащи и гадни, особено онзи горчив, противен, неразтворим лубрикант по тях... Радвам се, че с приятеля ми не използваме и сме преминали на това ниво, без презервативи още веднага. :)

Punisherrr
10-09-2010, 10:44
Леле от някои мнения тук се сещам какво безумие ми каза една позната веднъж. Разговора е следния :
тя: Аа ми ние вече го правим без презерватив.
аз: ъъ, защо бе момиче?
тя: Еми какво толкова? Познаваме се добре вече.
аз: * отчаян поглед
Изобщо няма да коментирам тоя начин на мислене..

Секс без предпазни мерки се прави когато :
а) сте си изгубили ума и сте безотговорни към себе си и човека срещу вас
б) сте готови да имате дете

Нека познаем кой вариант е по-често срещан?

Не мога да проумея защо се изгражда такова отношения към презерватива, като нещо ужасно, някаква голяма пречка. Абе приемате го като нещо, без което секс не се случва и точка... аман от безумия.

juveteam
10-09-2010, 10:45
Значи момче съм и да си кажа чесно не обичам да права секс с презерватив... :) Все пак живеем един живот както се казва....Още първия ми път го правих без презерватив и попр до сега мн рядко съм ползвал,но се е случвало... :) Все пак всеки си знае,но не виждам,защо някои път не го рпавите без презерватив като сте заедно вече...нз колко време...

А какво ще направиш като чуеш "бременна съм"?

Надявам се да не го чуя,нооо има аборти ако се случи,но надявам се скоро да не ми казва никой така... ;)

Punisherrr
10-09-2010, 10:50
Надявам се да не го чуя,нооо има аборти ако се случи

АААААААааааааа :-x Защо не осъзнавате сериозността на някои неща в тоя живот бе ? защо????

juveteam
10-09-2010, 10:58
Надявам се да не го чуя,нооо има аборти ако се случи

АААААААааааааа :-x Защо не осъзнавате сериозността на някои неща в тоя живот бе ? защо????

Осъзнавам,осъзнавам спокойно... :)Вие някакси много го приемате... ;)

ladykeisy
10-09-2010, 11:06
Punisherrr, мац, секса не е толкова опасен, колкото го описваш. Трябва внимание, да, но не съм казала, че с презерватива няма секс. Ние сме готови за дете, но това не означава, че всеки път правим бебета. Не ползваме презерватив, не от безумие, а защото знаем какво правим. Сега предполагам ще ме упрекнеш, че само така си мисля, но всъщност не е така. Всеки сам решава за себе си.

juveteam
10-09-2010, 11:14
Punisherrr, мац, секса не е толкова опасен, колкото го описваш. Трябва внимание, да, но не съм казала, че с презерватива няма секс. Ние сме готови за дете, но това не означава, че всеки път правим бебета. Не ползваме презерватив, не от безумие, а защото знаем какво правим. Сега предполагам ще ме упрекнеш, че само така си мисля, но всъщност не е така. Всеки сам решава за себе си.

ladykeisy,евала ти за този отговор ;)