PDA

View Full Version : Съдба ли е..



doney
10-06-2010, 14:34
влюбих се в едно момче,,3 месеца (юли,август,септември) мислех за него...не отделях ума си от там,плачех,съжалявах,,но...и така с времето се намери мръсник разбира се..наговориха на момчето,което харесвам какви ли не глупости за мен,лъжи,измами..ии на него тея неща не му допаднаха иии тка не беше мой..не спирам да мисля за него ии..съдба ли е незнам,ноо го виждам в автобуси..или с мои приятелки си пишат за мен..или снимките му намирам..писна ми да съм нещастна..искам миг любов..нищо повече...едната ми приятелка го беше питала ако едно момче не харесва момиче,а момичето го харесва какво ще стане ии самият той е отговорил,че момчето ще я заобича някога със сигурност..какво да правя..спомените и миналото ме преследват..ако след време ме опознае и ме заобича,а а съм вече захладняла към него-той ще почувства това,което аз изживях.. 8-[ :cry:

valdesbg
10-06-2010, 14:47
Оф... слез няколко раздела понадолу в лично творчество. Там си пиши безсмислици колкото искаш. Писнало ми е от ревливи истории, породени от неориентирани и страхливи тийнове.

BaffaLsc
10-06-2010, 14:52
^ +1.. :D Слезни на земята и се осъзнай ,че няма за к`во да ревеш за тоя.. м/у на колко си ? :?

findthetruth
10-07-2010, 20:07
Ако вярно толкова го харесваш и мислиш че има шанс той да ти даде това което търсиш,пробвай. Моят съвет е- ОПИТАЙ!, покажи му и му обясни каква си всъщност, бъди СЕБЕ СИ и бъди искрена. Ако се получи провал- продължаваш смело напред, но ако не опиташ има вероятност да съжаляваш и да боли повече. А ако достигнеш успехът всички притеснения и усилия ще са си заслужавали.[/b]

PyCoKoCkA93
10-07-2010, 20:13
Сама си направи изводите колко ти вярва и държи на теб щом вярва на тъпи клюкари и завистници вместо на теб самата...Игнорирай го от живота си и ще видиш как ще затичка като кученце,но може да е доста късно... :)

Destroyer89
10-08-2010, 07:58
Оф... слез няколко раздела понадолу в лично творчество. Там си пиши безсмислици колкото искаш. Писнало ми е от ревливи истории, породени от неориентирани и страхливи тийнове.
Браво ! Коментара ти ме изкефи .

RoSKo0o0
10-08-2010, 09:26
Не мога да ви разбера хората без връзка защо плачете, страдате и прочие. Това са излишни негативни емоции във вашето ежедневие :?

NeZaPoznat
10-08-2010, 10:30
..ако след време ме опознае и ме заобича,а а съм вече захладняла към него-той ще почувства това,което аз изживях.. 8-[ :cry:


ако ако ако .... а ако не те заобича :-P :-P ко прайм 8-)