PDA

View Full Version : Рисуване



bebe7o
10-06-2010, 15:22
Такаа здравейте! Значии края на миналата учебна година (края на май месец) започнах уроци по рисуване. Смятам да кандидатствам архитектура във ВИАС и затова от рано реших да почна уроци, за да може да имам колкото може по-добра подготовка. Сега съм десети клас, демек имам още 3 години за подготовка. Проблема обаче е, че когато почнах ,започнах с цветовете-основни, производни, неутрални, противоположни и т.н. И общо взето целия юни в това мина. До тук добре. Обаче последните няколко пъти г-на ми каза да се пробвам с тая цветната задача. И нали разчертах там каквото трябваше, обаче нямаше кой знае колко време и не можа да ми обясни много добре за композиционния център, контрапункта... И понеже имам да направя за утре нещо като чернова (на малък лист да го оцветя и после г-на като го види ще каже какво има да се поправя и ще го нанеса на голям формат), не знам точно как да ги определя. Утре за пръв път ще ходя от края на миналото лято и ще го помоля да ми обясни, но просто сега ми е спешно и ако някой е запознат ще го помоля да ми помогне до колкото може. Мерси предварително. :)