PDA

View Full Version : Лоша ли съм?



PLEYGIRL
10-06-2010, 19:48
От доста одавна познавам едно момче ,но с него до преди 2 месеца нямах връзка .. от 2 месеца насам започнах да го харесвам и той мен ,но напоследък интересът ми към него намаля и почти изчезна ала той ми призна ,че бил влюбен в мен от одавна.. Сега не го харесвам ,но се чувствам гадно защотото му дадох напразни надежди а сега за да мога да продължа напред трябва да го нараня като го отрежа... Чувствам се ужасно... ;( ;(;(;(;( Дайте ми съвет какво да направя?

asdfjkfkklsdlslf
10-06-2010, 21:23
Така става като не си наясно с това какво искаш и какво чувстваш. Няма какво друго да направиш, ако не искаш това да продължава само за да не го обидиш. Преди да правиш нещо-мисли.

rns92
10-06-2010, 21:29
Трябва със закон да забраняват връзките под 18 години. Сега момчето ще страда, щото ти не знаеш какво искаш и ще отидеш да седнеш на друг на к*ра. Като сте почнали една връзка, не гледайте да я приключите след 1, 2 или 3 месеца :-x

psvturbo
10-07-2010, 00:05
Трябва със закон да забраняват връзките под 18 години. Сега момчето ще страда, щото ти не знаеш какво искаш и ще отидеш да седнеш на друг на к*ра. Като сте почнали една връзка, не гледайте да я приключите след 1, 2 или 3 месеца :-x
Мхм..и аз така :!: дечица

ПС: За да определя авторката ще използвам аватара на колегата преди мен:

http://kachi-snimka.info/thumbs/cqs1282589665k.jpg

PsixOMoM4E
10-07-2010, 16:03
едно моми4е ми праве6е намеци и ми бяха казали че ме харесва и а на другия ден аз и предножих ,тя прие и след даскало тя си отиде вкащи .след 20 мин се сре6тнахме и тя ми каза 4е не ме е харесвала и 4е искала да останем приятели и на мен просто ми се срина живота . 3 дни не можех да я погледна . направо умрях.
най-лесния начин да го отрежеж без да го наранипш е да се махне6 около него. например да отиде6 в друго у4илище или другаде кадето да живееж.

Paramour
10-07-2010, 17:17
Обясни му, че не изпитваш нищо вече.
Не можеш да заповядваш на чувствата си. А и е съвсем нормално в тази възраст.
Появата и съответно изчезването на чувствата и неяснотата около тях е съвсем нормална.

xKiFlA
10-08-2010, 12:07
кво те интересува той.. :P

sasha_90
10-08-2010, 16:32
Кажи му истината.Знам,че ще боли,но това е единственото,което можеш да направиш за него.

PLEYGIRL
10-09-2010, 00:12
Аз съм напълно наясно с чувствата си и съм доста израстнала в това отношение и знам неща които повечето хора не знаят.. Просто се почувствах зле защото той ми е стар приятел от когото не съм очаквала нещо подобно.. и факта че се подлъгах беше доста гадно.. Въпреки всичко всичко се нареди.. Той се събра с предишната му приятелка..

xKiFlA
10-09-2010, 02:48
Просто се почувствах зле защото той ми е стар приятел от когото не съм очаквала нещо подобно.. и факта че се подлъгах беше доста гадно...

ми научи се да очакваш всичко :D
вече няма приятели :?

нз що мн момичета са толковаа глупави

xxcherry
10-10-2010, 09:42
едно моми4е ми праве6е намеци и ми бяха казали че ме харесва и а на другия ден аз и предножих ,тя прие и след даскало тя си отиде вкащи .след 20 мин се сре6тнахме и тя ми каза 4е не ме е харесвала и 4е искала да останем приятели и на мен просто ми се срина живота . 3 дни не можех да я погледна . направо умрях.
най-лесния начин да го отрежеж без да го наранипш е да се махне6 около него. например да отиде6 в друго у4илище или другаде кадето да живееж.

И само заради това момче да смени училището и дома ?!

sladur4etyYy
10-11-2010, 17:26
хаха, бил влюбен в теб отдавна, ама иначе е побързал да се събере с бившата си. ето, виж, не си му толкова скъпоценна, за колкото се мислеше. дишай. :-)