PDA

View Full Version : Наистина ли ме обича?



danincetooo
10-06-2010, 19:37
Здравейте. Преди една седмица се запознах с едно момче. Страшно много се влюбих в него в мига, в който го видях. Същата вечер, в която се запознахме, станахме гаджета. Всичко вървеше добре, (дори ми каза че ме обича) докато не разбрах, че бившата му е имала желание да се върне при него. Сега не знам какво чувства той към нея. Не съм я виждала дори и не знам дали е по-добра от мен. Не знам дали той желае да се върне при нея? Страх ме е да разбера защото наистина го обичам и не искам да го загубя. МОЛЯ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ. КАКВО ДА ПРАВЯ?

MsIrony
10-06-2010, 19:44
За седмица какви романси стават не е истина ,да не се е пръскал с ония парфюм с феромоните ? хахах

Иначе по-темата ,проучи я виж я какво представлява ,проучи и неговото отношение спрямо нея чрез деликатни въпроси и си направи извода сама .

HandOFDooM
10-06-2010, 19:53
За седмица какви романси стават не е истина ,да не се е пръскал с ония парфюм с феромоните ? хахах

Иначе по-темата ,проучи я виж я какво представлява ,проучи и неговото отношение спрямо нея чрез деликатни въпроси и си направи извода сама .
да бе тия ме разбиват еба тая любов щом се видят гаджета станали и се заобичали

danincetooo
10-06-2010, 19:57
Ами нашата любов е от пръв поглед.

gotinataaaa
10-06-2010, 20:01
Те му вярвай много, щом още от първата среща ти е казал че те обича.
Това означава , че много бързо се влюбва и сигурно много бързо му се губи интереса.

danincetooo
10-06-2010, 20:02
И мен ме интересува как да го задържа, защото чувствам нещо специално, което не съм чувствала към друг. Просто от както се запознахме не мога да спра да мисля за него.

PinkBubleSsS
10-06-2010, 20:07
Щом ти го е казал още на първата среща,значи си го казва на всяка... в изключително редки случаи може това да се случи /наистина да се влюби от пръв поглед,кой знае и все пак не вярвам/... като махнем това настрана искам да ти кажа,че няма смисъл да се сравняваш с когото и да е било.Всеки човек е уникален,различен.А и той е избрал теб.Вместо да се затормозяваш какво чувства той към нея,изживей всичко,което ти се предлага на момента ;)

sperminatorat
10-06-2010, 20:18
много си тапа за него си никаква ясно ли ти е?

MsIrony
10-06-2010, 21:04
За седмица какви романси стават не е истина ,да не се е пръскал с ония парфюм с феромоните ? хахах

Иначе по-темата ,проучи я виж я какво представлява ,проучи и неговото отношение спрямо нея чрез деликатни въпроси и си направи извода сама .
да бе тия ме разбиват е** тая любов щом се видят гаджета станали и се заобичалиТе още преди да се видят се обичат ,кво знаеш ти . хаха

Emppu90
10-06-2010, 21:35
Както казаха.. Разбери коя е бившата му.. Виж к'во представлява...

И все пак.. Той ти е казал, че бившата му го желае? Опитва се да те накара да ревнуваш.. И явно успява.. А до това коя предпочита ТОЙ.. Ако предпочиташе бившата му.. Щеше да ходи при нея.. :) Без да ти дава обеснения. :)





















Мойта ситуация е подобна.. Но на първия ден си разменяхме няк'ви много мили думи... Втория ден се награбихме.. :oops:

ladykeisy
10-06-2010, 22:00
Поредната неориентирана лигла. Вече ви се ядосвам.
Как някой ще те обича, щом сте се запознали преди малко? Та нали първо трябва да минете през няколко фази, че да стигнете до обич, а дори може и да не стигнете до там, а само до привързване.Първо е запознанството, харесването , комуникация, разбирателство, приятелство, желание, близост, страст, любов, привързаност, навик и накрая обич,а в повечето връзки само си мислят, че е обич и накрая я обръат в омраза. Това не е обич. Обичта е доживот, до сетния ти дъх, да ти свива стомаха винаги, когато мислиш за него, когато говориш за него или сте заедно. Да го обичаш дори, когато го мразиш и те е наранил, но пак да го боготвориш. Да минете през милион проблеми и пак да се обичате. (Като казвам проблеми или те е наранил, нямам предвид да те пребива, а да сте се скарали сериозно и по някакъв начин да те е обидил, без да иска може би или да е изневерил, не с желание, а напук и после да съжалява) Това е обич. Тя е безгранична.
Онова "Обичам те" в твоя случай е "Искам да те чукам и да си ходя при гаджето". Край.

jabkaaa
10-07-2010, 08:10
На това ,,Обичам те,, не се връзвай,надали може да те заобича от един ден,ноо това не пречи да има чувства към теб.Относно бившата му,може да поговориш с него иии да следиш нещатата отстрани-без да се намесваш,и ако видиш,че нещата не вървят на добре....А да проучвваш момичето..няма смисъл,тя може да е по-грозна и по-тъпа от теб ,но ако той си има чувства към нея, това няма да играе роля :)

ImSoInLove
10-07-2010, 11:03
Ооо ама разбира се,че те обича :lol: :lol: :lol:

NeZaPoznat
10-07-2010, 11:41
Здравейте. Преди една седмица се запознах с едно момче. Страшно много се влюбих в него в мига, в който го видях. Същата вечер, в която се запознахме, станахме гаджета. Всичко вървеше добре, (дори ми каза че ме обича) докато не разбрах, че бившата му е имала желание да се върне при него. Сега не знам какво чувства той към нея. Не съм я виждала дори и не знам дали е по-добра от мен. Не знам дали той желае да се върне при нея? Страх ме е да разбера защото наистина го обичам и не искам да го загубя. МОЛЯ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ. КАКВО ДА ПРАВЯ?

добре де !!! Защо на сърбежа му викаш любов виж ако замениш думите колко по-вероятно става:

Здравейте. Преди една седмица се запознах с едно момче. Страшно много ме досърбя от него в мига, в който го видях. Същата вечер, в която се запознахме, станахме гаджета. Всичко вървеше добре, (дори ми каза че и него го сърби) докато не разбрах, че бившата му е имала желание да се върне при него. Сега не знам какво чувства той към нея. Не съм я виждала дори и не знам дали е по-добра от мен. Не знам дали той желае да се върне при нея? Страх ме е да разбера защото наистина ме сърби и не искам да го загубя. МОЛЯ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ. КАКВО ДА ПРАВЯ?

И ето съвет:
Ами почеши се - ще ти мине :lol:

130995
10-07-2010, 11:42
Здравейте. Преди една седмица се запознах с едно момче. Страшно много се влюбих в него в мига, в който го видях. Същата вечер, в която се запознахме, станахме гаджета. Всичко вървеше добре, (дори ми каза че ме обича) докато не разбрах, че бившата му е имала желание да се върне при него. Сега не знам какво чувства той към нея. Не съм я виждала дори и не знам дали е по-добра от мен. Не знам дали той желае да се върне при нея? Страх ме е да разбера защото наистина го обичам и не искам да го загубя. МОЛЯ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ. КАКВО ДА ПРАВЯ?

добре де !!! Защо на сърбежа му викаш любов виж ако замениш думите колко по-вероятно става:

Здравейте. Преди една седмица се запознах с едно момче. Страшно много ме досърбя от него в мига, в който го видях. Същата вечер, в която се запознахме, станахме гаджета. Всичко вървеше добре, (дори ми каза че и него го сърби) докато не разбрах, че бившата му е имала желание да се върне при него. Сега не знам какво чувства той към нея. Не съм я виждала дори и не знам дали е по-добра от мен. Не знам дали той желае да се върне при нея? Страх ме е да разбера защото наистина ме сърби и не искам да го загубя. МОЛЯ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ. КАКВО ДА ПРАВЯ?

И ето съвет:
Ами почеши се - ще ти мине :lol: :razz:

mincheto
10-07-2010, 11:47
Говори с него направо .
Мъжете НЕОБИЧАТ заобикалките.

w0lf
10-07-2010, 19:07
заекваш ли или просто не знаеш как се пишат думите


по темата отново - много ясно че не те обича, не може да се запознаете и след 20 минути да е готов да прекара остатъка от живота си с теб

PyCoKoCkA93
10-07-2010, 19:56
Преди една седмица се запознах с едно момче.


Същата вечер, в която се запознахме, станахме гаджета.


Всичко вървеше добре, (дори ми каза че ме обича)


Страх ме е да разбера защото наистина го обичам


Момиче,ти на КОЙ СВЯТ ЖИВЕЕШ?ДА НЕ ПАДАШ ОТ МАРС?Преди седмица се запознали на някой купон,намляскали се,което е предпоставка за "перфектно" ПРЕкарване,казал и,че я "обича",само и само,за да си проветрява устата и тя глупачката си мисли,че го обича...Нямам думи..Осъзнай се и проумей,че не се обичате и не сте истински гаджета и,че трябва да живееш в реалността!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-x :-x :-x

Wednesday666
10-08-2010, 09:40
Падни малко на земята :) Интересно как те е заобичал преди още да ти е запомнил името :)

xxcherry
10-08-2010, 16:12
Абе едва ли се обичате, но както и да е.
Ами поговорете за това, няма как да разбереш, освен ако не те остави и отиде при нея. Няма лошо да попиташ. Успех.

valdesbg
10-08-2010, 16:19
Аааа изяжте авторката... с парцалите и после с клечки за зъби да си изчистите всичко. За да има място за някоя друга.

Иначе по темата - ако той не проявява някакво по странно от обичайното поведение - няма защо да се тревожиш. Кво като бившата му е около него? Ако я е искал.. нямаше да се запознава с теб :)

Иначе тва с обичането, малко ми идва в повечко. Сигурна ли си в тия неща или това са алкохолни спомени?

PullMeCloser
10-08-2010, 16:20
Значи запознали сте се,на втората вечер той ти е казал,че те обича и ти явно мислиш,че е възможно да е така,щом питаш във форума.Нали?Не,не те обича.

Едит:Валдесбг,все те засичам по някакви теми случайно днес,изпревари ми поста с една минута. 8-)

out__from__under
10-08-2010, 17:08
Първо, на колко години сте и двамата ? Глупаво е от твоя страна да му вярваш като ти казва, че те обича и то толкова скоро. Явно и двамата си нямате на представа какво е любовта. А относно бившата му разбери какви са били взаимоотношенията им и помисли дали това момче просто не те използва да запълваш нечие място и да прави напук на бившата си, защото ,да речем, тя го е наранила . Първо опознай добре човека и не се привързвай толкова бързо,защото после оставаш разочарована и наранена.

danincetooo
10-11-2010, 21:11
Послушах съветите ви. Казах на това момче да, че все още не се познаваме добре и искам преди да преминем в сериозна връзка да се опознаем. А относно бившата, той не изпитва никакви чувства към нея.

soul1199
10-12-2010, 16:31
За седмица какви романси стават не е истина ,да не се е пръскал с ония парфюм с феромоните ? хахах

Иначе по-темата ,проучи я виж я какво представлява ,проучи и неговото отношение спрямо нея чрез деликатни въпроси и си направи извода сама .и аз така мисля

NeLi7yyyY
10-12-2010, 17:21
Според мен нито ти го обичаш, нито той тебе.

pinkyy
10-12-2010, 19:04
Това че тя си го иска обратно, съвсем не означава, че той нея също. ( Въпреки че това, че ти е казал ОБИЧАМ ТЕ едва ли не след като ти е казал ЗДРАВЕЙ не ми се харесва. Явно за него това не означава много, защото е изключено да те обича още на първия ден). Но все пак ние не сме врачки и не можем да знаем какво става в главата му. Така че преглътни страха и срама си и го попитай директно ;)

Brook
10-12-2010, 19:56
Момиче ти наистина ми шашна.Извинявай ама за каква любов ми приказваш.Това е просто невъжможно по-скоро е да го харесваш или изпитваш увличение към него но не и любов.Вие още не познавате добре нищо не знаете един за друг и само два пъти ще се виждали и си била влюбена.И как така ще станали гаджета за един ден това е много грешно.Ако бях на теб първо стхя да бъда просто приятелка с него да се поопознаем и ако пламнат някакви чувства да стане нещо по сериозно.Според мен ти не знаеш какво любов,второ искаш да си с него за да не падаш по назад от приятелките си които имат гаджета сигурно и ти искаш да се изфукаш с него или просто го искаш за секс както и той теб.Но едно е вероятно никаква любов няма тук първо вие нищо не ще преживеи и второ през никви етапи не ще минали.За бога едвам се познавате и за любов ми говорите.Сигурно си на 15 годишно момиче което не знае какво точно иска в живота и вместо да си гледа учението се чуди в какво да се забърка.А и не си ли се замислела че той ходи с теб за да накара бившата да ревнува.Може да има той все още чувства към нея,както тя към теб.Може просто да те използва а ти като последната глупочка му вярваш.

shanell1
10-14-2010, 13:26
Ехх деца ахаха.. обичате още на първата вечер ?! Остава и да му вярваш, наистина си като повечето неориентирани пикли, как ще се запознаеш с едно момче и ще тръгнете още на същия ден ?? Попринцип няма от какво да се притесняваш.. ако той държи на теб, ще си останете заедно, но има ли чувства към нея - то няма смисъл да продължавате !

Lady95
10-14-2010, 15:47
Значи сте се запознали, тръгнали се същата вечер в която сте се запознали,и ти е казал че те обича... и така и ти го обичаш и вс тва за една седмица така ли ? е може не знам аз ама ... не му вярвай че те обича .. нито пък ти си вярвай че го обичаш .. може би просто се самозалъгваш ... (както аз правя попринцип :D ) пък за бившата ако има и той още някви чуства към нея .. просто забрави нищо няма да стане ... :( :( :( :( :) :) :)

BaffaLsc
10-14-2010, 15:56
Казвам ти го откровено.Той не те обича. Не може да те обикне още от първата вечер..