PDA

View Full Version : nisko samochuvstvie :))



suNnykaty96
10-06-2010, 20:13
Zadaveite. Purvo, iskam da se izvinq, che pisha na latinica, prosto laptoput mi nemoje da pishe na kirilica, a naistina imam nujda ot pomosht. Znachi, stava vupros za niskoto mi samochuvstvie. Postoqnno si mislq ce sum mnogo grozna, nemoga da se ponasqm i kato se vidq v ogledaloto mi se shte da se razplaca........ postoqnno se sravnqvam s krasavici ot tipa na Megan Fox, Selena Gomez i dori sluchaini momicheta v metro...... Da, znam, che zvuchi adski glupavo, no napravo ne sum na sebe si - nqmam jelanie za nishto - nito mi se hodi na daskalo, nito mi se izliza s priqteli. Shte me posuvetvate da pogovorq s nqkogo, no znam, che kum kogoto i da se oburna, shte mi kaje, che tova e normalno za puberteta i shte otmine. Molq vi, pomognete s kakvoto mojete, toest - daite mi suveti kak da si povdigna samochuvstvieto. A, i oshte neshto - mislq, che sum debela - visoka sum 162 sm i teja 51 kg. Bagodarq za otdelenoto vreme, shte sum vi mnogo blagodarna ako mi pomognete :)

TeenageDream
10-06-2010, 22:39
Форумът има кирилизатор.
Един велик човек е казал: "Поглеждай се в огледалото, само когато знаеш, че ще се харесаш."
За теглото: храни се здравословно и спортувай. Не си забранявай сладки и шоколад, но ограничи приема им до веднъж седмично.
Знаеш ли, преди няколко години и аз си мислих "Мегън Фокс изглежда невероятно, просто си е привлекателна и си живее живота, снима се във филми и присъства на светски събития и т.н." Е, да, ама не. Професията й я задължава да се храни по определен начин, да се поддържа по определен начин, редовно да се грижи за фигурата си и т.н. За това й се плаща - да излъчва сексапил и да го показва. Но истината е, че кожата й не е перфектна, косата й е съвсем обикновена, а не лъскава и винаги с перфектна прическа, в ежедневието носи спортни дрехи и т.н. Външният вид на така наречените звезди, който виждаме по филми, фотосесии, ТВ шоута и др. е постигнат с помощта на специалисти.
Няма как някое обикновено момиче като нас да си направи прическа, която е видяла на МТВ наградите, при положение, че там е правена в продължение на часове от хора, чиято работа е да правят прически на звездите. Същото важи за грима, дрехите, кожата и т.н.

Не казвам, че трябва да се оставим на произвола на съдбата и да зарежем грижата за тялото си, но не бива да се вманиачаваме.

А аз какво да кажа, като по цял ден гледам модни ревюта, където моделите тежат колкото мен, а са с 10см по-високи? :D Просто свикваш да правиш разлика между хора от телевизията и хора извън екрана. :wink:

KumchoValcho
10-07-2010, 11:29
Tрябва да се научиш да се обичаш безусловно

FashioN
10-07-2010, 11:51
Влез в някой сайт и качи снимка после я прати тук за да видим ..

bonbonzamilion
10-07-2010, 13:19
казват че ако сама не се харесваш и постоянно говориш за това как не харесваш нещо в себе си ще започнеш да го внушаваш и на околните искам да кажа харесвай се за да те харесват :wink:

П.п Съгласна съм с TeenageDream :)

fpasysh
10-07-2010, 13:43
А ти виждала ли си повечето звезди без грим ? виж това клипче само http://vbox7.com/play:70f89b3e да не мислиш на живо са толкова красиви колкото в филмите ? те дават стотици хиляди долари само и само да ги направят по красиви и т.н....не си мисли, че са толкова хубави...а и в момента си пубертет и ще се издължиш много...и аз преди имах проблем с килцата ама като ядох здравословно и спортувах всичко си се оправи...сега дори имам проблем...немога да кача и 2 кила... :D не се притеснявай ;)[/url]

dPa3HuTeJl
10-07-2010, 18:00
Първо искам да изслушаш тази песен -> http://www.vbox7.com/play:95261369

После искам да се погледнеш в огледалото , и да намериш недостатъците си, после намери начин как да ги поправиш , ВИНАГИ когато се сетиш си повтаряй че си красива , ВСЕКИ човек е красив, няма грозни хора, НЕ Е ВЪЗМОЖНО всички да те харесват както и всички да не те харесват.С тези актриси или там каквито са с който се сравняваш да не би да мислиш че всички ги харесват,че са идеални ? Хаха...не е така :) всеки има недостатъци , просто не можеш да ги видиш сред тоновете грим ;) Ако ти си със ниско самочувствие никой няма да те хареса,запомни го! Хората харесват хора с високо (но не прекалено) самочувствие .. няма да ти е приятно ако някой само се крие , скатава някъде , който е срамежлив и т.н. , нали ? Според мен няма , така че се стегни ;) Успех ^^

MissNothing
10-07-2010, 18:09
Старай се да промениш или прикриеш недостатъците си. Що мислиш, че си пълна, отслабни. Това е най-лесното, но не гледай килограмите, а това, как изглеждаш. И спри да се сравняваш с другите. Звездите без грим и бляскави рокли не са нещо по-различно от "обикновените" хора, че и по-зле изглеждащи има. А и перфектни хора няма, всеки има недостатъци. Ааа и аз съм се чувствала така, но се промених, не много де, просто преди не се харесвах достатъчно, и сега толкова много хора ми азват, че съм много хубава.. така че правилно са казали, че ако ти се харесваш и другите ще те харесат. Качи едан снимка да ти видим. :)

ProstoAz
10-07-2010, 19:14
Пиши на кирилица.