PDA

View Full Version : Проблем с геймърска мишка A4Tech X7BK750



CheAD
10-06-2010, 21:33
Здравейте,имам проблем с мишката ми-преди половин година я купих за 40 лева с драйвери със всичко,6 месеца безупречна работа,и преди 1 седмица изведнъж спря,просто не се мърда и не виждам мишката на монитора си,изключих я от USB порта и я включих в друг-след 15 минути същото;със всички USB портове на компютъра ми пробвах-все същото,преинсталирах Windows-a сложих драйверите след около 6-7 часа пак същата работа,махнах драйверите,държа 2 дни без проблем и сега пак си започна същото-блокира,имам една PS2 букса,в която като включиш USB мишка и включиш буксата към компютъра и трябва да действа-нищо подобно,като я включих и съвсем пък не тръгна ,прехвърлих я на USB и за сега е добре,но проблема ще се появи пак,а не искам да купувам нова мишка.Windows-a ми е XP SP2.Ако някой може,моля да ми помогне,благодаря предварително.

BladeDancer
10-06-2010, 22:31
Имах същия проблем със мойта мишка дето работи 2 години без проблем. Нито удряна мачката етц.. просто гладко и мина живота. Спира и се вкл постоянно но като рестартирам компа няма проблем за около 10 мин. Отидох вкл. в на един фр компа работеше без проблем за 2-3 мин и я изкл. и от там реших че проблема е в компа ми. Отидох на сервиз и след 1 седмица ми казаха проблема е в мишката ти и трябваше да си купя нова. И до ден днешен не работи просто не иска все същия проблем дори и с преинсталиран windows същата работа е. Та моя съвет е ( като на незнаещ) да пробваш друга мишка на твоя компютър ако няма проблеми да не се отчайваш а да пробваш мишката ти на друг компютър и вече тогава може да се отчаяш и да си купиш нова.

Destroyer89
10-06-2010, 23:07
Жалко ще е да си купува нова мишка, защото неговата е много добра.Но друг съвет за съжаление не мога да ти дам...

BladeDancer
10-06-2010, 23:13
Той да си пробва това дето казах. Няма да загуби само може да спечели.

CheAD
10-06-2010, 23:36
Ще я пробва,писах и на съпорта от А4Тек,надявам се да помогнат,защото ще ме е много яд иначе,благодаря ви много за съветите и ще пробвам :)