PDA

View Full Version : Падам си по него. Как да постъпя?



nikoleta13
10-07-2010, 07:44
Мхм...Аз съм в ново училище и имам проблем!ПАДНАЛА СЪМ си по едно момче н не знам как да постъпя а съм на 13..!Моля ви кажете ми?!?!?

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

asdfjkfkklsdlslf
10-07-2010, 07:57
И кво? Кажи нещо повече де, от един клас ли сте, той харесва ли те и т.н.

Paramour
10-07-2010, 16:22
1. Познавате ли се? /ако не, имате ли общи познати/
2. На една възраст ли сте?
3. Как се отнася с теб?
и т.н.

xxcherry
10-10-2010, 08:44
Ми дай малко повечко инфо, как мислиш, че ще ти помогнем.

4o4ina
10-10-2010, 13:04
повече ИНФО... :?

SiSi7yYy
10-10-2010, 15:28
Ми дай малко повечко инфо, как мислиш, че ще ти помогнем.

unstopable3girl
10-11-2010, 18:23
aми аз имам абсолютно същия проблем ако може да се нарече така ;д
та ще пиша за мен
начи падам си по 1 момче. той е от моя клас и и той ме харесва- по цял час ме гледа и в началото ме заговаряше и тн тн но после 1 др момче от класа му викна че тва не е начина да ми покаже че ме харесва и от тогава той спря мн мн да комуникира с мен и си останахме само със гледането. та въпроса ми е - той си пада по мен аз по него и сега кво ;дд :-P

DebbieLoveBieber
10-15-2010, 20:42
aми аз имам абсолютно същия проблем ако може да се нарече така ;д
та ще пиша за мен
начи падам си по 1 момче. той е от моя клас и и той ме харесва- по цял час ме гледа и в началото ме заговаряше и тн тн но после 1 др момче от класа му викна че тва не е начина да ми покаже че ме харесва и от тогава той спря мн мн да комуникира с мен и си останахме само със гледането. та въпроса ми е - той си пада по мен аз по него и сега кво ;дд :-P

Щом той не идва при теб.. ти отиди при него :)

respect032
10-17-2010, 07:31
ми опитай се да се сближиш повечко с него...пък накрая му кажи ,че си падаш по него и това е :P :)

Mulan36
10-21-2010, 14:02
И аз имам същия проблем.В ново училище съм.Падам си по едно момче от моя клас.Ние скоро бяхме на екскурзия за 2 дни и бяхме на дискотека.Аз не го гледах защото танцувах,но мои приятелки ми казаха,че ме гледал сякаш не знае на кой свят е.В час по бг той седи до мен и почти постоянно ме пита какво трабва да пишем.Станахме приятели.Опитвала съм да кажа,че харесвам някой и го направих,но после бях много огорчена,затова ме е страх да не се повтои.Имам 2 въпроса:
1.Той харесва ли ме?
2.Ако ме харесва как да постъпя?

sp33der
10-21-2010, 15:16
1.Той харесва ли ме?
Съмнявам се някой да има гадателски способности...

MegiBoOm
10-21-2010, 15:58
И аз имам същия проблем.В ново училище съм.Падам си по едно момче от моя клас.Ние скоро бяхме на екскурзия за 2 дни и бяхме на дискотека.Аз не го гледах защото танцувах,но мои приятелки ми казаха,че ме гледал сякаш не знае на кой свят е.В час по бг той седи до мен и почти постоянно ме пита какво трабва да пишем.Станахме приятели.Опитвала съм да кажа,че харесвам някой и го направих,но после бях много огорчена,затова ме е страх да не се повтои.Имам 2 въпроса:
1.Той харесва ли ме?
2.Ако ме харесва как да постъпя?

ами щом си видяла признаци от негова страна сега е твой ред! Действай и не се страхувай...никой не е умрял от опит! 8-)

st3finka
10-31-2010, 16:29
Ох боже..Едни и същи теми всеки път..Колко пъти ние трябва да ви отговорим.. : ) КАЖИ НА МОМЧЕТО ЧЕ ГО ХАРЕСВАШ..Голямо значение,че си в ново училище..Всеки си има вкус.. : )