PDA

View Full Version : Не се издържа в тази джунгла!



blue93alice
10-07-2010, 09:47
Здравейте,
Моят проблем е малко по-различен.
На 17 години съм и до сега съм сменяла 3 гимназии.Винаги по мое желание.Проблема не е в съучениците ми нито учителите , винаги съм била добра ученичка.Просто не мога да намеря мястото си.Не искам да прозвучи надуто ,но имам чуството , че съм между олигофрени! Срещат се и умни и добри хора, но са рядкост. Не умея да работя в колектив винаги съм се справяла по-добре сама в къщи що се отнася специялно да ученето. Сега съм в СОУ , занимавам се допълнително с курсове по немски и английски език (в училище уча АЕ ,но нивото е адски ниско за втора поредна година учителката се мъчи да научи останалите дори да четат правилно - пълна трагедия!) Междувременно тренирам и честно казано въобще нямам време за тези глупости в даскало. Обмисляла съм самостоятелна формана обучение , родителитеми също са съгласни ,но ми се искаше да чуя и други мнения по въпроса.Моля ви не бъде скиптично настроени ...
Благодаря предварително :-)

radeberger
10-07-2010, 16:08
Еми влез в по-елитна гимназия. Не може да очакваш в някоя обикновена гимназия, в която се влиза с 3-ка на изпитите, нивото на обучение да е добро. :)

flearness
10-09-2010, 11:07
Еми влез в по-елитна гимназия. Не може да очакваш в някоя обикновена гимназия, в която се влиза с 3-ка на изпитите, нивото на обучение да е добро. :)


а така....Щом си добра ученичка лесно ще се класираш сред по-умни хора :D

asdfjkfkklsdlslf
10-09-2010, 11:33
Влез в гимназия (елитна), която ти искаш или самостоятелна форма на обучение.

malkataa
11-26-2010, 11:49
Ами то и на мен взе да ми омръзва от смотаняци, но не разбирам щом искаш някакво по-високо ниво какво изобщо правиш в СОУ? :-o