PDA

View Full Version : сифилис???



cheetos
10-07-2010, 11:28
Здравей Д-р Тиин, аз съм на 18 и преди месец и половина правих секс за първи път с приятелката си(не съм бил от доста време с момиче и съм сигурен че съм до тогава нищо не съм прихващал ,за първи път без презерватит го правя)решихме да не ползваме презерватив и тя ме увери в това че е напълно здрава и няма никакви венерически болести, преди седмица ,може би 10 дена на прегъвката на десния ми крак отвътре се появи някакво леко възпаление ,което намазах с йод .. след още няколко дена се появи още едно петно с размер на желязно левче, зачервено,подуто леко,с лек сърбеж, намазах го и него с йод , получи се една коричка ,но след като падна коричката пак си остана по същия начин зачервено и подуто и на другия крак симетрично ми излезе малко петанче от същия тип,а сега преди 3 дена се появи малко по малко кръгло зачервяване , подуто, малко преди началото на пениса ми ,върху кожата на тестисите. Почти съм убеден ,че това е бактериално възпаление и си мисля,че доста съвпада с симптомите на сифилис... :-#

Waterpolo1997
10-07-2010, 14:11
http://medical.bg/dermatology/syphilis/syphilis-symptoms.html

georgi499
10-08-2010, 13:06
bolensi brat