PDA

View Full Version : Дайте ми съвет.. плс



glezanka123
10-07-2010, 13:55
Имам проблем харесвам едно момче от училище,но моята братовчетка не спира да му се натиска постояно си търси поводи да отиде при него да го помоли за нещо да го закача,но не е само това за мой лош късмет той също и обръща някакво внимание.. Какво да правя иде ми да я хвана и да я удуша :lol: :lol: :booooomb: :booooomb: :booooomb: :smt021 :smt021 :smt021 :smt021 .. дайте ми съвет какво да правя.. :) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Emppu90
10-07-2010, 14:06
Поговори с братовчедка ти.
По - често отивай при него..

radizz
10-07-2010, 14:09
еми говори с брадчедка ти .. нещо изпитва ли към него или е само ей така колкото да има с кой да се зарибява .. ако ти каже че е нещо сериозно и той наистина и обръща внимание нищо не можеш да направиш .. светът не свършва само с него .. има още много момчета :) аййдее къъсмеет :-)

glezanka123
10-07-2010, 14:17
тя казва,че не го харесва,че е горзен абе оптива се да ме заблуждава,че не иска да има нищо общо с него но вс виждаме,че не е така.. :-x :-x :-x :-x

Chikaa
10-07-2010, 14:30
Ами ходи и ти говори с него, закачай го ако искаш. Да разбере, че и ти имаш интерес. Пък после - която избере.

radizz
10-07-2010, 14:31
тогава я халосай и я зарови ;дд

;д ами говори с нея братовчедка ти е колкото и да е зла (не я познавам ма по тва което каза) ;д ти е роднина едва ли ти иска злото ;д сподели и че изпитваш нещо към него и искаш помощ .. или ако следващият път ти каже че е грозен я питай тогава що му се натиска .. и повярвай ми тва че и обръща внимание не означава че я иска .. може просто да му е скучно и за тва .. или пък му е яко да бъде свалян .. или да иска един вид чрез нея да бъде по-лизо до теб .. ии да прекарвай повече време с него .. като го видиш го гушкай .. :) а ако те е срам да го гушнеш се разлигави и гушкай всички наред ;д :-) споко ..