PDA

View Full Version : Безжичен интернет



desimikalsen
10-07-2010, 15:26
Та кой е най-добрият вариант за безжичен интернет,от който да няма сравнително много оплаквания и да е бърз? Защото аз смятам да се прехвърля на Mtel Surf NonStop,но все още не съм решила.

Haker4ity
10-07-2010, 16:43
aаз съм на Виваком НЕТ :D , доволен съмм сравнително

anonymous546178
10-07-2010, 17:45
и аз съм доволен от виваком.. един от най-добрите доставчици в България е

GregoryHouse
10-08-2010, 01:39
Заеби тея Mtel и Глубул чикий. Прекарвай си разни ЛАНки със рутерка накрая. Ако говорим за вкъщи. Ако искаш да пътуваш много и да си носия и нета...щом имаш излишни пари вземай :)

А относно blizoo от всички доставчици вкл и БТК/vivacom, най-недоволен съм от близалките и най-лошо мнение имам за тях. Ужасни смотаняци са! Оправят си повредите със дни закъснения, нета е шибан, пада прекъсва, не ти го оправят седмица, гг...

desimikalsen
10-08-2010, 10:52
аха ясно,ами то излезе че няма нито един свестен :D

DarkAngelOfHope
10-08-2010, 13:02
Ами истината е такава в БГ ... големите оператори не могат да доставят еднакво качествена услуга навсякъде ... Blizoo примерно вече имат добър нет като скорост и възможност за още по висока (в доста градове вече имат docsis3 до 200 mbps) лошото е че не могат да предложат еднакво качество навсякъде ... на моята приятелка баща й ползва Blizoo нет и от както са го пуснали (5 месеца някъде) няма никакви оплаквания, а той беше против този нет в началото. Обаче на доста места хората нямат този късмет за услугата.

Ако имаш някой локален LAN доставчик ... може да пробваш там ... :) в повечето случаи малките доставчици са по добрия избор от големите ... обслужват по бързо, работят персонално с клиента, а не да звъниш по някакви call центрове и т.н. :)

hotxxmess
10-08-2010, 18:01
и аз съм доволен от виваком.. един от най-добрите доставчици в България е