PDA

View Full Version : Пенис



skypebgcom
10-07-2010, 17:55
Значи много се извинявам че пиша нова тема но при общата тема никой не ми отговори...Та проблема ми е следния обрязаха ме от фимоза пълно махнаха ми конците 11 дни вече се минаха от операцията та нормално ли е все още да ми е трудно да го забелвам в ерекция до края мога само до края на главата казват че би трябвало да се отпусне ама ме интересува 100% ли ще се отпусне за да нямам ядове и ако несе лъжа още имам оток и рани от конците дето ми махнаха щото не искаха да паднат Дано да се отпусне до края благодаря предварително и извинения че пиша нова тема

notlike
10-07-2010, 20:02
Пич, първо - да те предупредя, не съм специалист, нито съм минавал под обрязване, за да ти кажа точно. Чел съм обаче информации и статийки, тъй като ми е интересно много да гледам неща, които ме интересуват мен - възможни болести, начини как да се предпазим и така нататък, за да съм информиран, ако стане евентуално нещо (да чукна на дърво). Мисля си, че са минали едва 11 дена и нищо не е станало. Има хора, които с месеци чакат, така че спокойно. Ако питаш мен - няма да е лошо да запишеш плуване, мисля, че по-бързо заздравява организма :)

batkodoki
10-07-2010, 23:25
Значи много се извинявам че пиша нова тема но при общата тема никой не ми отговори...Та проблема ми е следния обрязаха ме от фимоза пълно махнаха ми конците 11 дни вече се минаха от операцията та нормално ли е все още да ми е трудно да го забелвам в ерекция до края мога само до края на главата казват че би трябвало да се отпусне ама ме интересува 100% ли ще се отпусне за да нямам ядове и ако несе лъжа още имам оток и рани от конците дето ми махнаха щото не искаха да паднат Дано да се отпусне до края благодаря предварително и извинения че пиша нова тема

без посочена ВЪЗРАСТ – където и да консултиращ ще е все тая!

p.s. Отделно да отбележа, че проблема е неясно дефиниран..