PDA

View Full Version : Искам промяна !



Bebaals
10-07-2010, 18:15
Здравейте, не знам дали тук е мястото на моята тема.. но не намерих друг раздел който да е по подходящ! :)

И така да споделя моя така наречен проблем. До сега в живота ми винаги е имало нещо с което да се занимавам и забавлявам. От скоро време обаче нещо ми липсва..
Имам си приятел от доста време, на когото много държа, имам много добри приятели с които се забавляваме, но това че живеем в малък град и няма какво толкова да се прави също е кофти! Долу горе всеки ден е едно и също. Училището е скучно и натоварващо, ама все някак минава. До тук добре, тези неща са ок!
И все пак липсва нещо.. искам промяна в живота си, но не намирам какво мога да променя. Промених външния си вид, промених местата на които ходя и не намирам друго решение..

Ще съм благодарна ако споделите с какво се занимавате вие или ако ми дадете съвет какво да правя, за да получа промяната! :) :)

Sham
10-07-2010, 18:28
sky is the limit
//на мен пък точно хората ми ги няма, като са тук, няма прегради
освободи въображението:Д

LambOfGod
10-07-2010, 18:40
Скъсай с приятеля си и си боядисай косата в червено/лилаво. На мен ми помага.. :/

А и можеш да си направиш още един пиърсинг/дупка на ухото (или друго място)...

8-)

EarthShaker
10-07-2010, 18:59
наркотици

Eos
10-07-2010, 19:11
Trollololololo

Joc
10-07-2010, 19:30
наркотици
КАФЕ! во

cherinka
10-07-2010, 19:36
наркотици

Bebaals
10-07-2010, 20:20
уоууу страхотни идеи....

Благодаря на Sham и LambOfGod
Но не искам да късам с гаджето :) иначе може да сменя цвета на косата.. :-D

cherinka
10-07-2010, 20:22
наркотик = мания

храна - свинско, пилешко, телешко, марули, броколи, ябълки, праскови, диня, сърви, мусака, пиле жулиен, моркови, тиквички, ориз, дюнер, пица, родопска салата, попска салата, луканка, кренвирши, сладко - фавли, кроасани, торти, пасти.
месо-алангре, не алангре

неща от живота - музика, групи, банди, песни, албуми, звучене, определени ритми, науки - психология, астрономия, енергетика, здравеопазване, пиърсинг, татуси, астрономия, история, езици

писна ли ти да се правя на умна и да не се получава.

и не става въпрос за самите субстанции (каквито и да са те), а за чувствата, които наслага у един човек след употребата им (дори не физическа).

важното е да се чувстваш/чувствате добре.

другото си е граници, които си е въпрос за тебе дали ще съумееш да ги спазиш и да не прекалиш

...защото всичко в прекалени количества е грозно и вие, всички, много добре го знаете това;)

*мъчла си за други неща, че ме избиват пръстите да пиша още, които и ги сметнал за глупости, дори да има капка истина в тях, ама нали скоро ще бъда банната..... и моя наркотик - форума.... по-нататък ще чувствам някаква абстиненция...я да си мълча, кво ли разбирам):)

PainMonopoly
10-07-2010, 20:58
Запиши се на някаква извънкласна дейност. Примерно някакъв спорт. Или някакъв проект. Или курс. Или активизъм. Ще ангажира част от времето ти, ще ти осигурява възможности да пътуваш и ще се запознаеш с нови хора.

NikE
10-07-2010, 22:02
.. искам промяна в живота си ..
След като ти сама не знаеш какво да промениш как се очаква ние да знаем? Да хвърлим боб, грах? :) Сблъскала си се с ежедневието. Ще те разочаровам, но отърване от него няма. Давам ти една идея, да разнообразиш - адреналин. Ама качествен. Ти си реши какво е за теб адреналина и в каква форма ще го изпиташ.

Deadlock
10-07-2010, 22:40
определено спорт!

на мен изключително много ми помогна. променя отношението към тялото, към храната, към почивката, въобще ежедневието. има много положително влияние върху настроението и мотивацията да вършиш останалите си неща, развива различни умения и калява волята.

успех :)

ZipFail
10-07-2010, 23:24
И как като си смениш цвета на косата ще си промениш живота ? Скуката идва от начина ти на мислене, а не от това какви дънки носиш ;)

strave
10-08-2010, 07:18
Нови хора-Всяко ново общуване е нов мироглед и нещо непознато.Спорта също раздвижва ежедневието.

Mitkoni
10-08-2010, 14:25
Намери си някой спорт който ти е интересен и те влече.Започни тренировки.Прогресирай.От както започнах да се занимавам сериозно със спорт се промених адски много.Спорта придаде смисъл на живота ми и не живея ден за ден както преди.Не живей ден за ден!Направи така че животът ти да има смисъл ;]

anonymous546178
10-08-2010, 18:15
Аз точно като живея ден за ден не скучая. Събуждаш се сутринта и решаваш кво да правиш, не обмисляй нищо, излез на разходка, пътувай някъде и тн.
Спорт също е оферта, аз чрез спорт много се промених