PDA

View Full Version : Как да го забравя??



anonim4e236
10-07-2010, 19:56
Имам проблем...ошее съм лудо влюбена в бившия си приятел и не мога да го забравя...В момента ходя с най-добрият му приятел хем за да му права мръсно хем за да го забравя но не се получаваа,разговарям с него всики ден защото тои ме търсии но все заа немаловажни темви според мен си търси просто причена ,за да ме чуее ноо въпреки всичко мисля ,че тои още мее харесва а аз нее спирам да съм влюбена как да постъпя??? :( :( :(

programings
10-08-2010, 07:28
Еми върни се при него, що за въпрос? То това е риторичен въпрос, ти си даваш отговор!

radeberger
10-08-2010, 08:09
Нееееееее занимавай момчето, с което сиииииии сега като нямаш никакви чувства към него. Щом бившия теееее харесва и ти него сееееееее съберете.

sasha_90
10-08-2010, 18:37
Като толкова много го харесваш,защо не се съберете?Въпреки,че твоята любов ми се струва доста съмнителна.Защо ли?Казваш,че си влюбена,а в същото време ходиш с негов приятел,за да му правиш мръсно.Това,мога да ти кажа,не е любов.Не знам какво е.Не знам и какво е имало между вас.Може да те е наранил и затова сега да го "наказваш" така.Но пак ти казвам-не си влюбена.