PDA

View Full Version : Въпрос



apkzz
10-07-2010, 20:55
Излезе ми един файл който се казва "_____"(3 подчерти 0 Кб) ... На едно фр се беше появил същия файл и като го изтри компа му при включване му искаше некакъв файл който липсвал и го беше дал на ремонт ... Та въпроса ми ако го изтрия ще стане ли некакъв фал....



П.П Този файл "_____" го имам и в Ц:/ и Д:/ ... Нищо не съм създавал или приеминувал ... Просто когато свърши Дота-та , като излязох от нея и се появи ...

MissDeadly
10-07-2010, 23:41
Може да е вирус.. даже това е най-вероятно. Щом не си го правил/а и го има и в двата харда. Сканирай си компа :)

GregoryHouse
10-08-2010, 01:34
Може да е вирус.. даже това е най-вероятно. Щом не си го правил/а и го има и в двата харда. Сканирай си компа :)

1во ти си нямаш представа какво е вирус
2ро как разбра,че е вирус?

До автора: Може да е сървис на гарена. Не съм го виждал, ама е възможно. Разбери какво го стартира (msconfig). Сканирай го с Malwarebytes. Всъщност направи Full scan с malwarebytes (просто, защото сигурно така и така имая разни мизерийки по компа :D ). Тегли я от официалния и сайт.

MissDeadly
10-08-2010, 08:00
1во ти си нямаш представа какво е вирус
2ро как разбра,че е вирус?

Ок щом казваш, че си нямам представа. Ти имаш представа + това имаш представа дали аз имам представа... Не знам как изключваш тази възможност.. аз се базирам главно на това:


Излезе ми един файл който се казва "_____"(3 подчерти 0 Кб) ... На едно фр се беше появил същия файл и като го изтри компа му при включване му искаше некакъв файл който липсвал и го беше дал на ремонт ... Та въпроса ми ако го изтрия ще стане ли некакъв фал....



П.П Този файл "_____" го имам и в Ц:/ и Д:/ ... Нищо не съм създавал или приеминувал ... Просто когато свърши Дота-та , като излязох от нея и се появи ...

Ако е файл от windows-a защо ще го има и в Ц и в Д? И защо е 0 кб и с такова име? Каква е тая игра която създава файл с такова име и ти прецаква компа след като го изтриеш... просто ми е странно.


И по темата.. сложи една флашка и премести някакъв произволен файл на нея, виж дали ще пъкне този с "___" :)

apkzz
10-08-2010, 09:58
Сканирах го и не показва , че има вируси . :-o

GregoryHouse
10-08-2010, 14:07
Файла не е създаден от игра, а от програма вероятно. Вирусите НЕ правят такива файлове.

И казвам, че не знаеш какво е вирус по простата причина, че бъркаш вируси със worms,malware,spyware,adware и etc.

Авторе направи фул скан на компа си не само на файла. Това може да е просто дропнат файл, а той не не интересува. Интересува ни дропера да намерим. И се надявам не си с някоя антивирусна стил кракнат аваст и да сканираш с него. Изтегли си Авира и слагай нея. И прави фул скан със malwarebytes. Направи и няколко шота да видим за какво става на въпрос дефакто.

apkzz
10-08-2010, 16:07
Сканирах си целия компютър с Нод32(не е пиратска или кракната) и не показва , че имам некакъв вид вирус или нещо друго

Foreverbg
10-08-2010, 20:24
Как това ще е вирус бе?! :lol: Файлът е 0кб, тоест няма нищо в него :lol:

MissDeadly
10-09-2010, 06:42
И казвам, че не знаеш какво е вирус по простата причина, че бъркаш вируси със worms,malware,spyware,adware и etc.

Мда аз ги слагам под общ знаменател... Към автора: опита ли това което ти казах? Моята идея е, че има нещо което го генерира... при мен имаше подобно нещо, но то се криеше даже (сменяше си опцията да не се виждат фаилове) както и да е. Защо не питаш? Любопитно ми е.


Как това ще е вирус бе?! :lol: Файлът е 0кб, тоест няма нищо в него :lol:

Your not helping...

Foreverbg
10-09-2010, 08:53
Абе да ви имам проблемите на вас. Цяла тема пускаш за един файл 0кб?! Трий го нищо нема ти стане на компа.

GregoryHouse
10-09-2010, 10:34
The problem is not in 0kb file, but the one who created it...idiots.

MissDeadly
10-09-2010, 11:44
The problem is not in 0kb file, but the one who created it...idiots.

Аз съм на същото мнение...

Foreverbg
10-09-2010, 14:27
Та въпроса ми ако го изтрия ще стане ли некакъв фал....
Мисля, че отговорих :)

MissDeadly
10-09-2010, 16:45
i suggest you checked your head for viruses, and use a proper anti-virus program, like vodka or rakia and eventually kill them :D

Your english is rotten :P