PDA

View Full Version : Въпрос за Жените



AriDasVeriDas
10-07-2010, 21:13
Здравейте,

Искам да задам един въпрос към женската част на този форум.
Вярно ли е, че вие момичетата/жените, харесвате настоятелни мъже, мъже , които се отнасят внимателно с вас, но и желаят да получат своето.
Защото напоследък много истории слушам за мой познат, който постоянно има успехи със завързването на връзки(макар и някой от тях за кратко време) и като питах защо така привлича дамите и ми дадоха като отговор такова предположение.
Вие какво мислите по въпроса?

И другото което искам да попитам е:
Защо момчета/мъже, които се отнасят нежно и учтиво с момичетата, много често търпят провали по отношение на ухажването.
Нима факта, че има момчета/мъже, които не гледат на жените като на средство за секс или като к....а или п.....е, а в техните очи представляват нежни създания и/или ангели и че се държат деликатно и не псуват пред тях или че не пушат или пият за да създадат добро впечатление ги прави да изглеждат като:
"Тъпаци,идиоти,loser-и?,убитаци". ?
[-X :(

MissDeadly
10-07-2010, 23:36
харесвате настоятелни мъже, мъже , които се отнасят внимателно с вас, но и желаят да получат своето.

Не знам за другите момичета от форума, но аз съм точно така... много нежен.. някак не звучи мъжествено, знам ли.. Трудно за обяснение 8-)

umri
10-08-2010, 00:34
Каквото и да ти говорят - не ги слушай. Колкото повече се опитваш да се харесаш и боготвориш една жена, толкова повече необясними неуспехи ще имаш. Завърти отношението си на 180 градуса. Вместо всичко, което правиш сега, прави точно обратното... гарантирам по-добър успех. Дано човек в реалния живот, който е наистина е навътре с материала , да ти обясни това-онова. Единственият начин за завладяване на вагинални крепости е мъжествеността. Решаващият фактор е различното разбиране на значението на думата.

LadyDi
10-08-2010, 07:02
Как бягате от едната крайност в другата, направо е смешно.

Жените не обичат лигави мъже.

Жените не обичат и твърде tough guys.

Мъжът трябва да си е мъж, с всички характеристики, които си носи това понятие, включително умението да уважава жената, без да става прекалено мил.

Нищо прекалено не е привлекателно.

AriDasVeriDas
10-08-2010, 08:18
Трябва Чо'ече ама...
:S ;(

има моменти, в които просто ми се иска да бях с по-различен характер(не казвам че съм нежни китки или слабохарактерен= просто отношението към момичета да е по....джентълменско и деликатно)

може би непукист или по-скоро арогантен и високомерен.

Тогава със сиг. щеше да има повече успех.

AriDasVeriDas
10-08-2010, 08:20
[quote=AriDasVeriDas]харесвате настоятелни мъже, мъже , които се отнасят внимателно с вас, но и желаят да получат своето.

Не знам за другите момичета от форума, но аз съм точно така... много нежен.. някак не звучи мъжествено, знам ли.. Трудно за обяснение 8-)[/quote/]

Твърде суров или средна работа?
Off-Topic:
Ти на колко години си.

MissDeadly
10-08-2010, 08:29
харесвате настоятелни мъже, мъже , които се отнасят внимателно с вас, но и желаят да получат своето.

Не знам за другите момичета от форума, но аз съм точно така... много нежен.. някак не звучи мъжествено, знам ли.. Трудно за обяснение 8-)[/quote/]

Твърде суров или средна работа?
Off-Topic:
Ти на колко години си.

E.. рядко ще срещнеш момиче, което да иска твърде суров.. Не е въпроса в суровото... Въпроса е да не се глези и лигави, да приема нещата каквито са, да постъпва като мъж, да прави отстъпки когато е нужно и да държи на думите си. Всяка жена иска сигурност и спокойствие :) И съм на 19.. 8-)

pinkyy
10-08-2010, 08:36
Как бягате от едната крайност в другата, направо е смешно.

Жените не обичат лигави мъже.

Жените не обичат и твърде tough guys.

Мъжът трябва да си е мъж, с всички характеристики, които си носи това понятие, включително умението да уважава жената, без да става прекалено мил.

Нищо прекалено не е привлекателно.

+1 : ) евала

Wednesday666
10-08-2010, 09:34
Никоя жена не обича мъжа до нея да е пълен лигльо, нито пък да е адски груб и подобни неща. Мъжът просто трябва да бъде мъж, да се държи като такъв, да не бяга от лоши сутиации, да защитава половинката си, с една дума да бъде мъжествен, но и да бъде мил с момичето :)

xKiFlA
10-08-2010, 11:33
Не харесвам момчета. и за тва немога да отговора.
Но знам със сигурност че такъв дето бих искала няма да съществува :D

xxcherry
10-08-2010, 16:02
Ами зависи и от самото момиче.
Но попринцип , момичетата харесват момчета, които да ги защитават, да са мили с тях, да им помагат.

valdesbg
10-08-2010, 16:09
Тъй като гледам нямате нужда от мойто мнение... само да допълня, че колкото повече се опитваш да впечатлиш една дама, за да ти обърне внимание и да те различи от останалите льольовци..толкова повече ще попадаш в категорията досадник.

Ключа е наедно друго местенце. Да добре е да си директен, да добре е да не очакваш позволение за всеки твой ход. Хубаво е и да не и хоодиш по свирката за всяко нещо. Щото мили ми женички, доста често пускате въпроси уловка, за да видите дали нашия е достатъчно печен за да не се върже? Обаче само това не стига :) Въпроса е да разбереш какво харесва/обича/иска момичето като държание и поведение и да и го предложиш.. не безплатно разбира се.

Да поясня..това което жените казват че харесват и искат, и това което всъщност харесват и искат са две съвсем различни неща :)

FuckedUp
10-08-2010, 16:11
Добре, бе...
Вие какво разбирате под МЪЖ?

valdesbg
10-08-2010, 16:13
Добре, бе...
Вие какво разбирате под МЪЖ?

Oh, no...not again...

*facepalm*

FuckedUp
10-08-2010, 16:22
Добре, бе...
Вие какво разбирате под МЪЖ?

Oh, no...not again...

*facepalm*
Go fu*k yourself :))
Та.. :D

titinkaa
10-08-2010, 16:27
Изкл. много ми харесва мъжът да е мил,добър,привлекателен с чувство за хумор,да разбира жената до себе си,да й помага,да е джентълмен,не харесвам някви надути мъжаги,дето като минат покрай теб и от толкова надуване да не им пука,че може да бутнат някоя дама,дори няма да се извинят.
Например един път ми направи впечетлени в един случай.Отивам аз в център за дрехи,тръгвам си аз и на входа н аплъзгащите се врати,в момента в който се отваря вратата и рекох да излезна три момчета насреща единия леко се бутна в мен,а другия му вика: "Абе направи път на момичето да мине бе",и това го каза негов приятел,та останах с впечетление,че не всеки е еднакъв с другия,пък и нали има една дума,че кой с къвто се събере такъв става,да ама май не е така.
И винаги много ме радва,когато някое момче/мъж ми направи път и се усмихне,много е приятно.И по принцип си падам по такива мъже.А и не говорим за това,жените на кви мъже биха се отдали,то секса си е секс,ама си е друго,когато имаш нежен приятел до себе си,и е много по приятно и хубаво и за двамата. :) Стига съм говорила,че много взех да проявявам романтизъм. :P

AniBG
10-08-2010, 16:32
Как бягате от едната крайност в другата, направо е смешно.

Жените не обичат лигави мъже.

Жените не обичат и твърде tough guys.

Мъжът трябва да си е мъж, с всички характеристики, които си носи това понятие, включително умението да уважава жената, без да става прекалено мил.

Нищо прекалено не е привлекателно.
+1! Най-доброто мнение досега!! :?

TeenageDream
10-08-2010, 16:35
Как бягате от едната крайност в другата, направо е смешно.

Жените не обичат лигави мъже.

Жените не обичат и твърде tough guys.

Мъжът трябва да си е мъж, с всички характеристики, които си носи това понятие, включително умението да уважава жената, без да става прекалено мил.

Нищо прекалено не е привлекателно.

umri
10-08-2010, 23:17
Как бягате от едната крайност в другата, направо е смешно.

Жените не обичат лигави мъже.

Жените не обичат и твърде tough guys.

Мъжът трябва да си е мъж, с всички характеристики, които си носи това понятие, включително умението да уважава жената, без да става прекалено мил.

Нищо прекалено не е привлекателно.
Ако имаше нещо специално за мен, можеше да ме цитираш, а не да говориш в множествено число.

Определението ти е правилно, но той, дори да се опита да завърти всичко на 180 градуса, няма да успее, поне не веднага. Би било добро начало.
Никой в този форум не може да му каже перфектната рецепта, че да му инжектира конска доза тестостерон и да преобърне света му, защото това не е теория.

xKiFlA
10-09-2010, 01:38
мъжът е боклук /за мен/
теа е истината
:-)

MissDeadly
10-09-2010, 06:36
мъжът е боклук /за мен/
теа е истината
:-)

Голяма надежда му вдъхваш... :lol:

RoSKo0o0
10-09-2010, 07:09
Авторе и аз това се питам всеки ден. Но гледам има баланс в отношенията ми с всички хора.

coconuttt
10-10-2010, 09:35
всяко нещо, с мярката си. аз лично обичам момчета, които щом харесат някое момиче например, и дават да разбере (не по гаменски начин, разбира се), а не да мотаят и себе си, и нея. "дали да й кажааа, тя как ли ще реагира.." ми ако никога не го направиш това, а мацката наистина си струва, как ще го разбереш другояче бе, мен? :D

GossipGirl89
10-10-2010, 09:52
Аз си падам по средната, т.нар. "златна" среда. Трябва да е нито много мил, нито много суров, нито прекалено надут и самовлюбен, но пък ценящ и уважаващ себе си. Трябва да му се чува мъжката дума отвреме-навреме и жената малко или много да изпитва респект към него. Не да я е страх да го погледне, а просто да си знае, че в определени ситуации той ще си държи на положението и няма да позволи лигави истории.

AceXe
10-10-2010, 10:01
Не съм жена, но ще ти отговоря много просто.

Жените обичат сигурност. Жените обичат закрила. Обичат топлина. Това е на чисто инстинктивно ниво. Затова жените обичат мъже, които се държат като мъже. А нежността противоречи на мъжествеността. Затова трябва в точните моменти, на точните места да си нежен, но в останалото време да се държиш мъжки и да не се лигавиш. А под лиготия влиза и свалянето на звезди за една жена. Баланс между двете.

GossipGirl89 междувпрочем много добре го каза. :]

kalpazanka
10-10-2010, 10:08
Тъй като гледам нямате нужда от мойто мнение... само да допълня, че колкото повече се опитваш да впечатлиш една дама, за да ти обърне внимание и да те различи от останалите льольовци..толкова повече ще попадаш в категорията досадник.
Да те поправя, мили мой valdesbg. В категорията досадник попадате тогава, когато не разбирате от мълчаливи и не чак толкова мълчаливи откази, когато риете с копито упорито и се надъхвате, а отсреща няма и капка интерес.

AceXe ми отмъкна мнението изпод пръстите.

notlike
10-10-2010, 10:31
Калпазанке, а когато няма никакъв отговор? Може би това е най-сакатото положение. Сетих се за един девиз на някаква феминистка организация - Идеалният мъж не пуши, не пие, не ходи по курви и.. не съществува" :razz: Към автора - не се притеснявай, пич, бъди смел, когато си сигурен в чувствата си, и ще успееш, убеден съм.

YouDontKnowMe
10-10-2010, 12:18
Добре, бе...
Вие какво разбирате под МЪЖ?
IQ над 130 , ако е възможно.

Иначе, въпроса ти е много подвеждащ.
Ще ти отговоря така : Ти какво разбираш под жена ?

:razz:

jabkaaa
10-10-2010, 12:46
Ами повечето момичета не обичат и няма да търпят някой дасе отнася грубо,но повечето момичета търсят момче,което знае какво иска,отстоява си позицията,но същевременно се държи добре.Много добре,не е на добре действа и тук,затова момчетата, които са МНОГО послушни нямат голям успех.Момичетата са странни същества иии винаги гонят дивото и искат това ,което нямат и затова се получава така :) А по повод алкохола,цигарите и т.н. не ги считам като плюсове,ноо в крайна сметка,ако едно момче се държи идеално с мен,прави винаги каквото искам,не пие,не прави нищо лошо,съобразява се със всичко и не пробва нищо различно,няма да ми е много интересно :-P

nevermind1313
10-10-2010, 14:06
ами ей тва е нечестното- държиш ли се мило, си глупав добряк, а ако се държиш зле- гаден комплексар

YouDontKnowMe
10-10-2010, 14:12
ами ей тва е нечестното- държиш ли се мило, си глупав добряк, а ако се държиш зле- гаден комплексар

А изтърканият лаф - "Просто бъди себе си" к'де отиде ..

Sintya
10-10-2010, 18:39
Харесвам момчета, които са внимателни и добри към мен и се държат така, както и аз с тях. Тоест - дават ми пространството, от което се нуждая, грижат се за мен, уважават ме и ме разбират. Разбира се, така се държа и аз с тях. " Каквото повикало, такова се обадило. " :)

LadyDi
10-10-2010, 19:52
Ако имаше нещо специално за мен, можеше да ме цитираш, а не да говориш в множествено число.

Определението ти е правилно, но той, дори да се опита да завърти всичко на 180 градуса, няма да успее, поне не веднага. Би било добро начало.
Никой в този форум не може да му каже перфектната рецепта, че да му инжектира конска доза тестостерон и да преобърне света му, защото това не е теория.
Не беше специално за теб, по-скоро бях провокирана от мнението на автора и твоето след него.
Аз не се и опитвам да му дам перфектната рецепта, защото няма такава. Всяка жена е различна и си е с различен вкус. Но ако ще си говорим обобщаващо, както предполага самата тема, тогава трябва да изравним позициите.

А исках да вмъкна и нещо друго:
Жените, колкото и да не ви се вярва, сме чувствителни и не ни е приятно да нараняваме един мъж, като директно му кажем, че по нашите критерии не става за гадже. От там са и мълчаливите намеци, които спомена kalpazanka, и които ако не се научите да схващате, просто няма как да се разберем. Да, трудно е :) И ние не разбираме обсебеността на някои мъже от коли или спорт, ама какво да се прави :)

AriDasVeriDas
10-10-2010, 21:02
1. Искам да благодаря на всички тука, които изразиха мненията си по този въпрос и понаучих много от вас относно тази гледна точка.Работата е че все не попадам на жени, които да оценят качествата ми(не казвам че съм перфектен, просто това, което повечето от дамите коментирали темата изразиха като качества за добър мъж ги притежавам и аз) и просто понякога така ме хваща яд на съдбата и неволята че...
ми иде да го излея някъде.
И това "някъде" е тук.Не ме разбирайте погрешно= не избивам комплекси, нито пък търся съчувстие, просто от доста време си мислех дали да напиша всичко това тук, сега и дали е подходящо= може би защото тука може да се споделят проблеми и тревоги(поради факта че може да остана анонимен) или може би защото има и други като мен, които са изпаднали в подобна немилост :oops: :D .
Но все пак благодаря на всички ви за вашите мнения/съвети/препоръки.

Hey.. if you ever see me out there on the streets of Sofia, I'll say "Hey there =) " and perhaps I will buy you a drink :smt006 :smt006