PDA

View Full Version : Сложна ситуяция



AnimeFan
10-07-2010, 21:51
Здравеите !
Направо на проблема, има една групичка момичета от съседния клас по-малки са от мен но ми харесва едно специално момиче от тях и искам да я поканя да излезем но не я познавам лично, и незнам какво да и кажа. Обмислял съм варианта да поканя цялата гупа от момичета и аз да викна прятели но някакси дедазнам.....

Очаквам съвети, мерси предварително.

GossipGirl89
10-07-2010, 22:04
Е нали уж са в съседния клас - как са по-малки от тебе тогава? :D
Иначе първо се запознайте, поопознайте и чак тогава мисли за вариант за кафе

psvturbo
10-07-2010, 22:47
отиваш и и каздаш директно за кафе..ако си готин на външен вид ще се навие..повечето и без това няма какво да правят по цял ден освен да се моткат нагоре надолу като мухи без глави..

др вариант е да намериш твой приятел който ЕВЕНТУАЛНО да познава някое от момичетата и да направиш така че той без да иска да каже нещо за тебе че я харесваш и чакаш..

но определено първият вариант е добрия .. :)

xxcherry
10-08-2010, 16:32
Сложно в ситуацията не намирам. :-o
Ами отиваш в техния клас, намираш я, питаш я дали искате да излезете заедно, за да се запознаете и т.н. и чакаш отговора.
Момче си, не би трябвало да те спира нещо. Имам предвид, че момичетата са по-срамежливи и по-рядко те първи заговарят. Така че, действай.Ако откаже, здраве да е.

valdesbg
10-08-2010, 16:35
Ааа сложна ситуЯция, викаш...

Ми кво ще кажеш да се запознаете първо? :-o

Да провериш дали наистина ще ти хареса или само плезиш език, като тригодишно пред витрина за сладолед :)

girl6
10-10-2010, 08:27
Откажи се - нищо няма да се получи!

Moderatorius
10-10-2010, 08:43
Откажи се - нищо няма да се получи!
Колко обнадеждаващо :D

Иначе ако имаш достатъчно приятели, защо пък да не поканиш цялата им група?

AceXe
10-10-2010, 09:11
Откажи се - нищо няма да се получи!
Колко обнадеждаващо :D

Иначе ако имаш достатъчно приятели, защо пък да не поканиш цялата им група?

По-удобен вариант, но и по-рискован да не се получи нищо. Обикновено момичетата сами са много по-истински. Когато са сред приятелки могат да са големи кучки, дори да не го искат.

raence97
10-10-2010, 09:59
Аз те съветвам да го направиш това с кафето и твои приятели. Според мен ще се получи, а и нищо не губиш ако рискуваш-нали така?!