PDA

View Full Version : Какво трябва да направя :(



nymphetamiNeee
10-07-2010, 22:23
Харесвам едно момиче много ( даже мисля че съм влюбен в нея ) , проблема е там че аз съм как да го кажа ... леко срамежливо момче . Та преди няколко дни тя ми направи намеци смисъл да и предложа .. но незнам защо не го направих . В училище ми обръща малко внимание .. Според вас какво трябва да направя ?

psvturbo
10-07-2010, 22:38
Ако е от твоя клас - и докато сте в клас не ти обръща много-много внимание я за*бавай..Познавал съм и познавам мн такива двойки и за нищо нестават..последният случай беше че едно момиче ходеше с едно момче само заради парите.бяха от един клас и в училише никога не съм ги виждал заедно, дори хванати за ръце..другото което е че може да иска да те използва за да може да се шляйка насам натам с тебе след даскало и да ти пропилява живота. :? ](*,)

ПС:Момчето в горният пример ми е добър приятел и в случая, гаджето му въобще не го обичаше а само искаше да го използва него и парите му, а той горкия беше влюбен в нея щото по цял ден бяха заедно..

ladykeisy
10-07-2010, 22:41
Да му пропилява живота с какво? С 3-те деца, които имат, загубения живот и годините страдание ли? Че нали сега трябва да живее? Малък е, трябва да се учи, да страда, да се радва. Ако не така, то как?

nymphetamiNeee
10-07-2010, 22:49
Ако е от твоя клас - и докато сте в клас не ти обръща много-много внимание я за*бавай..Познавал съм и познавам мн такива двойки и за нищо нестават..последният случай беше че едно момиче ходеше с едно момче само заради парите.бяха от един клас и в училише никога не съм ги виждал заедно, дори хванати за ръце..другото което е че може да иска да те използва за да може да се шляйка насам натам с тебе след даскало и да ти пропилява живота. :? ](*,)

ПС:Момчето в горният пример ми е добър приятел и в случая, гаджето му въобще не го обичаше а само искаше да го използва него и парите му, а той горкия беше влюбен в нея щото по цял ден бяха заедно..Не е от моя клас . Почти всеки ден се виждаме по коридорите на училището и сме на здравей - здрасти + една усмивка . Тя беши ми казала , че си иска прегрътките които и пращам по skype ( но така и така не се реших и не го направих , незнам защо ) , но се бях навил за вчера ( четвъртък) и я попитах , ако те прегърна как би реагирала ? след което каза че незнае .. Просто съм объркан .. в мен ли е грешката или в нея незнам ... Познавам я от доста години :) Не мисля че ще е само с мене за пари ( понеже не съм един от най - богатите ( хихи ) )

RoSKo0o0
10-08-2010, 09:23
...

BlindedAngel
10-08-2010, 11:50
Отвори сърцето си. Нищо, че сте от едно училище. И моята приятелка беше в същото училище и когато се премести (понеже в началото на връзката ни беше 7 клас и след това кандидатстване) в моето, мислех че е грешка, но не. Дори ни сближи и се отрази доста добре на връзката ни, заздрави. Така че не се притеснявай, излезте извън училище и й предложи щом ти е направила дори намек. Не виждам причина за притеснение, казваш го...изведнъж, казва ти да и започва великата любов :)
Тоз пък и тя... "Отвори сърцето си" :razz: Кратко и ясно - бъди мъж, стегни се и действай.Като почнете да го мислите ме разсмивате до сълзи 8)

NeZaPoznat
10-08-2010, 12:20
Тоз пък и тя... "Отвори сърцето си" :razz:

иска да каже - 'отвори краката си' :D

Ама щото момичетата са срамежливи - казват сърце - пък ти се сещай :D
Между другото - при тях това работи 8) ... само че не се сещат че при нас не е точно така 8-)

xxcherry
10-08-2010, 15:51
От какво толкова те е срам?
Тя те иска. Ти я искаш. Е ?

titinkaa
10-08-2010, 16:03
Еми покания я като я видиш след у-ще да се срещнете еди къде си на кафенце,разходка и ако не на първия път,то поне на втория й предложи.Подари й роза,ще я впечетлиш повече.

RoSKo0o0
10-09-2010, 09:39
...

BlindedAngel
10-09-2010, 11:39
Отвори сърцето си. Нищо, че сте от едно училище. И моята приятелка беше в същото училище и когато се премести (понеже в началото на връзката ни беше 7 клас и след това кандидатстване) в моето, мислех че е грешка, но не. Дори ни сближи и се отрази доста добре на връзката ни, заздрави. Така че не се притеснявай, излезте извън училище и й предложи щом ти е направила дори намек. Не виждам причина за притеснение, казваш го...изведнъж, казва ти да и започва великата любов :)
Тоз пък и тя... "Отвори сърцето си" :razz: Кратко и ясно - бъди мъж, стегни се и действай.Като почнете да го мислите ме разсмивате до сълзи 8)

Еми, щом чак си говорим за "ВЛЮБВАНЕ" какво друго да кажа. Знаеш, че няма да бъде мъж - няма какво да го пришпорваш. Ако беше, отдавна да го е направил.

П.С. Иначе да, беше доста педалско това мое първо изречение :D:D
Е не съм искал да те засегна.Беше за бъзика пък и така си приказвам аз.А по темата садвам се като гледам темите тука за тийновете дето са нерешителни...Не ща да си мисля какво ще се получи когато те порастнат и евентуално си останат същите страхливци...Трябва да им се налее акъл иначе не става 8)

a1a2b3v
10-09-2010, 12:04
Не е от моя клас . Почти всеки ден се виждаме по коридорите на училището и сме на здравей - здрасти + една усмивка . Тя беши ми казала , че си иска прегрътките които и пращам по skype ( но така и така не се реших и не го направих , незнам защо ) , но се бях навил за вчера ( четвъртък) и я попитах , ако те прегърна как би реагирала ? след което каза че незнае .. Просто съм объркан .. в мен ли е грешката или в нея незнам ... Познавам я от доста години :) Не мисля че ще е само с мене за пари ( понеже не съм един от най - богатите ( хихи ) )

Не е трябвало да я питаш, ами направо да я гушнеш и да видиш реакцията и. Следващия път като я видиш не и казвай само"здравей" ами я заговори, покани я да излезете ( не е нужно на кафе може просто да се разходите до някъде, ако сте в по-голям град имате и по-голям избор. Измисли нещо оригинално). Виж се получило нещо щото тва скайпа не е правилния начин.

girl6
10-09-2010, 14:57
Казваш, че сте на здравей-здрасти и усмивка - напълно недостатъчно. Аз съм момиче и дори страшно да харесвам някое момче и той ми предложи ако сме на здравей-здрасти никога ни бих се съгласила! Пробвай да се сприятелите(но не прекалено много) и действай тогава. Успех!

sladur4etyYy
10-09-2010, 15:24
Ако е от твоя клас - и докато сте в клас не ти обръща много-много внимание я за*бавай..Познавал съм и познавам мн такива двойки и за нищо нестават..последният случай беше че едно момиче ходеше с едно момче само заради парите.бяха от един клас и в училише никога не съм ги виждал заедно, дори хванати за ръце..другото което е че може да иска да те използва за да може да се шляйка насам натам с тебе след даскало и да ти пропилява живота. :? ](*,)

ПС:Момчето в горният пример ми е добър приятел и в случая, гаджето му въобще не го обичаше а само искаше да го използва него и парите му, а той горкия беше влюбен в нея щото по цял ден бяха заедно..Не е от моя клас . Почти всеки ден се виждаме по коридорите на училището и сме на здравей - здрасти + една усмивка . Тя беши ми казала , че си иска прегрътките които и пращам по skype ( но така и така не се реших и не го направих , незнам защо ) , но се бях навил за вчера ( четвъртък) и я попитах , ако те прегърна как би реагирала ? след което каза че незнае .. Просто съм объркан .. в мен ли е грешката или в нея незнам ... Познавам я от доста години :) Не мисля че ще е само с мене за пари ( понеже не съм един от най - богатите ( хихи ) )

хахаха, ебава се с теб, не се връзвай.

a1a2b3v
10-09-2010, 16:57
Казваш, че сте на здравей-здрасти и усмивка - напълно недостатъчно. Аз съм момиче и дори страшно да харесвам някое момче и той ми предложи ако сме на здравей-здрасти никога ни бих се съгласила! Пробвай да се сприятелите(но не прекалено много) и действай тогава. Успех!

Това е лош съвет... ако не и покажеш, че не я искаш само за приятелка ти директно минаваш в списъка към приятелите и после излизане от него няма. :) Затова като излезете давай спокойно прегръдка за здрасти, чао можеш да я докосваш. Споко няма да те изяде, освен ако не е някой канибал де . :D

coconuttt
10-10-2010, 09:31
не бъди толкова срамежлив. мен лично срамежливите момчета не ми допадат, ама изобщо напоследък. вие сте силния пол, вие трябва да правите първата крачка, нали така? давай смело. :wink:

notlike
10-10-2010, 10:46
coconut, мързелът няма равен. Дори смъртта не може да се бори с него.. ами, ако момчето е срамежливо, момичето защо не поеме първа крачка? То, че не е много правилно, не е - ама кой ти гледа животеца. Той си тече с гъза нагоре и това е.. с информация от дебелите книги нищо, ама нищо няма да постигнеш :) Хайде със здраве!

deadshadow13
10-10-2010, 12:46
момче има 10 теми по твоя случай как да предложиш и какво да направиш прочети малко иначе по темата недей се срамува а действай.

xxcherry
10-10-2010, 13:34
не бъди толкова срамежлив. мен лично срамежливите момчета не ми допадат, ама изобщо напоследък. вие сте силния пол, вие трябва да правите първата крачка, нали така? давай смело. :wink:

Точно така.
Е, не пречи и момичето да направи първата крачка,
но попринцип е за момчетата. ;д
Успех.

nymphetamiNeee
10-10-2010, 23:36
Утре ще направя всичко възможно да и предложа (ако се престраша де ) Благодаря на всички !!!
:-)

sladur4etyYy
10-11-2010, 16:09
Утре ще направя всичко възможно да и предложа (ако се престраша де ) Благодаря на всички !!!
:-)

моля те, направи ми удоволствието и разкажи подробно как е минало! :razz: