PDA

View Full Version : Намек



LadyZaribena96
10-08-2010, 10:18
Значии .. напрао вече съм бясна ..момчето ,което харесвам ацки много .. мн ма изнервя и нз кфо да прая .. ходи се натиска със мой съученички .. и се крие от приятелките ми .. (се 1 на мене не ми казват кфо прай.. но както и да е)и като ме види .. веднага зад гъза ми се лепва .. знам че и той ме харесва защото ми го е казвал ацки много пъти .. при няколко пъти ми е казвал "обичам те" вече сигурно от около 2 месеца е така .. просто вече не ми се чака .. но той още не ми е предложил .. или ако си мисли че аз ще го направя .. лъже се .. ако тряя на пук ши му прая .. малко ли от приятелите му ме харесват .. :D
таа да преминем на въпроса .. ако може дайте ми кафи съвети .. за някфи намеци да му напрая .. щот е явно че с тез намеци дет му прая аз .. не стаа :-x :-# :smt013 :smt022

NeZaPoznat
10-08-2010, 10:26
наш са - отиваш и му кааш:
глей са аЦЦки ного ми съ иска ут теб , и ацки ногу тъ жилаиъ и аку ни съ сети - ацки ного си бийш шутъ :-P

LadyZaribena96
10-08-2010, 10:28
хаха .. добре ще го направя ;dd :D :grin: :-D

NeZaPoznat
10-08-2010, 10:32
забраяф да ти кажъ чи траа а си ацки ногу убедителнъ и акУ мой с къса пулъ биз гащи - демекЪ да си гутоа за сИекс ил пУне за лизани/близани :lol: :lol: :lol:

LadyZaribena96
10-08-2010, 10:35
хахах .. и това може да се уреди .. :) :D :D

NobodyIsPerfectSoWhat
10-08-2010, 10:56
мда бе.... или направо си го питай .... "абе ти куга мислиш даааа......или нямаш такива намерения скоро време..." :-D :-D :-D :-D

mArMaLaDkA
10-08-2010, 10:59
Нали не му пишеш писма? Защото, ако го правиш, колкото и мили неща да му пишеш, те не могат да замажат факта, че ти пишеш КРАЙНО НЕГРАМОТНО.

NobodyIsPerfectSoWhat
10-08-2010, 11:04
Има нещичко вярно ... :D :D ама то момичето иска да го вкара в леглото .... едвали ще му го пише на писмо :D :D Ако е така представям си писмото .... :lol: :lol: :lol: :lol:

LadyZaribena96
10-08-2010, 11:04
спок не му пиша писма .. аз живея в 21 век .. ама за тебе нз .. щом още си на писма ; p

mArMaLaDkA
10-08-2010, 11:08
Така е, изостанала съм. Ама пък пиша еднакво грамотно и хартиени писма, и електронни. 8)




интересното е колко сте елемнтарни и как приемате всичко буквално. зле, зле...

LadyZaribena96
10-08-2010, 11:09
а да и за "ама то момичето иска да го вкара в леглото" сяка следмица .. по 2 пъти мисля че е напълно нормално няма смисъл да искам да го вкарам в леглото аз като съм искала съм го направила :)

a1a2b3v
10-08-2010, 11:28
Охх ако те харесваше, нямаше да се натиска с всяка срещната, а щеше да ти го покаже, а не само да ти го казва.. :?

w0lf
10-08-2010, 11:32
кво им е на писмата не разбрах
даже са доста romantic

ма верно е пО яКуУу пО скАййПаАаа

NobodyIsPerfectSoWhat
10-08-2010, 11:36
btw да .... и ас съм на мнение че писмата са нещто изключително яко .... и трябва повече да се пишат в днешно време.... :) :) :oops:

PullMeCloser
10-08-2010, 11:54
Така е,любовното писмо е нещо невероятно романтично и сладко,предпочитам да си отворя един плик и да прочета нещо,написано на ръка,от колкото мейл или смс.
Иначе по темата:
Той е тъп.Не те обича.Определено.А ти явно си достатъчно тъпа,че да му вярваш и достатъчно жалка,за да се оставиш да те мачка така.Ти не си казала какви 'намеци' му правиш.Плюс това не всеки човек размира от намеци,особено ако си ги разбира само този,който ги прави.
ПС:Струваш ми се крайно ограничено и малоумно същество.Права ли съм?

nicebitch
10-08-2010, 20:14
Ейй чакай малко аз не мисля, че той те харесва аз мисля че просто е опрял до теб и си му като възможност . .. щом не е действал той значи не го вълнуваш толкова че да вземе нещата в свои ръце .. А иначе всеки може да си позволи да каже " обичам те " само че дали е истина :D

PinkBubleSsS
10-08-2010, 20:24
Охх ако те харесваше, нямаше да се натиска с всяка срещната, а щеше да ти го покаже, а не само да ти го казва.. :?

Що бе,може пък и да я харесва.Тъпите да се вземат (: