PDA

View Full Version : Преди нещата да се получат (обаждането и необаждането)



AliceSw
10-08-2010, 11:18
Напоследък около мен наблюдавам и съм потърпевша всъщност от тъпа ситуация...затова търся мнения и отговор на странното понякога поведение на индивиди от мъжки пол.

Човек, който ви е приятен, но не близък, ви се обажда да се видите...разбирате се, че на следващия ден ще се обади...и не се обажда, или се обажда да отложите за следващ ден...Защо човек иска да се види с някого и 24 часа по-късно не се обажда?

Чакам мнения...

BlindedAngel
10-08-2010, 13:17
Може да е бил зает :-o

valdesbg
10-08-2010, 13:34
Защото е леке и страхливец?

PullMeCloser
10-08-2010, 13:59
Не е бил зает,все щеше да отдели една минута да звънне или да пише смс,че има работа.

AliceSw
10-08-2010, 14:27
Не искам отговор на въпроса "Защо не ми се обади?", моят случай си ми е ясен донякъде...


Интересно ми е защо хем ти се обаждаш на човек, за да се видите, хем на следващия ден не звъниш...моето съзнание не дава точен или логичен отговор на това, надявах се някой да му се е случвало да прави така и може да обясни...

valdesbg
10-08-2010, 14:41
Авторке - отговора е много логичен. Щото отчаяно ти трябва нещо, с което да си напомпаш самочувствствието.

И ето ти го случая: аз и звъня щото съм готин да се видим с нея. Звъня и щото мога и щото искам. Да обаче след 2 часа ми се обаждат за друго място, което повече ще ме кефи. И няма да и звъня на тая, щото аз съм тоя дето определя правилата и не ме ебе.. нали съм готин. Пък и тя трябва да мисли за мен, не аз за нея. И ако тя реши дам и звънне пред приятелите ми ще ми вдигне рейтинга. Общо взето мога да си правя каквото си искам.

Нещо такова протича в мъжката глава :) Има и друг случай, който е свързан с разубеждаването че тая мацка е хубава и следователно няма смисъл да излизате, нямасмисъл дории да и се обаждаш по същата причина.

А отстрани е крещящо ясно че подобен начин на мислене и нагласа отчаяно вика "Имам малко самочувствие и искам да си го вдигна поне малко. А също така съм безотговорен."

едит: Казваш че донякъде ти е ясен твоя случай... я сподели да видим доколко ти е ясен?

RoSKo0o0
10-08-2010, 15:31
Мацка, вие момичетата сте доста по-зле, да не отваряме тази тема :)

AliceSw
10-08-2010, 15:52
Случаят е тъп като цяло - запознахме се от близък общ приятел. Не проявих някакъв освен приятелски интерес, защото бях заета, но се виждахме от време на време, 'щот младежът е точен. Срещнахме се наскоро случайно, излязохме няколко часа по-късно и си изкарахме много добре. Общият ни приятел ми е забранил да го пипам (както и на него предполагам), но все пак ми беше интересно защо правите така.


Сигурна съм, че в огромен процент женската част е по-зле. Аз ако съм решила, че искам да се видя с някого ще звънна и на следващия ден, ако не държа особено ще кажа "Ами обади се, когато имаш време и ще измислим нещо"

valdesbg
10-08-2010, 15:56
Не намесвайте жените в тая ситуация...

Щото при тях случая е по различен и общо взето ние ги правим такива....

martinskiq
10-08-2010, 16:00
какво толкова се притесняваш човека може да е умрял и за тва :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

valdesbg
10-08-2010, 16:02
А общия ти приятел, що не го пратите "за бира"?

Предвид че ти казваш "бях заета" а не "съм заета"...предполагаме че вече си свободна.. :)

titinkaa
10-08-2010, 16:08
Бил е зает или нещо е станало и затова не се е обадил.Пък кво,има ли значение щом на теб ти харесва с него,обади му се ти,защо трябва той първи да се обади.