PDA

View Full Version : Скъсаха ме!



gilotinator
10-08-2010, 14:19
Просто искам да се оплача ,че ем скъсаха на кормуването пред ДАИ днеска.Супер ис карах,дкоат не дойде ляв завой на кръстовише със светофари.Гледам си аз отсрещните,чакам ги,решавам да мина и ми натискат педалите,щото един се задавало.И така,отбий вдясно и слез...Много съм разочарован,коийто са го скъсали първия път да сподели,да ме утеши малко :) Ааа,имаше и камера!

amk933
10-08-2010, 14:48
Има за какво да са те скъсали...не знам изобщо с тоя български листвоките как си си изкарал... :-o

marinkof
10-08-2010, 16:11

gilotinator
10-08-2010, 17:04
Има за какво да са те скъсали...не знам изобщо с тоя български листвоките как си си изкарал... :-o
ае на мен българският си ми е наред,просто не гледам какво пиша,ясно? относно листовките,ги взех без грешка и вътрешния,и външния,така че ако няма какво повече да кажеш,просто не си отделяй времето да пишеш :)

gilotinator
10-08-2010, 17:07
Ае хора,вие сте много зле.Ония на мен прави забележки,а пък ми пише листвоки,ей това му е проблема на българин,знае само да приказва,а не вземе да поприказва по темата...

anonymous546178
10-08-2010, 18:00
Ми скъсал те е, като не можеш да караш кво утешение чакаш. В реална ситуация това е предпоставка за ПТП, следващия път внимавай повече.

MissNothing
10-08-2010, 18:16
Еми супер, че са те скъсали. По-добре, щото после кой знае кво си можел да направиш.

xWandereRx
10-08-2010, 19:01
Ае хора,вие сте много зле.

теб са те скъсали, не нас
8)

amk933
10-08-2010, 19:56
Тук не гледаш как пишеш...
Там не гледаш как караш...
Какво очакваш?

ПС: Не ти е проблемът само в неписането правилно, ами и в незнанието.

По темата:
Ще се явиш пак и т'ва е. За да са те скъсали, има защо. И браво, че е имало камера. Време е вече не всеки срещнат да получава книжка на конвеир, защото си е платил на тоя и оня. Не казвам, че ти си, а защо е хубаво да има камери. Въпреки че като се замисля и на тях ще им намерят цаката.

Chacho
10-09-2010, 10:55
Мен ме скъсаха първия път също. Всичко беше наред, на всички провокации отреагирах правилно и накрая се заплеснах на едно кръстовище и минах на червено. А преди изпита даже четох инструктаж за изпита и пишеше, че директно се прекратява изпита при преминаване на червено и се смях, кой може да е толкова глупав да го направи. Все тая, втория път си го взех без проблеми.

GossipGirl89
10-09-2010, 11:34
Ами правилно са те скъсали, защото погледнато реално това наистина си е предпоставка за ПТП. Просто си го научи за следващия път, че в една такава ситуация си длъжен да изчакаш всички да минат и чак след това да завиваш :) Споко, ще се научиш. За камерите - много хубаво даже! Време беше да ограничан тва купуване на книжки и да позволяват на всякакви некадърници да сядат зад волана... после защо имало толкова много катастрофи :?

Nakadah
10-10-2010, 05:22
Честито, дано и втория път те скъсат!

По-малко "шофери" на пътя, по-добре за останалите!

gilotinator
10-10-2010, 06:16
Ами правилно са те скъсали, защото погледнато реално това наистина си е предпоставка за ПТП. Просто си го научи за следващия път, че в една такава ситуация си длъжен да изчакаш всички да минат и чак след това да завиваш :) Споко, ще се научиш. За камерите - много хубаво даже! Време беше да ограничан тва купуване на книжки и да позволяват на всякакви некадърници да сядат зад волана... после защо имало толкова много катастрофи :?

И аз се притеснявам,че пак ще намерят начин да пускат когото трябва и когото не трябва,въпреки че има камери.Една позната си беше "платила" и толкоз грешки направи,сучи я ,въртя е,накрая се наложи да и натисне педалите и вика еми сега заради камерата не мога да те пусна,иначе...

ChoiYoNa
10-10-2010, 08:31
Ае хора,вие сте много зле.Ония на мен прави забележки,а пък ми пише листвоки,ей това му е проблема на българин,знае само да приказва,а не вземе да поприказва по темата...
Той нарочно написа листВОки ,защото в първия си пост почти нито една буква не си е на мястото.Трябва да си доста тъп за да не схванеш намека.

fenastz
10-10-2010, 10:14
Има за какво да са те скъсали...не знам изобщо с тоя български листвоките как си си изкарал... :-o
ае на мен българският си ми е наред,просто не гледам какво пиша,ясно? относно листовките,ги взех без грешка и вътрешния,и външния,така че ако няма какво повече да кажеш,просто не си отделяй времето да пишеш :)

http://blogofowned.files.wordpress.com/2008/02/owned9wz.jpg

BlackEyedPeas
10-10-2010, 10:43
А нас какво ни интересува, че са те скъсали? Т'ва е ТВОЙ проблем, не наш! Да не мислиш, че някой от тук много го интересува за тебе?

YouDontKnowMe
10-10-2010, 12:07
Има за какво да са те скъсали...не знам изобщо с тоя български листвоките как си си изкарал... :-o
Честно , и аз си го помислих.
Да не говорим за матурата по БЕЛ.

xxcherry
10-10-2010, 14:29
Е, какво толкова.
Пак ще се пробваш. :?