PDA

View Full Version : отчаяна ;(



briliant
10-08-2010, 14:40
Здравейте . Харесвам едно момче , той също ме харесва.До вчера се държеше много мило с мен , но днес не знам какво му стана.Проблема е в това , че днес брат му ми каза че той също ме харесва , но не казах нищо.Попитах го дали другия знае и той каза че да.Момчето , което и аз харесвам днес се държи наистина много студено с мен.Обяснявам му , че аз нямам нищо към брат му , но той не ми обръща никакво внимание. Не знам какво да правя .. искам да се сдобря с него . Моля ви дайте ми съвети !

valdesbg
10-08-2010, 14:44
Ахахахха, ама ти сериозно ли?

Всъщност на колко си? 13-14?

briliant
10-08-2010, 14:47
на 15 съм

valdesbg
10-08-2010, 14:49
Въх....значи нормално... детински историйки :)

Споко..нито той те харесва,нито ти него. Ще ти мине.

mechtattelka
10-08-2010, 15:00
ами както знаете сайта се казва тийнейджърски проблем.. а тееновете са между 14 17 .. а съветът ми съм теб момиче е да го обедиш, че харесваш само него.. успех

valdesbg
10-08-2010, 15:02
Да бъдем точни мечтателке - тийновете са 13-19 :)

mechtattelka
10-08-2010, 15:06
добре щом искаш да бъдем точни valdesbg , но тя е на 15 и се намира в тази граница.. :P

xxcherry
10-08-2010, 15:22
Явно не си толкова убедителна.
Постарай се повечко.

Cassidy
10-08-2010, 16:23
Каквото и да си говорим едно момче, ако те харесва ще направи и невъзможното за да си с него. В случая няма нищо сериозно явно..остави го той, ако пожелае ще те потърси. Не падай в краката на никой мъж/момче. А й все пак още сте малки. :)

fcukz
10-08-2010, 16:28
Каквото и да си говорим едно момче, ако те харесва ще направи и невъзможното за да си с него. В случая няма нищо сериозно явно..остави го той, ако пожелае ще те потърси. Не падай в краката на никой мъж/момче. А й все пак още сте малки. :)
А ако някое момиче се държи така с някое момче, момчето трябва да чака момичето да се върне при него? хаха

fcukz
10-08-2010, 16:28
Каквото и да си говорим едно момче, ако те харесва ще направи и невъзможното за да си с него. В случая няма нищо сериозно явно..остави го той, ако пожелае ще те потърси. Не падай в краката на никой мъж/момче. А й все пак още сте малки. :)
А ако някое момиче се държи така с някое момче, момчето трябва да чака момичето да се върне при него? хаха

Cassidy
10-08-2010, 16:31
Каквото и да си говорим едно момче, ако те харесва ще направи и невъзможното за да си с него. В случая няма нищо сериозно явно..остави го той, ако пожелае ще те потърси. Не падай в краката на никой мъж/момче. А й все пак още сте малки. :)
А ако някое момиче се държи така с някое момче, момчето трябва да чака момичето да се върне при него? хаха
Ти, ако искаш някой/някоя ще седиш с кръстени ръце ли?! Няма значение дали ще се случи с момичето или с момчето. :)

fcukz
10-08-2010, 16:41
Каквото и да си говорим едно момче, ако те харесва ще направи и невъзможното за да си с него. В случая няма нищо сериозно явно..остави го той, ако пожелае ще те потърси. Не падай в краката на никой мъж/момче. А й все пак още сте малки. :)
А ако някое момиче се държи така с някое момче, момчето трябва да чака момичето да се върне при него? хаха
Ти, ако искаш някой/някоя ще седиш с кръстени ръце ли?! Няма значение дали ще се случи с момичето или с момчето. :)
Хах, аз го казах в друг смисъл не си ме разбрала. След твоя пост разбрах, че едно момче трябва да бяга след момичето, а всъщност не е така... не винаги се получава момчетата да бягат след задниците (извинете ме за думата) на момичетата.. както и да е