PDA

View Full Version : Не мога да се влюбяяя ;д



Mmcheee
10-08-2010, 14:45
Ко стаа с мене.. спомням си кат малък мн бързо си харесвах момичетата. Няма момиче от квартала което да не съм завел у нас и да не съм убедил да се съблече гола и да си гледаме ония ралти 8-) Та тва беше ощееее преди да почна предучилищна. Бях голям сваляч. Някъде по тва време излезе хари потър 1. Тогава беше първата ми любов Хармаяни и некво получавам сърцебиене кат и видя и се чудя ко ми стаа :Д Беше мн фън. После за 2-ри път се влюбих в едно реално момиче преди 2 години някъде. Истинска любов си бешеее ама не споделена. Въпреки, че си я виждах всеки ден :D Тоест писахме си някви любовни бележки ама не сме си били гаджета. (бяхме на уроци заедно) Та аз още си тъжа за последната любов и от тогава на сам не мога да се влюбяяя :D . Ко стаа тука, едно-две момиче са ми харесали макс през цялото време и то кат съм се запознавал с тях нещо им е куцало и веднага съм ги разлюбвал. Ко да праа чуек гадно ми е малко :D В сми, не че няям шанс, мн момичета са ми налитали. И малки и големи.. :Д Ама кат не ме привличат ко да ги правя.. Помня, че беше некво яко да си влюбен. :D

valdesbg
10-08-2010, 15:03
И като се събуди, одеалото ти беше паднало, нали?

Mmcheee
10-08-2010, 15:04
ко ви става на вас бе тва всичко е истина. Нз просто не се получава а познавам ужасно много хора. Може би тряя да издиря 2-рата си любов отново..

valdesbg
10-08-2010, 15:19
ко ви става на вас бе тва всичко е истина.

Разбира се че е истина :) Доказано е че мармотите опаковат шоколада.

http://myavatarts.hit.bg/edin_marmot.gif

Mmcheee
10-08-2010, 15:20
въпросче как така днеска се събуди и се сети че трябва да пуснеш тема точно тук? и как така се регистрираш днес?
преди малко се регнах шото ме е срам тоя проблем да го пускам от истинското ацц :Д :D

Mmcheee
10-08-2010, 15:21
ама и вие сте едни.. развалихте ми темата. 10 хикс :(

valdesbg
10-08-2010, 15:23
Ама ти очакваше да те подкрепим ли?

Извинявай... въх... какви сме лоши значи.... по 10 камшика на голо за нас.

Mmcheee
10-08-2010, 15:27
Владимирее :-x

xxcherry
10-08-2010, 15:28
Ама ти последно какво искаш - да се влюбваш , или просто да харесваш момичетата?
Защото има разлика.
Та, може би просто преминаваш през такъв период.

valdesbg
10-08-2010, 15:32
Владимирее :-x

Да? :-o

martinskiq
10-08-2010, 15:40
ночи виш ся мноо високо се целиш ти искаш най-най искаш всичко в едно момиче. Ти прос ли си просто няма начин :-D виш нещо по надоло :D

fen7asy
10-08-2010, 17:44
ох и ас не съм се влюбвала.. айде да се влюбим взаимно ^^ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

sasha_90
10-08-2010, 18:08
Като никоя не ти харесва,стой си сам.Лесно е.

BlindedAngel
10-08-2010, 18:11
Владимирее :-x
Бе ко му обръщаш внимание :o Виж че си няма работа и личен живот и се заяжда само...
По твоя проблем какво да ти кажа - бил съм в такава ситуация с разликата, че аз си харесвам някоя правим кото правим и няма и 2 седмици и вече съм я подменил с друга и така в продължение на няколко години докато не срещнах "момичето".Обаче аз нали съм олигофрен и преебах работата и сега съм пак в същото положение.Предполагам така ще е до следващия път ( ако има следващ ) :)

Arterranes
10-08-2010, 18:13
Владимирее :-x
Бе ко му обръщаш внимание :o Виж че си няма работа и личен живот и се заяжда само...
По твоя проблем какво да ти кажа - бил съм в такава ситуация с разликата, че аз си харесвам някоя правим кото правим и няма и 2 седмици и вече съм я подменил с друга и така в продължение на няколко години докато не срещнах "момичето".Обаче аз нали съм олигофрен и преебах работата и сега съм пак в същото положение.Предполагам така ще е до следващия път ( ако има следващ ) :)
same here..

valdesbg
10-08-2010, 18:20
:grin:

Събирам си фенклуб вече... чудесно :) Сега остава да си измсиля по коя телевизия да се рекламирам :)

BlindedAngel
10-08-2010, 18:23
:grin:

Събирам си фенклуб вече... чудесно :) Сега остава да си измсиля по коя телевизия да се рекламирам :)
По БТВ Comedy щото си пълен ташак 8)

valdesbg
10-08-2010, 18:26
Хъх, wannabe-Слави, ти що се буташ навсякъде, неканен у шамарите? Някакъв проблем с вниманието ли имаш? Липсва ти?

Разбирам те, между другото... да се появи момиче, което те харесва и ти да преебеш нещата,щото главата ти е по лъскава от огледало... И аз бих бил разочарован и бих псувал всички :)

BlindedAngel
10-08-2010, 18:33
Хъх, wannabe-Слави, ти що се буташ навсякъде, неканен у шамарите? Някакъв проблем с вниманието ли имаш? Липсва ти?

Разбирам те, между другото... да се появи момиче, което те харесва и ти да преебеш нещата,щото главата ти е по лъскава от огледало... И аз бих бил разочарован и бих псувал всички :)
Хах wannabe-Слави ?!? Ходил съм с бръсната глава още докато Слави беше в Каналето и не беше кой знае колко известен (както и да е ).Никога не съм имал проблем с вниманието и определено не ми липсва каквото и да е било внимание.Ти хубаво ме разбираш, ама постояно има момичета дето ме харесват и искат.Ставаше въпрос за едно определено момиче, но няма да изпадам в подробности.И не не съм разочарован щото не съм някой женчо да падне духом и да скимти, щото в крайна сметка сам си го направих така и мога да поема тежестта и отговорността от последствията...В общи линии нищо не си разбрал 8)

nicebitch
10-08-2010, 20:07
Еми кво да ти кажа аз постоянно тръгвам с някви адските пичове .. иии ми огаждат ии не ми дават повод за недоволство и точно 3 дена ги понасям повече не мога стават ми противни и не издържам с никой повече от седмица ама ето че се задържах с едно момче вече 3 седмици и не ми е омръзнал :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

PinkBubleSsS
10-08-2010, 20:26
И като се събуди, одеалото ти беше паднало, нали?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

RoSKo0o0
10-08-2010, 21:05
Честно казано, не вярвам във влюбването без връзка. Харесване, физическо привличане - да. Но всичко е една самозаблуда според мен.(без връзка говоря) Как мислите?

flyingmonkey
10-08-2010, 22:38
Буквар и правописен речник ти трябва, не любов :lol:

girl6
10-09-2010, 15:02
До скоро и из не можех да се влбя(дори не харесвах някое момче). Почнах да си мисля че съм дефектна. Но ето че в момента съм силно влюбена. Може би просто трябва да си дадеш време...

zority7
10-09-2010, 15:24
а да се научим да пишем :?