PDA

View Full Version : HELP Незнам какво да правя?!!!



momoka
10-08-2010, 17:45
Всичко започна преди една година.. когато се влюбих в едно момче, отначало той не ме харесваше, но след 2 месеца ми обърна внимание.Всичко беше ОК, когато тръгнахме, но той още на 2рата седмица ми каза, че ме обича.. това ме стресна, защото не исках да избързваме, но и аз му го казах, за да не го нараня. Хванах го с друга и откачих. Скъсах с него, но после му простих, защото знаех, че го обичам.. но после започна да иска само едно... с*кс. Отначало не се съгласих, но минаха 6 месеца и вече се съгласих [ точно на рд му ден ], но след като го направихме ми писна с него.Не исках да му разбивам сърцето - нямаше к'во да направя и му изневерих.... За жалост се влюбих сериозно в момчето с което му изневерих, но той не ми обръща никакво внимание.. помощ.. незнам какво да правя.. да скъсам ли с гадж си или да продължа да му изневерявам .. но човека с който му изневерявам му е само за .... а аз го !!!ОБИЧАМ!!! ???[/img]

PullMeCloser
10-08-2010, 17:48
Правиш приятеля си на идиот...

momoka
10-08-2010, 17:51
е добрее да го зарежа ли..?

valdesbg
10-08-2010, 17:58
Все тая е какво ще направиш.

Същата куха лейка ще си останеш :)

RomantiCBoY
10-08-2010, 18:01
Все тая е какво ще направиш.

Същата куха лейка ще си останеш :)

Kефиш, братлее :Д Голям си оптимист :Д

sasha_90
10-08-2010, 18:02
е добрее да го зарежа ли..?
Да.Нито единият е за теб,нито другия.

MissNothing
10-08-2010, 18:07
Голяма любов, голямо нещо.

momoka
10-08-2010, 18:08
боже valdesbg .. видях как си коментирал и на другите проблемите... кажи ми защо депресираш хората.. даваш само отрицателни мнения, а не навсякъде ще си прав.... Ти като нямаш личен живот и по цял ден седиш и коментираш чуждите проблеми, но ти не осъзнаваш собствения си проблем.. но ти си знаеш.. аа ОТ КОГА НЕ СИ ИМАЛ ГАДЖЕ пък камоли да изневериш.. :D Аз не съм го написала, за да ме обиждат, а за да ми дадат съвет... 8)

valdesbg
10-08-2010, 18:17
Хм.. вече и с Бог ме сравняват. Чудесно, но още не съм засадил дърво.

Душице... ако се депресираш от толкова малко... при това от факти а не оценка... ъм... как си доживяла до сега?

Отрицателни мнения казваш... хм въпрос на гледна точка, нали знаеш кой го е казал и какво е направил после. Тъй че... оценката ти на мненията ми слабо ме вълнува. Както и моята - теб, нали?

Не навсякъде ще съм прав, вярно е. Обикновено спя легнал.

Мен и моите проблеми не ни мисли... няма нужда :) Аз съм си добре и без да разгласявам подробности около мен.

Дай да разясня малко - куха лейка ще си, щото си се набутала в невъзможно дебилната ситуация. И сега се чудиш кое от погрешните решения да вземеш за да излезеш с що годе цяло его, без да разбираш за това. Сърдиш се когато хората ти казват всичко това. Избягваш няколкото правилни решения, които ще те заведат към успеха и извън цирка, в който сама си се набутала.

Айде сега, ти си :)

momoka
10-08-2010, 18:31
ПфФ valdesbg колко си надменен тц чак за бог се мислиш.. аз ли съм куха лейка бе... мале и кат си по-голям на възраст на ъкъл си по-малък от мен.. такива като теб са ми смешни.. прави каквото знаеш, гледай да си по-деликатен с хората, защото за разлика от теб те имат сърца и го приемат навътре....

valdesbg
10-08-2010, 18:37
и го приемат навътре....

Не се и съмнявам... :-D

BaXyPu4ePBa
10-08-2010, 19:09
и го приемат навътре....

Не се и съмнявам... :-D

Еее човек кефиш ме. Не само, че си прав че и я забиваш по най-гадния начин.

А до момичето в кофти ситуация...вземи се кротни малко. Или зарежи приятеля си или спри да му изневеряваш. Няма по гадно нещо от това да разбереш че приятелката ти изневерява...РЕДОВНО.

anonymous708973
10-08-2010, 19:11
Той бил малък на акъл... ама кой се е заплел в ебати турския сериал?

Той наистина е по-директен, отколкото може би си свикнала, ама как искаш да ти каже меко, че си незряла и не знаеш какво искаш?
Нека ти задам няколко въпроса, искаш ли?

1. Защо когато той ти е казал, че те обича, ти си му отвърнала въпреки че не го обичаш? Несигурност. Оправдана очевидно, след като си го хванала с друга. Урок: Доверявай се на интуицията си повече.
2. След колко време разбра, че го обичаш?
3. Или пак не си била сигурна, щом "не си му пуснала" 6 месеца?
4. Влюбила си се (уж) в момчето, с което изневеряваш, въпреки че си влюбена (уж) в гаджето си?

Ъъъм, не че нещо... ама вземи си ги изясни тия неща и тогава нареждай хората :)

mArMaLaDkA
10-08-2010, 19:30
Брех, че чувствителни девойки имало из форума. Хем искаш мнения, хем като не ти харесат - скачаш. На колко точно 12 си?
Ако си по-голяма - още по-зле. Хормоните ти бушуват и т.н., ама трябва ли да си разтваряш краката пред всеки? Няма деликатен начин, по който да ти се заяви, че имаш крайно плоски разсъждения и никаква ценностна система, пък за такова животно като "себеуважение" даже и не си чувала.

Не си искала да разбиваш сърцето на приятеля си, затова му изневери. :lol: И двамата те използват за секс. Добър вечер на жестоката реалност, която те плесва в лицето в същия момент, в който ми четеш поста, ако тепърва осъзнаваш, че си се превърнала в парцал. Сега ти е времето да се изграждаш като човек и да се научиш да се държиш като жена. Седни си на дупето и спри да се подчиняваш на примитивното в себе си, замисли се каква си и каква искаш да бъдеш и направи нещо полезно за себе си, вместо да го играеш супер благородна и невинна душа, която мисли все за другите и после за себе си.

Glamm
10-08-2010, 19:41
големи филми ..

RoSKo0o0
10-09-2010, 07:54
Ненавиждам такива като теб!!! :-x :-x :-x :-x :-x

juj4elinka
10-09-2010, 17:23
Като чета за какво става дума.. Извинявам се, че ще го кажа, ама по малоумно не можеш да постъпиш :shock: "не исках да му разбия сърцето";;; "нямаше какво да направя и му изневерих" По-голяма глупост не съм чувала да си призная. Сама си противоречиш и по-добре кажи на момчето, че не го харесваш, защото заради собственото си доволство губиш неговото време, а относно др-то момче предполагам, че не те харесва, защото всяко себеуважаващо се момче, което харесва някое момиче не би я оставил на друг. Ами това ми е мнението и не те знам на колко си години, за да постъпиш толкова безрасъдно ... :?

sladur4etyYy
10-09-2010, 17:32
то така или иначе гаджето ти е боклук, не си мисли, че и сега не ти изневерява, макар и ти да не разбираш за това. така, че по- добре го зарежи. другия- няма какво да го коментирам, той само те използва, ако ти харесва тая роля- продължавай, ако не, прояви малко воля и зарежи и него. ще се появи по- подходящ от тези двамцата, просто си отваряй очите.

notlike
10-09-2010, 17:54
Щом приятелят ти е пълна утайка на това общество, нека и ти да бъдеш.. плосък мозък. Ако ти каже - скочи от моста, ще скочиш ли? "Не исках да му разбия сърцето и му изневерих". Нека ти го кажа - не ми се гледаше телевизия, затова догледах мача.. пий гинкобилоба, помага за мозъка, знаеш ли - може и да има ефект в твоя случай.

Wednesday666
10-09-2010, 18:38
Брех, че чувствителни девойки имало из форума. Хем искаш мнения, хем като не ти харесат - скачаш. На колко точно 12 си?
Ако си по-голяма - още по-зле. Хормоните ти бушуват и т.н., ама трябва ли да си разтваряш краката пред всеки? Няма деликатен начин, по който да ти се заяви, че имаш крайно плоски разсъждения и никаква ценностна система, пък за такова животно като "себеуважение" даже и не си чувала.

Не си искала да разбиваш сърцето на приятеля си, затова му изневери. :lol: И двамата те използват за секс. Добър вечер на жестоката реалност, която те плесва в лицето в същия момент, в който ми четеш поста, ако тепърва осъзнаваш, че си се превърнала в парцал. Сега ти е времето да се изграждаш като човек и да се научиш да се държиш като жена. Седни си на дупето и спри да се подчиняваш на примитивното в себе си, замисли се каква си и каква искаш да бъдеш и направи нещо полезно за себе си, вместо да го играеш супер благородна и невинна душа, която мисли все за другите и после за себе си.


Прочети това много внимателно и след това обяснявай в кой си влюбена :?

hopekiller
10-10-2010, 07:19
В неморални постъпки търсиш морал.
Цензурираш "секс".
Неграмотна си.
Не си на повече от 16, а вече прелиташ от цвят на цвят.
Няма да ти отговоря на въпроса, не си струва.

vilityyy96
10-10-2010, 08:50
Лелее каква логика.. :shock:

momoka
04-03-2011, 11:42
[quote="momoka"]Всичко започна преди една година.. когато се влюбих

sladur4etyYy
04-03-2011, 13:08
и на двамата не им пука за теб. а теб няма да те коментирам, преди мен достатъчно те светнаха какво не ти е наред. по- добре се замисли над тези неща.

Righteousness
04-03-2011, 13:38
:shock:

nomatterwho
04-03-2011, 13:45
Ясно, преди си го харесвала и обичала вече не.
Но си постъпила много тъпо.. Разбирам да си била пияна, когато си му изневерявала и т.н., ама ти си го направила и напълно си осъзнавала какво правиш. Поне първо да беше скъсала с приятеля си и после се давай на другия и така нямаше да има наранени. Или по-точно нямаше да нараняваш приятеля си.
Най-добре ги остави и двамата. Втория щом е знаел че си имаш гадже и въпреки това го е направил с теб си личи какъв е. Той те е използвал и ако го избереш ти ще си наранената.
Обаче вярно, че си била наранена, когато гаджето ти ти е изневерило - това е много важна подробност и до някъде оправдава постъпката ти, защото разбирам - била си наранена и по някакъв начин си искала да му го върнеш за преди, но защо го направи след като вече всичко между вас си е било добре не знам.
Както и да е - не се вкарвай в такива филми, постъпката ти е глупава и трябва да си вземеш поука. : )

a1a2b3v
04-03-2011, 14:28
Хахх била по-голяма на акъл от Влади... да бе да :lol: :lol: (можеш само да си мечтаеш нямаш си на идея колко негови мнения и на мармаладка съм изчела.Не вярваш, защото не ти се иска- те са прави.)

Не искала да го нарани...споко няма на тоя надали изобщо му пука за теб :D (съжалявам просто не можах да се сдържа .) А откъде разбрах, че не му пука?! Много просто изневерил ти е това е достатъчно, за да разбереш що за човек е... ама на кого обяснявам ти си същата като него. Порасни!

Какво да направиш? Ми и 2мата не ти трябват прави квото искаш нищо няма да промени нещата..

xxpamzy
04-03-2011, 15:09
Оле вие тука всички сте като изкарани от турските сапунки, честно :D Пък ти вземи са гръмни някъде, с извинение (: "Еми какво да правя, взех, че му изневерих". Заради ей такива катоо теб мъжете ни мислят за шибани кучки, отново с извинение. Айде със здраве :)

fenastz
04-03-2011, 19:22
Отрицателната частица "не" се пише отделно от глагола "знам".

eXxXciTeD
04-03-2011, 19:51
Скъсай с първия, самоубии се след това :grin:

Bakemono
04-03-2011, 20:23
Не знам... от днес чета форума, но за 1 час толкова глупости прочетох... почвам да се чудя дали тези дето ми се харесват и ми правят добро впечатление по улиците са като теб и повечето :D. Съжалявам, че и аз ти скачам с рогата напред, но наистина си се закопала много сериозно и това, че "(уж) си влюбена" са само думи и ме е яд, че си писала в това подразделение на форума.

icebulllet14
04-03-2011, 20:36
Все тая е какво ще направиш.

Същата куха лейка ще си останеш :)

+1

Lorein
04-03-2011, 20:52
Не исках да му разбивам сърцето - нямаше к'во да направя и му изневерих....

Страхотна логика!!!
Ужас, тотален ужас... Момиче, съвземи се малко! Сериозно, на колко години си? И като му изневери, какво... Върна ли си го? Изневярата и лъжата са нещата, които най-много мразя. И не само аз предполагам, никой не би му било приятно да го лъжат така. Не тормози момчето и го пусни да си върви. Не че и той е цвете за мирисане, по твоите обяснения. Това вашето не е връзка. И какво е това Обичам те... В днешно време го бъркате ужасно много с понятията харесване/привличане. Съвземи се малко, осъзнай си грешките и се оправи, преди да е станало късно, демек преди да продължиш да ги правиш и за напред.

dontcare
04-06-2011, 16:24
Все тая е какво ще направиш.

Същата куха лейка ще си останеш :)
\:D/