PDA

View Full Version : Страх ... от тапанари!



eminem213
10-08-2010, 18:24
Ндявам се темата да е за тук.
Преди малко се прибрах от една разходка с приятелка...
Цял ден мисля как ще се видим и накрая едни тапаци развалиха всичко.
Когато се прибирахме трябваше да минем по една бетонирана тъмна пътека, а пред нея се изтъпили 2-ма младежи приличащи на наркоманчета! Избрахме да минем по съседната кална пътека в която затънахме до колене... зад нас вървеше някакъв мъж. Минахме калната пътека и стигнахме на края на бетонираната. Този мъж ни каза да негласуваме за този кмет, а ние му казахме, че негласуваме. Той се засмя и вика, че тези са причаквали нас наи-вероятно да ни продават дрога... но все пак не се знае. Попринцип съм много стахлива за такива работи. Направо ужас. Разделихме се с приятелката ми-тя тръгна с този мъж. Аз минах няковко метра обърнах се а тея тапанари си седяха и ме гледаха... :o
Темата стана малко дълга и за някой може би безмислена, но не е така.
Исках да споделя ... къкви хора съществуват...
:(

MissNothing
10-08-2010, 18:31
Абе малко не разбрах някакви непознати те гледали или притялеката ти се оказало, че се познава с тия и тя те гледаал с тях.. :razz:

Ама и аз много мразя такива странни и индивиди. Мнооого ме е страх и мен от такива. :(

anonymous546178
10-08-2010, 18:38
оооо не седят и те гледат, сигурно са чудовища... ти си по ненормална от тях

eminem213
10-08-2010, 18:45
оооо не седят и те гледат, сигурно са чудовища... ти си по ненормална от тях
Айде ако обичаш без обиди...

И аз малко не го обясних като хората :D
Та.... тия непознатите ме гледаха :-D

GossipGirl89
10-08-2010, 20:01
Еми всякакви откачалки ги има. То за това гледайте да се движите по по-оживени места и да се прибирате колкото се може по-рано и по светло, особено зимно време... Тогава си е наистина страшничко :? Иначе може с приятелката ти да си вземете някакви спрейвое за самозащита за всеки случай :)

Foreverbg
10-08-2010, 20:43
Абе кво ви е страх от наркомани?! Човека се е надрусал и незнае къде се намира вас ви е страх от тях :lol:

remix1912
10-08-2010, 20:51
Както те е страх от тъпанари,като самата ти си тЪпанарка.
Дори не знаеш как се пише тЪпанар,не тАпанар.

fenastz
10-09-2010, 21:13
Кой е кмета ?

flearness
10-09-2010, 21:50
Ндявам се темата да е за тук.
Преди малко се прибрах от една разходка с приятелка...
Цял ден мисля как ще се видим и накрая едни тапаци развалиха всичко.
Когато се прибирахме трябваше да минем по една бетонирана тъмна пътека, а пред нея се изтъпили 2-ма младежи приличащи на наркоманчета! Избрахме да минем по съседната кална пътека в която затънахме до колене... зад нас вървеше някакъв мъж. Минахме калната пътека и стигнахме на края на бетонираната. Този мъж ни каза да негласуваме за този кмет, а ние му казахме, че негласуваме. Той се засмя и вика, че тези са причаквали нас наи-вероятно да ни продават дрога... но все пак не се знае. Попринцип съм много стахлива за такива работи. Направо ужас. Разделихме се с приятелката ми-тя тръгна с този мъж. Аз минах няковко метра обърнах се а тея тапанари си седяха и ме гледаха... :o



ми избягвай ги........
Темата стана малко дълга и за някой може би безмислена, но не е така.
Исках да споделя ... къкви хора съществуват...
:(

nymphadora
10-10-2010, 08:43
УЖАС!! :shock:
аз направо съм потресена..не знам..кажи им слудващия път да не те гледат !








:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: