PDA

View Full Version : топ 10 MMORPG



TwoFace
10-08-2010, 20:01
кои са ви любимите ММОРПГ игри?Моята е Lineage2 ;)

Nam3less3
10-08-2010, 23:14
World of WarCraft - краля на MMORPG-тата.
The Lord Of The Rings Online - за всички фенове на Толкин.
и Eve Online - за мен най-великото MMORPG, където безброй звездни системи и планети чакат играчите, където цялата галактика се управлява от корпорации от играчи, играта с най-сложната икономическа система изцяло под контрола на хората. Безкрайна и сложна игра, ето само скрийншот на част от картата да видите за какво става въпрос http://static.twm-kd.com/twm-uploads/map.png

TwoFace
10-09-2010, 07:57
ми мен WoW не ме кефи кой квото иска да казва..остава си Lineage 2.

speciFy
10-09-2010, 10:12
Lineage II - след Interlude ми стана противна.

World of Warcraft - харесва ми като сюжет,но като цяло окото ми се радва на хубави ефекти,графика и т.н.

Aion - Смесица на предишните две заглавия - така и не достигнах 20 левел,дали от мързел или мудния му геймплей и многото бъгчета.Все пак я признавам като най-красивото MMORPG,която съм виждал.

:D

TwoFace
10-09-2010, 10:23
ами за Lineage2..много съм зарибен по Interlude..нататък не са инт :)

dPa3HuTeJl
10-09-2010, 12:28
WORLD OF WARCRAFT !!! Всички други са китайски копия на УоУ -.- Това че има по-хубава графика L2 примерно не значи че е по-добра,както казах всички подобни игри копират от УоУ ... УоУ остава най-добрата игра за всички времена!

Nam3less3
10-09-2010, 14:34
WORLD OF WARCRAFT !!! Всички други са китайски копия на УоУ -.- Това че има по-хубава графика L2 примерно не значи че е по-добра,както казах всички подобни игри копират от УоУ ... УоУ остава най-добрата игра за всички времена!Съгласен съм, по съдържание, история, брой на куестове, територии, dungeon-и и всичко останало, WoW е най-напред. Не случайно се казва Света на WarCraft, защото тази игра е пример за един наистина завършен виртуален свят, и то най-мащабният. Само Eve Online може да се сравнява по такива критерии с WoW.

GregoryHouse
10-09-2010, 15:44
Ммм по скоро WoW копира от Lineage по простата причина, че Lineage е създадена преди WoW...
Сравнения между WoW и Lineage са неумстни просто защото двете игри имат съвсем различна идея. Общото между тях е каквото и между всички останали игри: kill a bear,kill a bear, kill a bear, kill a boss.
Всичко останало им е различно. Ама едва ли имат мозък 90% от "спорещите" да го разберат това.

Единственото MMO което някак ме впечатли въпреки недостатъците си е Eve. Въпреки уникално огромния си недостатък, че просто не можеш да догониш тези които са почнали 1 месец преди теб, е най впечатлителна откъм разработка и реалистичност. Как е измислена икономическата система, как се разиграват битките, абе всичко. Просто за Eve за да станеш наистина могъщ е нужно да си много,ама много добър тактик. Докато в ЛоЛ е нужно да са ти бързи пръстите :D

RajonRondo
10-09-2010, 15:51
Lineage2 - вярно, че я бъгнаха с камаела ама в мене все още има тръпка за игра.
WoW - най-добрата онлайн дрога.Аз лично на Warriora ми играя с 47 макрота.
Aion - несъмнено възбужда с графика, но геймплея куца бая.
П.С Играйте, но с мярка (4-7) часа на ден и си намерете девойчета, щото иначе става лошо.

icantdance
10-09-2010, 16:06
нз, мен любимата ми е Shaya, WOW не ми тръгва може би защото...

Nam3less3
10-09-2010, 16:55
Единственото MMO което някак ме впечатли въпреки недостатъците си е Eve. Въпреки уникално огромния си недостатък, че просто не можеш да догониш тези които са почнали 1 месец преди теб, е най впечатлителна откъм разработка и реалистичност. Как е измислена икономическата система, как се разиграват битките, абе всичко. Просто за Eve за да станеш наистина могъщ е нужно да си много,ама много добър тактик. Докато в ЛоЛ е нужно да са ти бързи пръстите :DДа, EVE може да предложи най-качествен геймплей, но не е за всеки. Но ако някога си плащам за да играя някое MMO, то единствено EVE си заслужава. WoW е по-неангажираща и лесна.

dPa3HuTeJl
10-09-2010, 18:32
http://www.youtube.com/watch?v=ltM5jHIJFw4 Гледайтиииииииии завиждаитииииииииии .. :lol: :lol:

Bianc0
10-09-2010, 23:07
Ммм по скоро WoW копира от Lineage по простата причина, че Lineage е създадена преди WoW...

Само дето Warcraft е създадена преди Lineage и от там вече произлиза WoW. :)

GregoryHouse
10-09-2010, 23:32
Ммм по скоро WoW копира от Lineage по простата причина, че Lineage е създадена преди WoW...

Само дето Warcraft е създадена преди Lineage и от там вече произлиза WoW. :)

И това имаше връзка с казаното от мен как? :shock:

Не говорим за историята на Warcraft. WoW и Warcaft мисля, че са различни формати? Едното е RTS, другото MMORPG. Имам предвид, че MMORPGто WoW и много от идеите му са взаимствани от Lineage. И просто MMORPGто Lineage предхожда по създаване WoW... (говори бавно)

vankovvv
10-10-2010, 00:11
Мисля че въпроса беше за топ 10 на мморпг а не 2-те мморпг-та които спорят за 1-вото място УЖ

10. Metin 2
9. Dekaron/2moons
8. Perfect world
7. Lineage II
6. WoW
5. Aion
4. Silkroad
3. Archlord
2. Cabal
1. Tera online (Ще бъде)
(лично моя класация 8-) )

GregoryHouse
10-10-2010, 14:51
След Еve, слагам Star Wars: The ols Republic. Its gonna be epic :)

Lucho
10-10-2010, 20:47
1. S.T.A.L.K.E.R - Call of Pripyat
2. S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl
3. Metro 2033
4. Metro 2034
5. Call of Duty
6. S.T.A.L.K.E.R - Clear Sky

Gamebg
10-11-2010, 16:07
1-Silkroad по точно Sjsro :grin:
2-WoW
3-Call of Duty

Destroyer89
10-11-2010, 19:30
1. S.T.A.L.K.E.R - Call of Pripyat
2. S.T.A.L.K.E.R - Shadow of Chernobyl
3. Metro 2033
4. Metro 2034
5. Call of Duty
6. S.T.A.L.K.E.R - Clear Sky
Това са сингъл плейъри, а метро 2034, като игра няма...
Иначе моята е Guild Wars

K_O_L_E_V
10-12-2010, 14:25
Не са сингъл плеъри ами FPS ( First Person Shooter ) :D и Call of Duty-то е номер едно !

peizy
02-01-2011, 09:58
Aion & Vindictus :-o