PDA

View Full Version : Чувствам се отвратително.



ibreatheblood
10-08-2010, 19:31
Чувствам се отвратително,може би за това пиша във форум за това ,дори и да знам, че няма абсолютно никакъв смисъл и с нищо не може да се помогни.

Та ето го и случая.

Имам приятелка от 11 месеца.И има едно момиче от класа което го харесвам.Тъй де оказа се един ден, че и тя ми го каза.Обаче тя има приятел от 2 години.И почнахме да си пишем,всичко ставаше с всеки ден по-добре.След 1 ден тя ме целуна.Почнахме да се целуваме и тайно.Въпреки,че имахме половинки.Да гадно беше, но на нас не ни пукаше.Бях лудо влюбен в нея.И все още съм.Докато преди няколко часа ми написа,че е не може да продължаваме така защото обича гаджето си и той й се е обяснил в любов и всякакви такива неща.
Не знам какво да правя.От един клас сме забога!Как ще я гледам и как ще си говорим в бъдеще,един Бог знае.А сега чакам да ми пише,но знам,че няма да стане.В адската депресия съм (колкото и тъпо да звучи,но е тийн проблем се пак (: ).Не очаквам да ми помогнете както споменах по горе,ама исках да го споделите.

ПЪК ако мислите,че можете да оправите нещо такова - ПИШЕТЕ.Но се съмнявам.Благодаря ви.

spopi
10-08-2010, 19:36
Момичето го е осъзнала и ти е добре да го осъзнаеш.И двамата имате общо взето сериозни връзки.Това е моментно състояние. :)

mArMaLaDkA
10-08-2010, 19:38
Нещата можеш да ги оправиш само ти.

Виж сега, момичето си е направило избора. Иска да е с приятеля си, ти си аут. След известно време най-вероятно друго ще й скимне, но това е решението й засега. Ако не можеш да се отдадеш на поне 50% на момичето до теб, ако постоянно мислиш за другата и не ти пука и грам къде е и какво прави приятелката ти в момента - остави я да си търси щастието някъде другаде. 'Щото в момента ти не губиш само своето време, ми губиш и нейното. Случва се човек от време на време да залитне, да се чувства раздвоен, ама трябва да вземе решение, независимо дали му се иска, или не. Момичето не е длъжно да ти лекува и търпи депресиите, и то, породени от друга.

ibreatheblood
10-08-2010, 19:41
Тва е то,че не мога да я оставя( моята приятелка).

Въпроса ми беше към виждате ли някакъв вариант който да препоръчате пак да я спечеля.Тя неще да ми говори и предполагам няма :? и не знам....

Glamm
10-08-2010, 19:50
еми много хубаво .. като си играеш с чувствата й много ясно,че няма да иска да ти говори..

ibreatheblood
10-08-2010, 19:51
еми много хубаво .. като си играеш с чувствата й много ясно,че няма да иска да ти говори..
Май не си го чела много горе а?
Говорех за момичета от моя клас,че не мисля,че ще ми говори пак...И тва ме кара да си мисля,че нямам повече шансове с нея.

BGbullet
10-08-2010, 20:00
Докажи и че е по-важна за теб отколкото сегашната ти приятелка. Така може да я спечелиш. А не с мрънкане във форума или висене по скайп цял ден. Направи нещо по въпроса.

FreakBitch
10-08-2010, 20:03
Чувствай се отвратително! Радвам се, че не съм единствената... :?

PinkBubleSsS
10-08-2010, 20:21
Как би се почувствала сегашната ти приятелка,ако разбере какви ги вършиш зад гърба й?Страхливец.Нямаш никаква смелост да признаеш пред нея,че обичаш/искаш друга."Това което не знае,не може да я нарани"-така ли разсъждаваш?...Егоист!Чувст аш се отвратително?- Заслужаваш го.Ако беше момче на място,нямаше да се криеш тайно с другото момиче,щеше да вземеш това,което наистина искаш...И няма нужда да се оправдаш...Ебаси идиота...

ibreatheblood
10-08-2010, 20:34
:smt017 Темата ми беше насочена към едно нещо и то е за идеи как да си я върна?

RoSKo0o0
10-08-2010, 21:03
Евала на момичето! Радвам се, че има още такива. Е, честно казано не одобрявам нейната постъпка с целувките и така нататък, но важното е, че се е осъзнала на време. Ти не изоставяй така лесно приятелката си.

Glamm
10-08-2010, 21:30
Евала на момичето! Радвам се, че има още такива. Е, честно казано не одобрявам нейната постъпка с целувките и така нататък, но важното е, че се е осъзнала на време. Ти не изоставяй така лесно приятелката си.


.. той изобщо не я заслужава, щом е способен да прави глупости зад гърба й.. Защо все още си с нея?! По добре остави момичето да си намери някой по-добър.. не идот като тебе .. :?

ladykeisy
10-08-2010, 22:15
Спрете с това, след като сте обвързани. Взела е правилно решение, но не странете един от друг. Изчакай малко да мине проблема и поговори с нея. Кажи й, че я уважаваш и цениш прекалено много, за да спрете всякакъв контакт помежду си.Бъдете приятели, трудно е, но е по-лошо да сте никакви.

RoSKo0o0
10-09-2010, 07:50
Евала на момичето! Радвам се, че има още такива. Е, честно казано не одобрявам нейната постъпка с целувките и така нататък, но важното е, че се е осъзнала на време. Ти не изоставяй така лесно приятелката си.


.. той изобщо не я заслужава, щом е способен да прави глупости зад гърба й.. Защо все още си с нея?! По добре остави момичето да си намери някой по-добър.. не идот като тебе .. :?

Ох, май не се разбрахме... говорех за другото момиче... ах, много объркано стана.

pinkyy
10-09-2010, 08:05
Момичето явно се е осъзнало и е разбрало, че трябва да избере с кой да остане. И все пак е избрала познатото и сигурното. Така че я остави, ако разбере че е сбъркала ще се върне при теб.

tanch3t093
10-09-2010, 08:07
[quote=RoSKo0o0]

.. той изобщо не я заслужава, щом е способен да прави глупости зад гърба й.. Защо все още си с нея?! По добре остави момичето да си намери някой по-добър.. не идот като тебе .. :?
Подкрепям ... Ако ти наистина сържеше на твоята приятелка щеше да бъде по-добре да и кажеш, вместо да я мамиш по този начин. Мразя такова поведение! Ако на мен ми го направят ......

juj4elinka
10-09-2010, 13:09
Виж сега много глупаво постъпваш.. Да кажем, че това с приятелката ти се води сериозна връзка, което означава, че ти има доверие, което ти буквално се подиграваш с него. Докато го е нямало момичето, което сега харесваш всичко е било ОК предполагам. И с запознанството ти с това момиче идва проблема. Приятелката ти не заслужава да я мамиш, за това по-добре бъди искрен с нея и 'и кажи, че не искаш вече да сте заедно поради една или друга причина, но примерно не искаш да я губиш като приятелка и се надяваш с времето да сте приятели отново, защото просто е невъзможно ей така да спре да те харесва и още повече да се държи като фр с теб и това ей така за няма и ден. Относно другото момиче, това от класа ти, което харесваш, доказал си 'и, че не може да ти се има доверие, защото след като правиш такива неща зад гърба на сегашната си приятелка, значи същото може да се случи и с нея и понеже ние, момичетата, много обичаме да размишляваме относно любовта и ви сравняваме когато се наложи, за да няма след това главоболия, тя е решила, че ти не си по-добър от сегашния 'и приятел, защото той я цени и не я лъже. От сега да ти кажа, че като отидеш и 'и кажеш, че нея никога не би я излъгал, тя съвсем ще се откаже от теб - ИЗВОД: Не и го казвай. Говори 'и какво изпитваш, и че си се изяснил с приятелката си, че не може да продължаваш да имаш връзка, която няма смисъл да продължава .. Бъди внимателен когато говориш с нея и трябва да е възможно най-бързо, защото с всеки изминал момент тя все повече се отказва от теб. Въпреки да не ми харесва много това, което си направил .. хайде късмет ;-)

PBS
10-09-2010, 14:21
Ти си в училище, което означава, че не трябва да се обременяваш с разни дълготрайни връзки, освен ако не смяташ, че ще си вечно със сегашната си приятелка. Ако тя е избранницата ти, стой с нея.

Относно момичето, в което си се влюбил, и имала приятел от 2 години, това нищо не значи. Повечето тийнейджърки не обичат гаджетата си, колкото и дълго да са били с тях. Те просто тръгват с първия, който има сносен вид и им се залепи като конска муха.

Момичетата намират любов само ако те самите направят първата стъпка, както е направила, тази, в коята си се влюбил - казваш, че тя те е целунала първа. Тя това го е направила по своя инициатива. В момента обаче, когато приятеля й й казал, че я обича, тя се е почувствала виновна, за това, което тайно сте правили, и е решила да се самонакаже като остане с него.

Ако не искаш да се разделяш с приятелката си и тя с нейния си, тогава се виждайте тайно, както американците казват, бъдете "friends with benefits" - хора, с които не си официално обвързан, за които знеш само ти, но на които можеш да разчиташ повече от гаджето си. Ако нещата не потръгнат с новата ти любов, тъй като няма да сте официално обвързани, винаги ще може да се разделите без скандали и злоба.

GossipGirl89
10-09-2010, 14:36
Ти хубаво си се влюбил в другото момиче и искаш да си я върнеш, ама постъпваш много кофти със сегашната ти приятелка. Заедно сте от 2 години, което значи, че най-вероятно си имате и доверие, и всичко. И в 1 момент ти решаваш да прецакаш цялата работа и да й изгубиш доверието... Много е гадно това. Съученичката ти се е опомнила не много навреме, но по-добре късно, отколкото никога, както се казва... и е решила да си запази връзката. В такъв случай ти нямаш право да се намесваш и да я разваляш. (макар че вече и двамата сте се намесили ти в нейната, тя в твойта връзка). Най-добре седни и помисли хубаво с коя от двете ти е по-добре и към коя изпитваш по-силни чувства. Ако е сегашната ти приятелка, тогава си оставаш с нея и не се занимаваш със съученичката - рано или късно ще ви се наложи все нещо да си кажете и като стане въпрос просто ще й обесниш, че си преценил, че така е по-добре и толкова. Ако обаче искаш другото момиче, тогава късаш с приятелката си и я оставяш да си намери щастието другаде. Не е правилно да я лъжеш и да криеш от нея, защото, повярвай, рано или късно всичко ще излезе на яве и тогава ще я боли много повече...

sladur4etyYy
10-09-2010, 15:33
:smt017 Темата ми беше насочена към едно нещо и то е за идеи как да си я върна?

да си я върнеш? та тя никога не е била твоя. или пак ти се е приискало малко мляс- мляс по ъглите в даскало, а?
какъв мъж си ти, щом не можеш да направиш избор? поне кажи на сегашната си приятлка какъв путьо си, обясни й, че искаш да ходиш и с нея, и със съученичката си едновременно, защото те е страх да я зарежеш, понеже знаеш, че си слабак и няма да издържиш без нея, и й дай варианта да си намери и тя още някой, за мляс- мляс, докато ти си със съученичката. така няма да има сърдити. (: