PDA

View Full Version : Наистина имам нужда от съвет !



nicebitch
10-08-2010, 19:43
Със приятеля ми в началото всичко беше наред, но после незнайно как той се превърна в налудничево ревнив .. не ми дава да излизам с момчета, не ми дава да прегръщам и целувам приятелките си .. не ми дава да говоря с никой по телефона ревнува ме от роднини дори ! :shock: Какво да ви кажаа и когато си мислех, че не може да стане по - зле явно се бях объркала той започна да ме манипулираа и да намира най - удобния начинн за да ме накара да му играя по "свирката " започна да ме кара да избирам .. защото знае че държа на него .. наистиан ще е жалко ако трябва да приключим по този начин защото държа на негоо, но съм човек с характер и не знам просто до кога ще издържа .. Кажете ми какво да правя .. имам нужда от съвет .. [/b]

frozendeath
10-08-2010, 19:48
Късай го, такъв, дето те контролира на всяка крачка, не ти трябва. Бягай надалече и не използвай оправдания от рода на "държа на него" и "обичам го", за да се върнеш при него.

mArMaLaDkA
10-08-2010, 19:49
Разговор. А ако не можете да водите диалог - съжалявам, но що за връзка е това?
Другият възможен вариант е да почнеш да му правиш напук и да не му слушаш глупостите. Съвсем реален е и риска в тоя случай да ти шибне някой шамар, съдейки по тираничните му прояви, та и ти трябва да се замислиш кого обичаш повече - себе си или него, и дали би го зарязала, ако евентуално ти посегне, или ще ти е кеф да си боксова круша в името на "вечната" Ви и "безгранична" любов.

nicebitch
10-08-2010, 20:03
Той не би ме ударил абсолютно никога и като го казвам това съм убедена в него ! Той същоо иска да останем заедно само че неговото ниво на ревност просто ми се струва като болестно състояние .. когато кажа здрасти на някойй той тръгва да налита на бойй .. Просто не искам тва да е края а да реша проблема .. ние всеки ден говорим въпроса е че той явно не иска да приеме моето мнение ..

FreakBitch
10-08-2010, 20:32
втф?!? :shock:
Все едно слушам себе си..
Аз лично с всеки следващ ден се убеждавам все повече и повече, че оправия нЕма..
Ако го обичаш, търпиш и си отреждаш място в рая като добър и търпелив човек..
или му казваш ТОЧКА. Прецени какво повече получаваш от този човек - плюсове или минуси..?

RoSKo0o0
10-08-2010, 20:56
...

YouDontKnowMe
10-08-2010, 21:41
но съм човек с характер и не знам просто до кога ще издържа ..
Всеки човек си има характер.
Но ако имаш в предвид характер ..
Слабохарактерна си, щом си му позволила толкова.
На твое място нямаше да мога да се погледна без да се отвратя от себе си .
Нищо лично, но ми се вижда много страшно това да позволяваш да те командорят и т.н.

flyingmonkey
10-08-2010, 22:16
Харесва ли ти да седиш заключена в кафеза, да чуруликаш, само когато той желае? Ако не.. знаеш какво трябва да направиш.

ladykeisy
10-08-2010, 22:33
Момиче, щом е започнал да ти се качва на главата, бягай. Имах такава връзка и повярвай ми, не беше никак приятна и хубава. Ставаше все по-зле и по-лошо. Тъкмо си мислех, че няма на къде по-зле да става и веднага се случваше нещо кофти. Много ме тормозеше, изтезаваше ме непрекъснато. Давах му хиляди шансове и му ходех по "свирката" постоянно, както си казала ти. Това не е щастие, а всеки човек търси такова. Щом го няма, няма смисъл да си с този човек. Търси щастието, не позволявай да те изммъчват и нараняват системно.

nicebitch
10-09-2010, 17:21
Каквоо да ви кажаа поговорих с негоо, и това което разбрах е че той е прекаалено строг със себе си и не му пука за никой освен мен и затова се държи така ..

MsIrony
10-09-2010, 17:25
Хахах такива ревностни момченца не са добре ,късай го да си даде сметка че не е единствения крал на който ти принадлежиш .

sladur4etyYy
10-09-2010, 17:27
Каквоо да ви кажаа поговорих с негоо, и това което разбрах е че той е прекаалено строг със себе си и не му пука за никой освен мен и затова се държи така ..

ми, да, много ясно, че няма в прав текст да ти каже ''аз съм егоистичен комплексиран глупак, ама не ме оставяй, че така ми е удобно''.

juj4elinka
10-09-2010, 17:44
Изневеряваш на самата себе си и единственото, което печелиш е загуба на време. Всички знаем колко е трудно да обичаш някого и така нататък, но всичко си има граници. Знам, обичаш го, но заслужава ли го? - НЕ! Има хора, които ревнуват, така си е. Аз тепърва започнах да ревнувам един от най-добрите си приятели. Става ми ужасно гадно като се държи с някоя, която не му е близка колкото мен, по-добре. Въпреки тази ревност съм си теглила чертата и до там, ако приятеля ти не може да постигне хармония и да не взима решения и да ти ги налага, то спрете до там, защото въпреки като го отрежеш да ти е ужасно и да плачеш - един ден отново ще се влюбиш в някое момче, което ще е по-добро от това. Живота се живее един път и всеки миг е ценен. Надявам се да вземеш най-правилното решение и всичко да бъде наред :)

Paramour
10-09-2010, 21:32
Той не иска да е с теб, той иска да те притежава! Иска да знае през всяка една минута от живота си, че ти си негова, че мислиш само и единствено за него, че целуваш и прегръщаш само него!
Или му обясни, че няма как да те изолира от света, или късай с него.
п.п. Не съм чела предишните мнения.

SugarLolLipoPsS
10-10-2010, 06:40
Момиче, щом е започнал да ти се качва на главата, бягай. Имах такава връзка и повярвай ми, не беше никак приятна и хубава. Ставаше все по-зле и по-лошо. Тъкмо си мислех, че няма на къде по-зле да става и веднага се случваше нещо кофти. Много ме тормозеше, изтезаваше ме непрекъснато. Давах му хиляди шансове и му ходех по "свирката" постоянно, както си казала ти. Това не е щастие, а всеки човек търси такова. Щом го няма, няма смисъл да си с този човек. Търси щастието, не позволявай да те изммъчват и нараняват системно.

И аз бях в същото полужение и накрая си казах КРАЙ, колкото и да държах на въпросният човек. Мислех си, че всички са такива, но сега напълно мога да опровъргая мислите ми тогава.. Ще видиш, че за всеки си има полувинка ;) Явно тази не е твоята..

BaffaLsc
10-10-2010, 06:55
Късай го, такъв, дето те контролира на всяка крачка, не ти трябва. Бягай надалече и не използвай оправдания от рода на "държа на него" и "обичам го", за да се върнеш при него.

a1a2b3v
10-10-2010, 07:06
Следващия път като ти каже така направи го на въпрос дали ти има доверие. Защото ревността се появява от ниско самочувствие (мисли си, че не е достатъчно добър за теб) или от липса на доверие (откъдето се почват забрани, проверки и такива неща). Кажи му, че означава много за теб и няма да му изневериш или от каквото и да се "страхува" приятелчето ти. Обясни му, че не може/не ти е приятно да ти забранява да излизаш с когото и да е, ако тогава вече не става му кажи, че искате да се разделите за определен период от време. Ако в този период осъзнае грешката си върни се при него, ако не както другите казаха късай го, щото ще останеш без личен живот. Айде успех. :-)