PDA

View Full Version : ОЩЕ ГО ОБИЧАМ МНОГО



bonbonche123
10-08-2010, 19:50
С гаджето ми просто скъсахме "по взаимно съгласие...Аз още го обичам,а когато се разделихме той каза "Винаги ще те харесвам но..." и замълча.

Дълго време се дразнехме-Аз му пусках кукички, въпреки че знам че е на училище и има час, а той обичаше да ми вика през прозореца на блока му.Използваше изрази като "Ей, сладурано, ела да се понатискаме", "Ооо секси ко прайш" или просто ми подсвиркваше през прозореца.

След това започнахме да не си говорим.Отминавахме се по улицата без да обелим и дума, но и в моите и в неговите очи имаше сълзи.Преди време пак се срещаме на улицата, но той ми каза "Здрсти!!!" усмихна се и ме погледна, както ме гледаше, когато бяхме заедно.Аз отговорих... стествено.
На другия ден пак се видяхме, но този път към обикновеното здраси с усмивка и нежен погле добави намигване...

ОЩЕ ГО ОБИЧАМ, НО НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ СЛЕД КАТО ТОЙ В ГНЕВА СИ СЛЕД РАЗДЯЛАТА СИ ХВАНА ЕДНА КУРВА ЗА "ГАДЖЕ"

КАКВО ДА ПРАВЯ??????????????????????????????????????

radeberger
10-08-2010, 20:13
Нищо. :)

PLEYGIRL
10-08-2010, 23:17
Ако все още те харесва .. ще си проличи ако си хванеш някое гадже и го дразниш с него ако още те харесва ще откачи
:grin:

gegata15
10-09-2010, 15:17
сподели му чувствата си! Сега ще кажеш- ако не ми отвърне ще се унижа! Ми не е така , знам че ти е трудно , но ако искаш да си щастлива просто го направи , а и какво от това 1 живот живееш! А и след няколко години никой няма да помни това :) успех надявам се да съм помогнала :-)

xxcherry
10-09-2010, 17:51
сподели му чувствата си! Сега ще кажеш- ако не ми отвърне ще се унижа! Ми не е така , знам че ти е трудно , но ако искаш да си щастлива просто го направи , а и какво от това 1 живот живееш! А и след няколко години никой няма да помни това :) успех надявам се да съм помогнала :-)

+1

SiSi7yYy
10-09-2010, 17:56
сподели му чувствата си! Сега ще кажеш- ако не ми отвърне ще се унижа! Ми не е така , знам че ти е трудно , но ако искаш да си щастлива просто го направи , а и какво от това 1 живот живееш! А и след няколко години никой няма да помни това :) успех надявам се да съм помогнала :-)

И аз мисля така :-)